Stabdziai tik bailiams?

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by mindaugasa vol.2 »

Yvl wrote:Aš vis periodiškai prisimenu mindaugo esė apie stabdžius :)
Kuomet buvo iveikta gravitacijos jega? Dirbt reikia!

mobile mindaugasa
cross cojones PC
Zuzas
Jau moka vaziuoti
Posts: 439
Joined: 16 Jan 2013, 16:22
Location: kaunasas

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by Zuzas »

Atkartokite ple, dviem sakiniais
manjana
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by inter »

[quote="mindaugasa vol.2"]ta mitivaco vakuuumini siurbli turiu ir nepasakysiu, kad nors karta esu juo iki galo nuorines: sudarius vakuuuuuma ir pradejus sukti ventili, vakuuuuuumas siurbia ne tik skysti, bet ir ora per sriego mikro tarpus. bbz.
quote]
Siulau apgriedinti i atvirkstiniu principu veikiancia aparatura!
Ne, ne gazo uzpompavima :D , i va toki va:
Image
Nes labiausiai gi uzknisantis dalykas yra tuos nuorinimo marztus priverzinet/atleidinet.
Cia gi stovi atbulines eigos voztuvas, tai beda kaip ir atpuola - mauni slangele ir varai su
OEM rankenele. Per 5 min nors ir kibira stabdziu skyscio galima per sistema pravaryt.
Yra ir kitu privalumu - konkurentams galima skolint apsukus pusem ta atbulines eigos voztuva :troll:
Arba duot Jarai pastatyt moca ant keltuvo - irgi veikia. Aisku patikimiausias variantas atjungt kuro siurbli,
bet man tik viena karta pavyko isiprasyt pas Jara i mechanikus, tai cia vienetinis atvejis.
...Forlanas...
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by mindaugasa vol.2 »

herr inter-furher!
yra ir nuorinimo varztai su atbulines eigos voztuveliais ~25eur
geras dalykas
cross cojones PC
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by zil130 »

Galiniai stabdžiai rimti, nia?
Image
Proxas
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 16 Jan 2013, 14:53
Location: Vilnius

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by Proxas »

zil130 wrote:Galiniai stabdžiai rimti, nia?
aha tik nusibostu kaladeles keisti kai jau prireiktu :D
Come to the Dark Side.... we have cookies :]
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by tckd »

stabdzei tik bailiams, proved (gerai kad kelnes ne rudos :surrender: )
Attachments
NoBrakes.jpg
NoBrakes.jpg (129.47 KiB) Viewed 2822 times
less teeth, more tits.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by wundis »

tai varei kaip flinstouns?
+2/-14
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by zil130 »

zil130 wrote:Galiniai stabdžiai rimti, nia?
Image
Image\
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by wundis »

tai uz logo panaudojima reikes Arui susimoket?
+2/-14
alias
Ganerio lankytojas
Posts: 563
Joined: 19 May 2008, 23:04
Location: \o/

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by alias »

papolė ant penegų



noriu būt toks kaip aš
Proxas
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 16 Jan 2013, 14:53
Location: Vilnius

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by Proxas »

Trumpas paprastas klausimas - jeigu stabdzhiu shlangos tokios:
Image
ta prasme galima ju galus sukiot ir buvo pastebeta, kad truputi paeksploatavus per tuos sukiojimo vietas pradeju sunktis kokis tai skystis - cia reikia ka nors daryc ar nekreipt demesio nes stabdzhiai tik bailiams? :blackeye:

Blem ish pradzhiu lyg normaliai priverzhiau viska (virshuj tokie sujungimai abu laiko puikiai) po to kai pradejo leist meginau daverzht ciut ciut, bet vistiek vienas lyg rasoja ](*,)

cia skaitosi papuoliau ant penegu ir veltui ishmeciau babkes - eit aciprashyt gamykliniu shlangu? Ar dar ka virai patars? :roll:
Come to the Dark Side.... we have cookies :]
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by storms »

papolei, bet venhilas parduoda komponentus.
Proxas
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 16 Jan 2013, 14:53
Location: Vilnius

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by Proxas »

storms wrote:papolei, bet venhilas parduoda komponentus.
Hmm nu reikes pameginti, tikiuosi kad "tetukas" susigadines kuris keiciasi su antgaliu o ne "mamyte" kuri keiciasi su shlanga...
Come to the Dark Side.... we have cookies :]
RobertasRR
125cc tarp koju
Posts: 234
Joined: 18 Jul 2013, 10:07
Location: suvalkija
Contact:

Re: Stabdziai tik bailiams?

Post by RobertasRR »

vakar teko galimybe pavažiuoti su zx6r 03, su priekyje piktesniais stabdžiu diskais ir patiko (tiesa šakės 08m zx6r).
Image

ir net pats pagalvojau galbūt žiemą, bet šakiu keist ne, ar gal taip patobulinti. ar geras sprendimo būdas dėl suportų pastūmimo?
Image
Post Reply