Page 8 of 17
Re: MotoGP 2013
Posted: 22 Jul 2013, 17:40
by Username
Apie kunus ir ju padetis: atkreipiau demesi (ir jus atkreipkite), kai rodo onboard-kamera-is-siknos, t.y. i sikna is galo (skamba gejiskai, bet neesme), tai moto-pilotas savo uzpakali 'meto' is kaires i desine, nuo vieno posukio prie kito ir meto afigenu tempu. Realiai darbas, sportas kaip reikalas. Koks nors megejas tai tik pakryyypsta i sona, pasilenkia, kraba padaro ir tiek, o cia darbas su sikna ojojoi - nepaimsi. Ypac lagunoje tas akivaizdu. Negreita trasa, daug posukiu.
Re: MotoGP 2013
Posted: 22 Jul 2013, 23:28
by RobertasRR
įdomesnės akimirkos
http://youtu.be/4wKJqeLlLd0" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2013
Posted: 24 Jul 2013, 19:06
by El Traxo
Sakykit, čia teisinga sėdėsena? Ar pr. staPdžiai neperspausti?
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... JL79g&t=38" onclick="window.open(this.href);return false;
Čia kai nemoki posūkių imt, tai gali eit tiesiai
http://www.youtube.com/watch?v=5-FD76BwB08" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: MotoGP 2013
Posted: 24 Jul 2013, 19:45
by mindaugasa vol.2
Bet kay valentinaviciui padare deja vu, nia?
mobile mindaugasa
Re: MotoGP 2013
Posted: 18 Aug 2013, 14:30
by mindaugasa vol.2
kodel haydenas su dacati vaziuoja greiciau negu vale su jamaha???
Re: MotoGP 2013
Posted: 18 Aug 2013, 16:47
by Yvl
Tai vis tik ducatis ne toks jau ir kujovas?! Skandalas! Ar tik Daktarui levaką kišo?
Re: MotoGP 2013
Posted: 18 Aug 2013, 18:28
by Username
Nu kad neleviau:
4. Valentino ROSSI Yamaha 117 pts.
9. Nicky HAYDEN Ducati 65 pts.
Beje, kai Spiesas pavaro, ka? Si sezona, antrame etape nusijabatonino ir out'as iki vasaros galo. Si savaitgali gryzo ant dukaciovos ir antraja treniruociu diena pizdrykst batonas, isnarintas petys, out'as vel kokioms 3-4 sav.... karma ir nekitaip.
Re: MotoGP 2013
Posted: 18 Aug 2013, 19:33
by mindaugasa vol.2
o tiek vilciu teike, tiek vilciu...
tai dabar visos viltys i vaikeza-markeza, nia?
Re: MotoGP 2013
Posted: 18 Aug 2013, 22:02
by Username
Nu nezinau, tas Spysas toks visada neaiskus buvo ir viskas. Nieko siaip jis nepavare istikruju.
Markezas tai jau pradeda rulinti, trumpai ir aiskiai. Jam turbut komanda sako - 'tu tik nelek po starto, neskubek, gal dar nusibatajobinsi'. Tai tas ir klauso komandos, vaziuoja trecias. Bet matosi kad nerimsta, tai puse gonkiu praejus, dave dziuru ir nuejo i prieki palikes kitus ostyt dulkes.
Jis jau moto2 cirkus isdarinejo, paziuresim kuom cia viskas baigsis.
Re: MotoGP 2013
Posted: 18 Aug 2013, 22:58
by storms
Kam ans sankabų prignyba?
Re: MotoGP 2013
Posted: 18 Aug 2013, 22:59
by tckd
A te ne pirstukas tik uzdec?

Re: MotoGP 2013
Posted: 18 Aug 2013, 23:09
by storms
A anakum jį tį dėtj, jei ans tį niek neveikj? Takią lygią raidris takių monų nedara...
Re: MotoGP 2013
Posted: 18 Aug 2013, 23:12
by Username
Tai gal stabdo varikliu ir biski prigesina su sankabos paspaudimu..?
Re: MotoGP 2013
Posted: 18 Aug 2013, 23:45
by storms
tokiam posviry?
Re: MotoGP 2013
Posted: 18 Aug 2013, 23:46
by tckd
Pala tai jau tokio lygio raideris Lysnai ne pirsto nepajudina? Kiekviena posuki pirstas te kur ir turi but?

gal ivaziavo ne ta begi inmyges? Prignybs an isejimo, kad duot dumu
Edit; tai posvyris trunka sekunde, kam ten pirsta minkyt?