Page 8 of 17
Re: Salmas
Posted: 26 Oct 2012, 19:24
by mindaugasa vol.2
Kai pirkai viskos buvo ok, tiesiog nuo gero gyvenimo veidas tapo platesnis?
mobile mindaugasa
Re: Salmas
Posted: 26 Oct 2012, 19:25
by mindaugasa vol.2
Rankena reikia sukti, kad pojuciai butu ne nuo salmoble
mobile mindaugasa
Re: Salmas
Posted: 05 Nov 2012, 14:47
by M`BaubZ
grįžtam prie temos.
pasirinkimas: x-lite 802 vs 602
802 labai gerai tinka ant galvos (šojėjus 1100, pvz, tinka blogiau), tenkina visus reikalavimus navarotams, motošopas atiduoda už gan spravidlyvą (kaip šitam modeliui) kainą, kuri vis tiek paprastam žmogui yra didelė.
602 turi visus tuos pačius navarotus ir iš kokio pvz louiso gautųsi kažkur pora šimtų lt pigiau, bet kas žino, ar jis taip pat gerai tinka?
turbūt niekas nėra čiupinėjęs šitų dviejų modelių, ane? ir niekas nežino, kur būtų galima pačiupinėti 602 (M), ane?
ane?
Re: Salmas
Posted: 05 Nov 2012, 14:50
by storms
jei gali palikt saibas lt - taip ir padaryk
Re: Salmas
Posted: 05 Nov 2012, 14:53
by wundis
bet tai nei 802 nei 602 nera krosiniai/enduriniai salmai

Re: Salmas
Posted: 05 Nov 2012, 14:55
by mindaugasa vol.2
xlite didesnis skaicius - aukstesnis lygis
nzn del, xlite 802, ale turiu 801 kas yr tikrai geras salmas. da paskum yr rr versija, tai sita jau gonscikams (skiriasi berods tik uzsegimu - ne greita sagtele, o DD)
602 bus turbut ir sunkesnis ir ventiliacija prastesne, nia?
Re: Salmas
Posted: 05 Nov 2012, 14:56
by Dzuku_Briedzis
taigi baubz'as jau turi puse endurniuko komplekto jau: batai, salmas ir keliu apsaugos. Skaitau kad gaires aiskios
Re: Salmas
Posted: 05 Nov 2012, 15:03
by M`BaubZ
mindaugasa vol.2 wrote:602 bus turbut ir sunkesnis ir ventiliacija prastesne, nia?
602 iš pažiūros skiriasi ventiliacijos angomis ir kaikokiais aerodinaminiais sparneliais. svoris deklaruojams tas pats.
aerodinamika irgi px, nes motas daugiau 200 neišsisuka. čia km/h

klausimas dėl vidaus formos, nu ir aišku
dar šiek tiek dėl chartijos...
Re: Salmas
Posted: 05 Nov 2012, 15:19
by wundis
Dzuku_Briedzis wrote:taigi baubz'as jau turi puse endurniuko komplekto jau: batai, salmas ir keliu apsaugos. Skaitau kad gaires aiskios
nori pasakyti tas vaikiskio dydzio salmas tinka babenskui?

Re: Salmas
Posted: 05 Nov 2012, 15:36
by jara
esu ciupines 802. labai patiko.
ant galvos nelaikiau, nes ismieros nebuvo.
skaitau, kad imk 802 ir nesuk sau galvos.
be to, xartija valdo!
Re: Salmas
Posted: 26 Nov 2012, 13:55
by mindaugasa vol.2
labadiena,
tai bet bikeshop tik sukirto su gruzinisku brandu
ir pasipyle gruziniski salmai i lietuvele
vakar gavome givi x08. kai saka, enter level flip upas
tai pastebiu, kad salmas graziai atrodo
bet sunkus
siaip, vartant rankose, atlikimas visai gal auksto lygio. viskas darinejasi solidziai, standziai
patiko, kad prie kaklo/pakausio pagalveles labai isvystytos, turi gerai slopinti triuksmus (aplink kakla viena triuksmingiausiu zonu)
bet sunkus
saules skydelis nusileidzia pakankamai zemai (dazna beda, kad saules skydelio krastas papuola kaip tik i matymo lauka)
beda - nera numatyta vietos ausinems. teks kazka burti

na o kaip ten givi vaziuojant, suzinosime kitais metais.
aciu
Re: Salmas
Posted: 20 Mar 2013, 20:22
by mindaugasa vol.2
labadiena,
padarau statini revjusa, kadangi del sulijos isdaigu kol kas mobilaus revjuso padaryti nera galimybiu
nolan 43 air
vienas is keliu salmu dideliu vizoriumi.
apzvalgos laukas toks, kad su reisinginiu salmu rodosi ziuri per rakto skylute
ventiliacija - ispudingai. virsugalvyje atsidaro toks langas i zvaigzdes. turetu gerai vesinti smegenus.
vizorius nuo saules galetu nusileisti ciutenku (liet.) zemiau
taip pat reikalingas pinlockas, bykoz kitaip garuoja. didelis vizorius neleidzia panaudoti kvekavimo garo nukreipti kazkur.
lengvas-lengvas (1250g). moduliniai cia ruko.
o pakelus ta didyji vizoriu, praktiskai galima isgerti kolkolos ir nenusiemus salmo. arba tas "smakras" nusiima ir uzsideda "vienas-du"
atlikimas visas, kaip ir priklauso - a. lygyje.
vaziuojant gali biski triuksmauti, kadangi smakro dalis-apacia nera sandarinama.
taciau jei gerai pamenu, yra kazkokios universalios "apykakles", kurs naumamos ant salmo apacios. jei kas labai jautrus triuksmui.
dar vienas klaustukas - mazas atstumas tarp zabtu ir salmo. klausimas, kaip tilps ikonfiguruoti pasikalbejimo irangos mikrofona.
aplamai - labai ir labai patenkintas, kaip salmu turingui. kol dar nevaziuoju, heh.
Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 07:53
by ezhiukas
jei kam idomu, tai mindazas turi schubertu c3 uzsivezes uz labai geras kainas, jei dar neispardave visu
Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 09:35
by tckd
jei apskritai galima shuberta laikyt geros kainos salmu

Re: Salmas
Posted: 21 Mar 2013, 09:42
by mindaugasa vol.2
+1
shubertui gera kaina kiek? 1500lt?
kad salmas geras, tai gal nesigincijame.
cia kaip ferari uz gera kaina, nia? negali nepirkti.
eziukai, nepyk.
aciu uz supratima