Husaberg kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

Yra pas mane atliekama FCR tiuningine adata ir PAJ reguliuoklis apie kuriuos rasho forume....
tts
Ganerio lankytojas
Posts: 573
Joined: 23 Jul 2008, 10:35
Location: south park

Post by tts »

Rashyd wrote:Yra pas mane atliekama FCR tiuningine adata ir PAJ reguliuoklis apie kuriuos rasho forume....
o kas per setupas pas paty carbe? stock?
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Rashydai, cia i mano posta atrasinejai? nes nesupratau :-k

Jago ka mano bergas tpfu tpfu tpfu visks narmale. nebegensta.
+2/-14
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

toks:
http://husaberg.org/index.php?name=PNph ... 0c60f3c4a2

tts wrote:
Rashyd wrote:Yra pas mane atliekama FCR tiuningine adata ir PAJ reguliuoklis apie kuriuos rasho forume....
o kas per setupas pas paty carbe? stock?
tts
Ganerio lankytojas
Posts: 573
Joined: 23 Jul 2008, 10:35
Location: south park

Post by tts »

SEX!

Image
User avatar
Minde_Kei
Naujokas
Posts: 66
Joined: 21 Jul 2009, 17:00
Location: Šiauliai

Post by Minde_Kei »

matosi kad objektyvas wideangle....

kazin kiek filtru uzisdejes... :-k
menu laikus kai smaugiau
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

vienas garantuotai, kad objektyvo stiklo neisbirbintu
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

cia shudangle be filtru. kitaip vadinamas montazas - vaizuoja skaldos keliu, o is po ratu varo zemes :roll:
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

nu, norejau rasyt montazas, bet perskaiciau hey. jis jau parase.
siaip, kas is po rato 'tipo' eina, tai daugaiu i sprogima panasu

didzhej
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

skaitau esat lopai ir neikertat, kad virsutinis zemes sluoksnis sausas o apacioj dregme
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

esam!

didzhej
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

storms wrote:skaitau esat lopai ir neikertat, kad virsutinis zemes sluoksnis sausas o apacioj dregme
:D
Kairėj geras kinas matosi
Image
How does you do?
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Sveikas svenska kvalitat - Husaberg kampeli,

Siandien trumpai parasysiu apie tave ir apie "kaliaskiu" pasaulio cempionata Latvijoje. tipo Latvijs Grand Prix. ir keturraciai dar buvo.

Zinia, kad 7adieni buvo aplankyta Latvijos vietove Kegume, kurioje sutikau tavo broli ar pusbroli:



Image

Kazkodel tais, vokiecio ir sveicaro nepraleido, gal buvo jau atsvente savo pergale avansu =D> :occasion5:

Kaip ten bebutu, skraidancios liulkios ispudzio labai didelio nedare, keturraciai (kaip jau minejau te Europos champ'as buvo) irgi.

Uztat paliko ispudi trasos laistymas ir prieziura. Iliustruoju:
Image

Apskrities trasos ruko.

Ka cia dar parasyt. Aj, buvo zuvedas:

Image

Nenorejo dalintis maikute, bet kaip supratau is isblukusiu spalvu - tikras svenska kvalitat gerbejas.

Va tai taip va.
+2/-14
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Kad jau isijauciau - tesiu.

Siandien techniniame Husaberg kampelio pokampyje papasakosiu apie savo patirti reguliuojant bergo voztuvus (remiantis husaberg.org medziaga)

Taigi, viskas prasideda nuo to, kad motocikla reikia gerai isplauti ir leisti isdziuti. Nes ardysime ten kur siaip neardome, tad reikia kad neprikristu visokiu geniu.

Iliustroju binaru (is seniau):

Image

Tuomet viska imame lauk: sedyne, baka, radijatoriu. Paprastai, be jokiu issidirbinejimu. Radiatoriu imam lauk nes trukdo (tam reikia ispilti ausinimo skysti).

