Page 8 of 9
Re: WSBK 2011
Posted: 24 Oct 2011, 12:48
by sai
Username wrote:bsb dar neziurejau, bet wsbk patiko. Dar sako superstock1000 buvo veiksmo.
paveluotai paziurejau stk1000. gale besivelkantis uzmatytas jaunelis szkopekas

is patikimu saltiniu girdejau, kad labai sunku buvo jam po 600 an litro lipti, bet proga ispuole, negi atsisakysi. o gonkes tai blin chaosas, pirmininkui geriau neziuret, idealiu liniju mazai, dar sviesoforas starta duodant sugrybavo

Re: WSBK 2011
Posted: 24 Oct 2011, 13:15
by ezhiukas
o tai pala, kur ten daugkartinis zadejo vaziuot? Ka siustis is ftp? Ar neprieme?
Re: WSBK 2011
Posted: 24 Oct 2011, 13:17
by storms
2012
Re: WSBK 2011
Posted: 24 Oct 2011, 14:12
by Wobbler
For real?!
Re: WSBK 2011
Posted: 24 Oct 2011, 14:18
by mindaugasa vol.2
wobleri, sutariam, kad pafotkinsi kai varys silverstoune
ir reikes kad horizontas nebutu horizontalus ir perspektyva taip nustatyti, kad butu galima suprasti: lenkia visus
Re: WSBK 2011
Posted: 24 Oct 2011, 14:34
by Wobbler
Pafotkinsiu kaip varo NZ
Horizonte ifotoshopinsiu 'silverstone' ir Biaggi
Ir tai bus realiausias shansas lietuviui buti SBK grid'e.
Re: WSBK 2011
Posted: 24 Oct 2011, 14:46
by mindaugasa vol.2
vienok jau yra nefotosopinta, kaip varo mugelo. liekta tik iklijuoti biaggi
dar for real yra, kaip storms varo brno su neukirchneriu
yra kaip cibirka varo ar tik ne nw200?
ir t.t.
kay, a?
Re: WSBK 2011
Posted: 24 Oct 2011, 15:59
by Username
Dar turetu buti kaip mindaugas varo brno irgi?
Re: WSBK 2011
Posted: 24 Oct 2011, 16:21
by mindaugasa vol.2
ti kas is fotografu buvo trumpa islaikyma uzsistates, tai nespejo nufotkyti
nebent prie 1/32 dar buciau buves trasoje
Re: WSBK 2011
Posted: 24 Oct 2011, 16:22
by Yvl
...ir dar yra foto kaip mindaugas lekia aukstadvary

Re: WSBK 2011
Posted: 24 Oct 2011, 16:23
by mindaugasa vol.2
Yvl wrote:...ir dar yra foto kaip mindaugas lekia aukstadvary

jo. belieka ifotoshopinti biaggi
Re: WSBK 2011
Posted: 26 Oct 2011, 19:32
by Username
Pasirodo vobleris populiarus, nuotykiai aplanke ir daugiau daliviu.
Nelengvas gonsciko darbas?
Re: WSBK 2011
Posted: 26 Oct 2011, 20:03
by mindaugasa vol.2
hehebleble
extremalay

nemoka vaziuyoti arba neblaivas
Re: WSBK 2011
Posted: 26 Oct 2011, 20:14
by Wobbler
Gino Rea?
xujase...
Re: WSBK 2011
Posted: 26 Oct 2011, 20:21
by tckd
geros padangos butu iskart istrauke. aiskiai pataupe an padangu.