Page 73 of 79

Re: Bendras

Posted: 04 Mar 2012, 19:38
by tomasn
siandie buvo prabegta per kelias Vilniaus apylinkes "traselas"

gariunuise esanti katiline bei talkuchka aktyviausiai tirpdo
Image

traku vokeje taip pat is bedos galima jau legt
Image

vienoj pievoj aptiktas pirspiktyvus lietuvos sportininkas ant yamaha zirgo
Image

liudniausia situacija oro uosto konspiracinej traselej
Image

isvada persasi tokia, kad pirmiausia karavanas trauks i garunus :evil3:

Re: Bendras

Posted: 04 Mar 2012, 19:45
by tckd
e makens spalvikes treningu paderines :cheers:

dar silikac galima chekirout, bet ir gariounai sajdiot. tai kita 7dieni paliubomu!

Re: Bendras

Posted: 04 Mar 2012, 20:32
by emaz
:eek: tipo jau mozna smaugt? (taigi katik smaugem)

Re: Bendras

Posted: 04 Mar 2012, 20:35
by Ziune
Nu?! :confused5:

gal nuveit voratinklius jau nubraukt..
emaz wrote::eek: tipo jau mozna smaugt? (taigi katik smaugem)

Re: Bendras

Posted: 04 Mar 2012, 20:45
by Rammst
oktuple, pavasaris atėjo nepranešęs kaip pridera pries 30 darbo dienų!
šian miškelyje aptikau lendančius iš sniego šunų šūdus ir kaip tik pagalvojau, ar ne laikas jau parein...
reiškia skubiai garažan dirbt.

Re: Bendras

Posted: 06 Mar 2012, 13:05
by dirtbiker
Sakyciau Vilniuj su sniegu situacija vis dar ne kazka. Taciau patikrinus Gaiziunu poligona (Rukla) vaizdas tikrai nudziugino sirdi. Taigi pasigrozekite nuotraukomis ir beveik sacharos vaizdas ir savaitgali, jei oras leidzia, susitinkam ten ;)

Re: Bendras

Posted: 07 Mar 2012, 11:17
by Ziune
neapkenčiu Ruklos (kaip ir visko kas susiję su važiavimu smėliu..) :chain:

Gero smaugtelėjimo Eigu ką.

Re: Bendras

Posted: 07 Mar 2012, 11:22
by zil130
Ziūnė net perspektyvoje nemato savęs Dakaro sąrašuose..

Re: Bendras

Posted: 07 Mar 2012, 12:57
by emaz
e, o tai vyks smaugimas savaitgali kazkur?
panasu kad oras bus toks, kaip siandien.
Rukloj salygos geresnes nei vasara, smelis sugules, nedulka, bet toli vaziuot ir didele tikimybe kad 2 zajiezdai po 15 ir koma.
Traku voke, gariunai, silikatas? ka renka tauta? ar dar mocus renka?

Re: Bendras

Posted: 07 Mar 2012, 13:00
by Rammst
emaz wrote:e
o ką reiškia pas ponaitį šitas avataras "H" ?
muset praleidau kažkur kažką...?

Re: Bendras

Posted: 07 Mar 2012, 14:34
by emaz
Taigi tipo Husqvarna
Image

Re: Bendras

Posted: 07 Mar 2012, 14:37
by drzet'as
6d planas ant ledo :downtown:

Re: Bendras

Posted: 07 Mar 2012, 16:09
by dirtbiker
Ziune wrote:neapkenčiu Ruklos (kaip ir visko kas susiję su važiavimu smėliu..) :chain:

Gero smaugtelėjimo Eigu ką.

Isvada - Ziune nemoka rankenos sukt ;) :P
Eee, tinginiai, lekiam savaitgali i Rukla, jokiu silikatu ar kitokiu xujatu! Ruostis reikia sezonui, jopmrt!

Re: Bendras

Posted: 07 Mar 2012, 16:35
by tckd
tai mane su tomasen galit iskaiciuot an pakatuskes daugmaz. jokiam sezonui nesiruosiam tai vaziuot galim bet kur :albino:

Ziune nieko nebijok, mes su tavim! :laughing6:

Re: Bendras

Posted: 07 Mar 2012, 16:42
by Rammst
anas muset ant vardadienio kamščio užmynė :occasion5: