ojiojiojiojioj
jei baikas butu vilniuj - sakyciau beda. virink ir tumk ji nx
bet juk kaune gyvanti irgi galima... te svarkes meistrai pigesnem kainom ir geriau viska daro!
kaip nespecelistas pasakysiu, kad reiketu pasigaminti is tinkamo metalo idetine dali tos ausies. paskum ishpjauti dali ausies, ideti ruoshini ir uzvirinti. tadu pergrezti varzto skyle. cia biski blogay, bet imanoma, greziant pabishki, pirma mazu diamertu ir pan. reikia itvirtinti varikli tiksliai ir pagal ji ziuret.
vien pacios "ausytes" apvirinimas galima, bet biski chaltura gautusi. nors laikys.
bet turbut jau sake, kad cia nieku darbas ir viskas bus ok?
mindaugasa wrote:kaip nespecelistas pasakysiu, kad reiketu pasigaminti is tinkamo metalo idetine dali tos ausies. paskum ishpjauti dali ausies, ideti ruoshini ir uzvirinti. tadu pergrezti varzto skyle. cia biski blogay, bet imanoma, greziant pabishki, pirma mazu diamertu ir pan. reikia itvirtinti varikli tiksliai ir pagal ji ziuret.
vien pacios "ausytes" apvirinimas galima, bet biski chaltura gautusi. nors laikys.
bet turbut jau sake, kad cia nieku darbas ir viskas bus ok?
siaip meistreliai labai verkia nuo dabartiniu rr remu. suvirini rema, o jis vesdamas tik trakst trakst trakst kitoj vietoj...exxxx
skaitau vilniuj magnetinis laukas blogesnis?
uztatai, kad paskum sunku varikli ideti be itempimu. ir nuplonino tuos remus iki negaliu (honda taupo metala!).
va mano fizerio remas pvz. virink kiek nori! ir laikys.
arba motobloko remas: sveria 30kg daugiau uz rr'o rema.
aha!