Page 8 of 8
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 09 May 2020, 00:41
by tckd
Pas briedi ne 300? Gerbiu
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 10 May 2020, 22:34
by Dzuku_Briedzis
tckd wrote: ↑09 May 2020, 00:41
Pas briedi ne 300? Gerbiu
Nebegerbk. 300cc. Nes per didelis lopas buvau ir paėmiau ne 250. Nes 250 nebuvo akcijinių

Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 14 May 2020, 01:00
by wundis
O bus video kaip briedis važiuoja su 300?
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 14 May 2020, 22:07
by storms
ir kikina
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 14 May 2020, 22:55
by Dzuku_Briedzis
storms wrote: ↑14 May 2020, 22:07ir kikina
Mygtukina. Xuj. Kiko nebėra. 50% pasitenkinimo dingo. Hipster Enduro kažkoks
Kikas dabar tik papildomai išmesti litai ir papildomi kilogramai. Kaip ir karantinas.
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 15 May 2020, 11:39
by wundis
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 16 May 2020, 22:59
by Proxas
Dzuku_Briedzis wrote: ↑14 May 2020, 22:55
storms wrote: ↑14 May 2020, 22:07ir kikina
Mygtukina. Xuj. Kiko nebėra. 50% pasitenkinimo dingo. Hipster Enduro kažkoks
Kikas dabar tik papildomai išmesti litai ir papildomi kilogramai. Kaip ir karantinas.
Kadangi tema mano - ikishiu trigrashi - mano senas oranzinis stangrusis enduro yra paskutinis kuris dar kick'a turi - vo galit pavydet

<jau isgelbejo karteli>
