Page 74 of 194

Posted: 11 May 2009, 20:28
by mindaugasa vol.2
zil130 wrote:kiek Lietuvoj kryžių?
Buvo kaune toks kryžius ant kalnelio pastatytas, tai kažkas ėmė ir nupjovė. Tada buvo pastatytas naujas kryžius ir + dar vienas kryžius prieš tai buvusiam nupjautam atminti :chain:
plia, sventvagys! pastate pliusa vietoje Sv. Tanko >:/

Posted: 11 May 2009, 20:59
by sai
zil130 wrote:kiek Lietuvoj kryþiø?
da zinau krizhiu (su i) ish koralu. matalina. biski remonte susigaudo.ypac megsta alu. tiktu mf :D:D

Posted: 11 May 2009, 21:05
by mindaugasa vol.2
va kaune buvo, shanchiuos. buvo kaulas, buvo kryzius. kioskelius degino. atrodo, kad abieju jau ner.
gonzai?

Nu

Posted: 11 May 2009, 23:13
by Abbath
Dar į mano bobute turejo du krыželius i rožančiu.. :-k

Posted: 12 May 2009, 08:39
by Shadow
Kryzius sugrizo. Gal vel forumas pagyves :rock:

Posted: 12 May 2009, 08:57
by Username
Shadow wrote:Kryzius sugrizo. Gal vel forumas pagyves :rock:
Jau taves per akis

Posted: 12 May 2009, 08:58
by Shadow
Juze yra Juze ](*,)

Posted: 12 May 2009, 09:44
by Username
boba yra boba =;

Posted: 20 May 2009, 15:52
by xkuza
DEMESIO DEMESIO!! laikas 0 postu useriu pravalymo akcijai! Per menesi nesuvelt nei 1 posto, ypac ne prisistatymo kanpely yr amebiska! :rock:

Posted: 20 May 2009, 16:24
by Yvl
shitiems :wave: :

waiduoklis 2009 03 06
Aidosas 2009 03 06
okx 2009 03 09
lily 2009 03 12
Depešas 2009 03 27
Laurynas 2009 03 30
mindes_24 2009 04 03
efkiss 2009 04 15
Mariuss 2009 04 21
Brunswick 2009 04 24
sremigijus 2009 04 28
Dauma 2009 04 27
Torva 2009 04 27

Posted: 20 May 2009, 17:12
by xkuza
:whipping: :kneel:

Posted: 20 May 2009, 18:04
by _heyy
:mp1:

skaitau dar neprisistatyma reik ivest pinigines bausmes :-k

Posted: 23 May 2009, 21:05
by Velnias
Laba diena,

buvau biski isejes, bet naujienas sekiau :occasion5: Prisijungdamas prie kaimyno gonzo insigijau Suzuki DR, uzsisakiau is Heyy biski detaliu ir prisijungiu prie Kauno shudabrydininku subfrakcijos. Minusu lietus standartiskai laukiamas :albino:

Aciu uz demesi :)

Posted: 24 May 2009, 00:00
by sai
nujo, velkam. siuo metu yr asfalto sezonas, o sudabrydininku ir taip per akis. o dar kai kauno krasto gretose vito perejo i atv fronta, is kauno laukiami tik panasoniku vadeliotojai. zinoma, minus :)

Posted: 24 May 2009, 18:30
by Vito
Garbusis sai, neklaidinkite þmoniø. Neperëjau, o tik dalinuosi frontais ;-) Krizë kaip ne kaip. Greièiausiai vidutinio amþiaus.