Page 8 of 15
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 30 Jul 2013, 07:22
by mindaugasa vol.2
Yvl wrote:Aš vis periodiškai prisimenu mindaugo esė apie stabdžius

Kuomet buvo iveikta gravitacijos jega? Dirbt reikia!
mobile mindaugasa
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 30 Jul 2013, 07:33
by Zuzas
Atkartokite ple, dviem sakiniais
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 30 Jul 2013, 12:22
by inter
[quote="mindaugasa vol.2"]ta mitivaco vakuuumini siurbli turiu ir nepasakysiu, kad nors karta esu juo iki galo nuorines: sudarius vakuuuuuma ir pradejus sukti ventili, vakuuuuuumas siurbia ne tik skysti, bet ir ora per sriego mikro tarpus. bbz.
quote]
Siulau apgriedinti i atvirkstiniu principu veikiancia aparatura!
Ne, ne gazo uzpompavima

, i va toki va:

Nes labiausiai gi uzknisantis dalykas yra tuos nuorinimo marztus priverzinet/atleidinet.
Cia gi stovi atbulines eigos voztuvas, tai beda kaip ir atpuola - mauni slangele ir varai su
OEM rankenele. Per 5 min nors ir kibira stabdziu skyscio galima per sistema pravaryt.
Yra ir kitu privalumu - konkurentams galima skolint apsukus pusem ta atbulines eigos voztuva
Arba duot Jarai pastatyt moca ant keltuvo - irgi veikia. Aisku patikimiausias variantas atjungt kuro siurbli,
bet man tik viena karta pavyko isiprasyt pas Jara i mechanikus, tai cia vienetinis atvejis.
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 30 Jul 2013, 12:32
by mindaugasa vol.2
herr inter-furher!
yra ir nuorinimo varztai su atbulines eigos voztuveliais ~25eur
geras dalykas
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 19 Aug 2013, 21:08
by zil130
Galiniai stabdžiai rimti, nia?

Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 21 Aug 2013, 15:49
by Proxas
zil130 wrote:Galiniai stabdžiai rimti, nia?
aha tik nusibostu kaladeles keisti kai jau prireiktu

Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 21 Aug 2013, 16:34
by tckd
stabdzei tik bailiams, proved (gerai kad kelnes ne rudos

)
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 21 Aug 2013, 16:41
by wundis
tai varei kaip flinstouns?
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 21 Aug 2013, 22:17
by zil130
zil130 wrote:Galiniai stabdžiai rimti, nia?


\
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 22 Aug 2013, 09:28
by wundis
tai uz logo panaudojima reikes Arui susimoket?
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 22 Aug 2013, 10:43
by alias
papolė ant penegų
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 23 Sep 2013, 23:12
by Proxas
Trumpas paprastas klausimas - jeigu stabdzhiu shlangos tokios:

ta prasme galima ju galus sukiot ir buvo pastebeta, kad truputi paeksploatavus per tuos sukiojimo vietas pradeju sunktis kokis tai skystis - cia reikia ka nors daryc ar nekreipt demesio nes stabdzhiai tik bailiams?
Blem ish pradzhiu lyg normaliai priverzhiau viska (virshuj tokie sujungimai abu laiko puikiai) po to kai pradejo leist meginau daverzht ciut ciut, bet vistiek vienas lyg rasoja
cia skaitosi papuoliau ant penegu ir veltui ishmeciau babkes - eit aciprashyt gamykliniu shlangu? Ar dar ka virai patars?

Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 23 Sep 2013, 23:55
by storms
papolei, bet venhilas parduoda komponentus.
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 24 Sep 2013, 15:55
by Proxas
storms wrote:papolei, bet venhilas parduoda komponentus.
Hmm nu reikes pameginti, tikiuosi kad "tetukas" susigadines kuris keiciasi su antgaliu o ne "mamyte" kuri keiciasi su shlanga...
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 30 Sep 2013, 18:41
by RobertasRR
vakar teko galimybe pavažiuoti su zx6r 03, su priekyje piktesniais stabdžiu diskais ir patiko (tiesa šakės 08m zx6r).
ir net pats pagalvojau galbūt žiemą, bet šakiu keist ne, ar gal taip patobulinti. ar geras sprendimo būdas dėl suportų pastūmimo?
