Page 8 of 194
Posted: 04 Apr 2008, 11:30
by tckd
Drakonas wrote:gerai kad su drakono gimine viskas suprantama
aha Drakonas yra ONO.

Posted: 04 Apr 2008, 11:32
by wundis
O tai kas su Drakonu negeray ? gi Drakonas po default'u moteriska gimine ! Gali bilekokia masina pasistabdyt ir paklaust ! Visi ta zino !
Posted: 04 Apr 2008, 15:20
by Renaz
Drakonas wrote:gerai kad su drakono gimine viskas suprantama
A, sita veikeja dar praleista! Taigi turim forume dvi bobas, viena su patranka boba ir Lince!
Posted: 04 Apr 2008, 17:03
by Lince
Renaz wrote:Labadiena Lince. As kadangi esu senu paziuru, ne visai suprantu kodel Wilkolakis yra moteriskos gimines, o Lince vyriskos. Prasau issamiai paaiskinti ir pritraukti prie dabartines pasaulio santprantos. Aciu.
Kadangi buvau taip vadinamas nuo kokiu 1978-79metu,tai nemanau, kad tai naujas ismislas

, ir galu gale ne as tai sugalvojau

Posted: 04 Apr 2008, 17:28
by didzhej
Bandau suvokti, kaip KAUNIETIS, parases tik du postus (datuoju 2008-04-04 17:28) jau turi +3 paslovinimus?

Posted: 04 Apr 2008, 17:35
by Lince
Siais laikais pazintys daug reiskia

Posted: 04 Apr 2008, 17:44
by storms
iskart kalu -
Posted: 04 Apr 2008, 17:46
by didzhej
as irgi.
just, nes pazintys daug reiskia, o as stormsa pazystu
Posted: 04 Apr 2008, 19:15
by Renaz
Ir as kaliau -. Jauciamas akiplesiskas pradas, kuri privalome pazaboti! (kaip kara keliuose).
Posted: 04 Apr 2008, 22:58
by gonzas
El Traxo wrote:Uþsiregistravo, pasiskaitë, prisistatë. Tvarkingai

Skaitau, sveiki atvykæ.
+
nu tai kieno mokykla!
prisakiau, prigrasinau ir uzhsiregistravo!
siaip geras zmogus.

Posted: 07 Apr 2008, 23:39
by Jaymz
Sveiki,
atklydau is motomanai.lt, maciau ten gandus kad cia atseit labai tvarkingas forumas, tai nusprendziau apsiziureti.
Kas as ir kuo vaziuoju matosi parase.
Posted: 07 Apr 2008, 23:47
by didzhej
Labas.
Uzdejau pliusa. Nes nespjauni i senove!
Posted: 08 Apr 2008, 00:21
by nepykit
Jaymz wrote:Sveiki,
atklydau is motomanai.lt, maciau ten gandus kad cia atseit labai tvarkingas forumas, tai nusprendziau apsiziureti.
Kas as ir kuo vaziuoju matosi parase.
pagal tradicija uzpliusuoju uz teisinga pirma posta,
welcome!
Posted: 08 Apr 2008, 01:02
by storms
Jaymz wrote:Sveiki,
atklydau is motomanai.lt, maciau ten gandus kad cia atseit labai tvarkingas forumas, tai nusprendziau apsiziureti.
Kas as ir kuo vaziuoju matosi parase.
netikiu kad kazkas kazkur raso kad cia tipo rimta
nieko cia nerimta
o siaip yra tokiu ten mes (c) ramunas 23
Posted: 08 Apr 2008, 01:16
by Jaymz
Teks patiket, kad kazkas kazkur taip raso, na o ar tas yra tiesa tai cia jau kita tema
