Page 75 of 79
Re: Bendras
Posted: 11 Mar 2012, 11:05
by cosmoz
Ziune, kaip suprantu svarbu užsikikint? right? ... pas abu silpna vieta ta pati? ne?
Kuriam geriau seksi užsikikint tas ir laimės

Re: Bendras
Posted: 11 Mar 2012, 13:01
by emaz
Ziune wrote:nu malačiai.
kas fotkino?
Sima ir as
Kazkaip itartinai siandien lengvai jauciuos.
Nuo rytdienos geri orai ir pavasaris, bus norinciu apsilt sanarius viduryje savaites?
Re: Bendras
Posted: 11 Mar 2012, 13:08
by wundis
patiko reportazas!
gaila kad visa laika lyjo...
Re: Bendras
Posted: 11 Mar 2012, 15:00
by Ziune
skaitai smėliadvaris trečiadienį? Mėgčiau.
Cosmos'ai, neturiu šansų - sxas migtuką susinstaliavo. Skaitai pavysiu ant finišo?
Wundis
emaz wrote:
Nuo rytdienos geri orai ir pavasaris, bus norinciu apsilt sanarius viduryje savaites?
Re: Bendras
Posted: 11 Mar 2012, 15:32
by tckd
elektra tcik nuo '12?
Q: FIRST AND FOREMOST, IS THE 2012 KTM 250SXF BETTER THAN THE 2011 KTM 250SXF?
A: No. Electric start does not make a bike go faster; it just makes it start easier.
as ir bandyciau prilekt an kokios 15 jei svies saule.
Re: Bendras
Posted: 11 Mar 2012, 16:01
by emaz
elektra tcik nuo '12?
Yr toks papildas :aliektrastarterkit for sx250f 2011
Del smaugimo mas gryztam i viraVara.
Re: Bendras
Posted: 11 Mar 2012, 20:28
by dirtbiker
Ziune wrote:manau Gilevskis netūri šansų. Mūsų ilgas kietai varo. o dar varna nauja, pakaba, arkleaj, sena meilė..
a Ramanauskiokas jo, nori bent kažką aplenGt.. pvz midage Ziune
tckd wrote:varna suvoliota, ktmas nelaiko. bet tai amebu nesportininku nieks net nekviete

kad nesimaisytumem?
ps. cempioshipe kova nusmato emaz vs staska

ramanauckiox strategini muva an dupiam kinul

Na, kazkam gi reikejo uz EK vaziuot su 250, nes rimtu sportininku komandoj nebuvo ;)

Re: Bendras
Posted: 12 Mar 2012, 07:09
by Ziune
pritariu.
Emaz'ai patikslink kur tas viruvaras, gariunzdobė?
dirtbiker wrote:
Na, kazkam gi reikejo uz EK vaziuot su 250, nes rimtu sportininku komandoj nebuvo ;)

Re: Bendras
Posted: 12 Mar 2012, 08:32
by dirtbiker
Gariunai baisiai blogai, nes baisiai padunges eda... Man Emazo vietoj butu gaila puikiuju Michelinu

Re: Bendras
Posted: 12 Mar 2012, 11:57
by emaz
Ziune wrote:Emaz'ai patikslink kur tas viruvaras, gariunzdobė?
http://www.motofrakcija.lt/forum/rit-vi ... -2490.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Bendras
Posted: 17 Mar 2012, 16:56
by Orlando
tomasn wrote:siandie buvo prabegta per kelias Vilniaus apylinkes "traselas"
traku vokeje taip pat is bedos galima jau legt
Vokeja dar anksti, sendien pratestuota, oi praplaukiota ... 10 cm purvas, vietomis ir daugiau, po juo išalas, jest duobiu pilnu vandens, jechac imanoma, kaifo nulis.
P.S. pas ka telezka galu varoma, toliau asfalto pabaigos vaziuot nepatarciau
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
a to teks ait ieskot traktara

Re: Bendras
Posted: 24 Mar 2012, 18:42
by Dzuku_Briedzis
Cia turetu Baubz parasyt apie pirma enduro patirti (siandien)
Re: Bendras
Posted: 25 Mar 2012, 12:59
by Motowowere
Skaitytojai nerimauja,nes nera ne zodelio,nei paveikslelio,nu nieko nera apie vakar diena.A jau pirminyks uzrauke?Laisve spaudos zodziui

Re: Bendras
Posted: 25 Mar 2012, 13:01
by wundis
man rodos babenskas nepraein pro piktus cenzuros gniauztus, postas automatiskai istrinamas.
jeigu niekas nepasikeis - lengvos pazintines keliones raporta parasysiu as

Re: Bendras
Posted: 25 Jun 2012, 23:51
by emaz
Laukia ilga naktelė šifruojant 7 puslapius apie CRF450R 2013

Gerai kad bent skaičių daug.
Nu šakės tai šakės: