Page 73 of 295

Posted: 29 Jul 2009, 22:09
by Rashyd
Yra pas mane atliekama FCR tiuningine adata ir PAJ reguliuoklis apie kuriuos rasho forume....

Posted: 29 Jul 2009, 22:37
by tts
Rashyd wrote:Yra pas mane atliekama FCR tiuningine adata ir PAJ reguliuoklis apie kuriuos rasho forume....
o kas per setupas pas paty carbe? stock?

Posted: 30 Jul 2009, 01:25
by wundis
Rashydai, cia i mano posta atrasinejai? nes nesupratau :-k

Jago ka mano bergas tpfu tpfu tpfu visks narmale. nebegensta.

Posted: 30 Jul 2009, 07:09
by Rashyd
toks:
http://husaberg.org/index.php?name=PNph ... 0c60f3c4a2

tts wrote:
Rashyd wrote:Yra pas mane atliekama FCR tiuningine adata ir PAJ reguliuoklis apie kuriuos rasho forume....
o kas per setupas pas paty carbe? stock?

Posted: 30 Jul 2009, 15:41
by tts
SEX!

Image

Posted: 30 Jul 2009, 21:54
by Minde_Kei
matosi kad objektyvas wideangle....

kazin kiek filtru uzisdejes... :-k

Posted: 31 Jul 2009, 13:03
by tomasn
vienas garantuotai, kad objektyvo stiklo neisbirbintu

Posted: 31 Jul 2009, 13:06
by _heyy
cia shudangle be filtru. kitaip vadinamas montazas - vaizuoja skaldos keliu, o is po ratu varo zemes :roll:

Posted: 31 Jul 2009, 13:10
by didzhej
nu, norejau rasyt montazas, bet perskaiciau hey. jis jau parase.
siaip, kas is po rato 'tipo' eina, tai daugaiu i sprogima panasu

Posted: 31 Jul 2009, 13:33
by storms
skaitau esat lopai ir neikertat, kad virsutinis zemes sluoksnis sausas o apacioj dregme

Posted: 31 Jul 2009, 13:37
by didzhej
esam!

Posted: 31 Jul 2009, 13:45
by El Traxo
storms wrote:skaitau esat lopai ir neikertat, kad virsutinis zemes sluoksnis sausas o apacioj dregme
:D
KairÄ—j geras kinas matosi
Image

Posted: 11 Aug 2009, 23:41
by wundis
Sveikas svenska kvalitat - Husaberg kampeli,

Siandien trumpai parasysiu apie tave ir apie "kaliaskiu" pasaulio cempionata Latvijoje. tipo Latvijs Grand Prix. ir keturraciai dar buvo.

Zinia, kad 7adieni buvo aplankyta Latvijos vietove Kegume, kurioje sutikau tavo broli ar pusbroli:



Image

Kazkodel tais, vokiecio ir sveicaro nepraleido, gal buvo jau atsvente savo pergale avansu =D> :occasion5:

Kaip ten bebutu, skraidancios liulkios ispudzio labai didelio nedare, keturraciai (kaip jau minejau te Europos champ'as buvo) irgi.

Uztat paliko ispudi trasos laistymas ir prieziura. Iliustruoju:
Image

Apskrities trasos ruko.

Ka cia dar parasyt. Aj, buvo zuvedas:

Image

Nenorejo dalintis maikute, bet kaip supratau is isblukusiu spalvu - tikras svenska kvalitat gerbejas.

Va tai taip va.

Posted: 12 Aug 2009, 00:13
by wundis
Kad jau isijauciau - tesiu.

Siandien techniniame Husaberg kampelio pokampyje papasakosiu apie savo patirti reguliuojant bergo voztuvus (remiantis husaberg.org medziaga)

Taigi, viskas prasideda nuo to, kad motocikla reikia gerai isplauti ir leisti isdziuti. Nes ardysime ten kur siaip neardome, tad reikia kad neprikristu visokiu geniu.

Iliustroju binaru (is seniau):

Image

Tuomet viska imame lauk: sedyne, baka, radijatoriu. Paprastai, be jokiu issidirbinejimu. Radiatoriu imam lauk nes trukdo (tam reikia ispilti ausinimo skysti).

