Page 74 of 194
Posted: 11 May 2009, 20:28
by mindaugasa vol.2
zil130 wrote:kiek Lietuvoj kryžių?
Buvo kaune toks kryžius ant kalnelio pastatytas, tai kažkas ėmė ir nupjovė. Tada buvo pastatytas naujas kryžius ir + dar vienas kryžius prieš tai buvusiam nupjautam atminti

plia, sventvagys! pastate pliusa vietoje Sv. Tanko >:/
Posted: 11 May 2009, 20:59
by sai
zil130 wrote:kiek Lietuvoj kryþiø?
da zinau krizhiu (su i) ish koralu. matalina. biski remonte susigaudo.ypac megsta alu. tiktu mf

:D
Posted: 11 May 2009, 21:05
by mindaugasa vol.2
va kaune buvo, shanchiuos. buvo kaulas, buvo kryzius. kioskelius degino. atrodo, kad abieju jau ner.
gonzai?
Nu
Posted: 11 May 2009, 23:13
by Abbath
Dar į mano bobute turejo du krыželius i rožančiu..

Posted: 12 May 2009, 08:39
by Shadow
Kryzius sugrizo. Gal vel forumas pagyves

Posted: 12 May 2009, 08:57
by Username
Shadow wrote:Kryzius sugrizo. Gal vel forumas pagyves

Jau taves per akis
Posted: 12 May 2009, 08:58
by Shadow
Juze yra Juze
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 12 May 2009, 09:44
by Username
boba yra boba

Posted: 20 May 2009, 15:52
by xkuza
DEMESIO DEMESIO!! laikas 0 postu useriu pravalymo akcijai! Per menesi nesuvelt nei 1 posto, ypac ne prisistatymo kanpely yr amebiska!

Posted: 20 May 2009, 16:24
by Yvl
shitiems

:
waiduoklis 2009 03 06
Aidosas 2009 03 06
okx 2009 03 09
lily 2009 03 12
Depešas 2009 03 27
Laurynas 2009 03 30
mindes_24 2009 04 03
efkiss 2009 04 15
Mariuss 2009 04 21
Brunswick 2009 04 24
sremigijus 2009 04 28
Dauma 2009 04 27
Torva 2009 04 27
Posted: 20 May 2009, 17:12
by xkuza
Posted: 20 May 2009, 18:04
by _heyy
skaitau dar neprisistatyma reik ivest pinigines bausmes

Posted: 23 May 2009, 21:05
by Velnias
Laba diena,
buvau biski isejes, bet naujienas sekiau

Prisijungdamas prie kaimyno gonzo insigijau Suzuki DR, uzsisakiau is Heyy biski detaliu ir prisijungiu prie Kauno shudabrydininku subfrakcijos. Minusu lietus standartiskai laukiamas
Aciu uz demesi

Posted: 24 May 2009, 00:00
by sai
nujo, velkam. siuo metu yr asfalto sezonas, o sudabrydininku ir taip per akis. o dar kai kauno krasto gretose vito perejo i atv fronta, is kauno laukiami tik panasoniku vadeliotojai. zinoma, minus

Posted: 24 May 2009, 18:30
by Vito
Garbusis sai, neklaidinkite þmoniø. Neperëjau, o tik dalinuosi frontais

Krizë kaip ne kaip. Greièiausiai vidutinio amþiaus.