Tuomet paplonejusi dvirati dar apvalom skurliais, sepeciais, kad neliktu jokiu dulketu brudu, galinciu nukristi kur nereikia.

Voztuvus reguliuoti reikia tuomet, kai stumoklis yra virsutiniame mirties taske (TDC). Variklis 4taktis, vadinasi mirties taskai yra 2. Mums reikia to tikrojo - pries "veiksmo" takta.

Norint ji surasti pasinaudosime zymemis po statoriaus dangteliu (desine varikliaus puse). Jos budamos virsuje rodo kad stumoklis irgi yra virsuje.
Noredami nesupainioti ta tikra TDC su "netikru" paziurime i voztuvus (taip, tam reikia nuimti voztuvu dangelius). Skias, mums reikalinga ta pozicija, kai statoriaus zymes yra virsuje, ir tiek ipurskimo tiek ismetimo voztuvai yra uzdaryti (ty pries pat "veiksmo" takta). tokiojoe padetyje pasukus smagrati siek tiek pries laikrodzio rodykle nusileidzia zemyn (atsidaro) ipurskimo voztuvas.

Jago kas kam neaisku ziurim kaip veikia 4taktis variklis (tik nesupainiojam pusiu, nes is tos puses kur bent jau as dirbau ismetimo voztuvai yra desineje ):

Image

Taigi, tikslesniam TDC atradimui galime issukti zvake ir kaip sako manualas kisti monometra (ar kazka) ir ziureti kada gi stumoklis yra paciame paciam auksciausiame taske. Kadangi monometro neturiu, o kisti beleko i skyle nesinori, pasinaudojame steriliu sesiakampiu ilgu rakteliu (neduokdie ikris i vidu, uzjuoks).

Turedami TDC kiseneje turime tokia situacija (iliustruoju):

Image

Bergo voztuvus reguliuosime 1/6 posukio metodu. Trumpai reziumuosiu, kad siaip reikia kist ploksteles ir matuot tarpus, bet kazkur girdejau kad nebenaujiems motoinventoriams tai daznai nera tikslu nes buna apsinese voztuvai, gaunasi paklaida (lyg jos nebutu 1/6 metode).
Taigi, 1/6 posukio metodas reiskia, kad pries sukiodami voztuvus, mes isidemime/nusipaisome/nusifotkiname ju pozicija.
Tuomet, imame i rankas atskuktuva, prilaikome voztuvo reugliavimo varzta ir kita ranka atsukame ji prilaikancia 10 numerio verzle. Ja atlaisvine, su atsuktuvu pasukiojame reguliavimo varzta is kaires i desine, pirmyn atgal, pagave kampa, uzsukame iki galo (neverziame, o tiesiog sustojame ten kur nebesisuka laisvai), ir nutaikome verzle taip, kad varzto kampas ziuretu i verzles kampa :) . tada atsukame varzta lygiai per viena verzles briauna (1/6). as atsuku vos vos daugiau, nes kad ir kaip laikytum varzta su atsuktuvu bepriverzdamas verzle, ji vos pasisuka, tai tas ant to kompensuojasi.
Procedura kartojame visiems keturiems voztuvams, isidemedami kuris voztuvas ir kiek nusisuko. Jeigu jie nusisuka pakartotinai ir per kita reguliavima (jo, juos reikia daryti gan daznai), kazka reikia keisti (klausti Rashydo).

Dangtelius patepame kremu nuo saules arba hermetiku ir dedame viska atgalio.

Kikiname. Stebimes tylesniu ir galingesniu motoru.

Aciu, visogero.

PS sitame tekste yra atzymeta tik autoriaus patirtis ir nuomone. Pastabos ir kritika welkam.
+2/-14
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

wundis wrote:Sveikas svenska kvalitat - Husaberg kampeli,

Siandien trumpai parasysiu apie tave ir apie "kaliaskiu" pasaulio cempionata Latvijoje. tipo Latvijs Grand Prix.
:jerkit: liulka yra graziausia kroselka ever!
Peace ДА!
Post Reply