Tuomet paplonejusi dvirati dar apvalom skurliais, sepeciais, kad neliktu jokiu dulketu brudu, galinciu nukristi kur nereikia.

Voztuvus reguliuoti reikia tuomet, kai stumoklis yra virsutiniame mirties taske (TDC). Variklis 4taktis, vadinasi mirties taskai yra 2. Mums reikia to tikrojo - pries "veiksmo" takta.

Norint ji surasti pasinaudosime zymemis po statoriaus dangteliu (desine varikliaus puse). Jos budamos virsuje rodo kad stumoklis irgi yra virsuje.
Noredami nesupainioti ta tikra TDC su "netikru" paziurime i voztuvus (taip, tam reikia nuimti voztuvu dangelius). Skias, mums reikalinga ta pozicija, kai statoriaus zymes yra virsuje, ir tiek ipurskimo tiek ismetimo voztuvai yra uzdaryti (ty pries pat "veiksmo" takta). tokiojoe padetyje pasukus smagrati siek tiek pries laikrodzio rodykle nusileidzia zemyn (atsidaro) ipurskimo voztuvas.

Jago kas kam neaisku ziurim kaip veikia 4taktis variklis (tik nesupainiojam pusiu, nes is tos puses kur bent jau as dirbau ismetimo voztuvai yra desineje ):

Image

Taigi, tikslesniam TDC atradimui galime issukti zvake ir kaip sako manualas kisti monometra (ar kazka) ir ziureti kada gi stumoklis yra paciame paciam auksciausiame taske. Kadangi monometro neturiu, o kisti beleko i skyle nesinori, pasinaudojame steriliu sesiakampiu ilgu rakteliu (neduokdie ikris i vidu, uzjuoks).

Turedami TDC kiseneje turime tokia situacija (iliustruoju):

Image

Bergo voztuvus reguliuosime 1/6 posukio metodu. Trumpai reziumuosiu, kad siaip reikia kist ploksteles ir matuot tarpus, bet kazkur girdejau kad nebenaujiems motoinventoriams tai daznai nera tikslu nes buna apsinese voztuvai, gaunasi paklaida (lyg jos nebutu 1/6 metode).
Taigi, 1/6 posukio metodas reiskia, kad pries sukiodami voztuvus, mes isidemime/nusipaisome/nusifotkiname ju pozicija.
Tuomet, imame i rankas atskuktuva, prilaikome voztuvo reugliavimo varzta ir kita ranka atsukame ji prilaikancia 10 numerio verzle. Ja atlaisvine, su atsuktuvu pasukiojame reguliavimo varzta is kaires i desine, pirmyn atgal, pagave kampa, uzsukame iki galo (neverziame, o tiesiog sustojame ten kur nebesisuka laisvai), ir nutaikome verzle taip, kad varzto kampas ziuretu i verzles kampa :) . tada atsukame varzta lygiai per viena verzles briauna (1/6). as atsuku vos vos daugiau, nes kad ir kaip laikytum varzta su atsuktuvu bepriverzdamas verzle, ji vos pasisuka, tai tas ant to kompensuojasi.
Procedura kartojame visiems keturiems voztuvams, isidemedami kuris voztuvas ir kiek nusisuko. Jeigu jie nusisuka pakartotinai ir per kita reguliavima (jo, juos reikia daryti gan daznai), kazka reikia keisti (klausti Rashydo).

Dangtelius patepame kremu nuo saules arba hermetiku ir dedame viska atgalio.

Kikiname. Stebimes tylesniu ir galingesniu motoru.

Aciu, visogero.

PS sitame tekste yra atzymeta tik autoriaus patirtis ir nuomone. Pastabos ir kritika welkam.

Posted: 12 Aug 2009, 08:11
by Yvl
wundis wrote:Sveikas svenska kvalitat - Husaberg kampeli,

Siandien trumpai parasysiu apie tave ir apie "kaliaskiu" pasaulio cempionata Latvijoje. tipo Latvijs Grand Prix.
:jerkit: liulka yra graziausia kroselka ever!