Page 76 of 88
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 07 Dec 2012, 21:19
by El Traxo
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 07 Dec 2012, 21:41
by cosmoz
honda spy'ina

pypke nori nuimt, kad netyčia gondu neaplenktu

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 08 Dec 2012, 00:21
by El Traxo
...arba žiūri
kaip nedaryti 
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 08 Dec 2012, 00:37
by tckd
Bet sutikim, kad honda ofraude snustelejo ir europieciai pistelejo per sona, apart naujos 250lkes, turi pora pavargusiu xsu y visks. Dar legendiniai desimt metu senumo xrai ir afrikos. Paziuri i kokio ktm ar net varnos gamas ir belieka tik tupinet.

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 08 Dec 2012, 13:30
by El Traxo
Viena šikna užsėsti visus moto sportus, beigi dar ir likusiems raideriams turėt ką pasiūlyt nėra lengva. Bet reik manyt, kad gonda susiprato kas ištrauks postapokalipsėj - duotasis tupinėjimas vyko Marocco rallio metu, kur Honda/HRC kovinėm sąlygom testavo Dakarui ruošiamą CRF450
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 08 Dec 2012, 19:54
by cosmoz
laikas parodys, tik matai standartinis CRF gaidukas ir dakarui ruoštas gamyklinės komandos motociklas kas kita tik juos vienija pavadinimas "Honda CRF". Ir jei dakarą laimi CRF bazės motociklas nuo to standartiniai CRF geresni nepasidaro, nes kiekvieno gamintojo siekis vienas, gerai finišuos pardavimai augs, pardavimai augs, pelnas gal nemažės

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 08 Dec 2012, 20:27
by zil130
Nu jei pagal tokią logiką tai tada visi motociklai turėtų būti kaip XX a. pradžios, gi karas, sportas ir pergalės yra inovacijų ir revoliucijų variklis, juk kas tai yra sportas, sportas tai tam tikra prasme karas pagal tam tikras taisykles, " O sporte - tu taika". O kad nupisama gerą idėja tai dar nereiškia kad ji buvo gera, ateis laikas ir pamatysi.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... jU#t=1817s" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 10 Dec 2012, 13:16
by tomasn
HONDA kerta is peties. ant pakylos kartais ne knighteris?
http://www.youtube.com/watch?v=ITl3uyM2 ... ture=share" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 10 Dec 2012, 13:56
by tckd
teip. knaiteris birbins
gonda.
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 10 Dec 2012, 15:18
by wundis
nun*h, galvos nelaiko, Vito nebedirba, detaliu ner. vienos problemos.
geriau jau su gazmias vaziuotu. o tai sedes prie sudauzytos geldos kaip motiejunas wnba.
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 10 Dec 2012, 15:36
by Rammst
gražus organizatorių sumanymas duot lengtyninykams aplankyt tribūnas...
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 10 Dec 2012, 15:50
by zil130
Su BNW Davidui nekažką buvo
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 10 Dec 2012, 15:56
by tomasn
tai dabar taip iesina, kad zilas - knighto komandos beveik narys?
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 10 Dec 2012, 16:02
by zil130
O tai tu jau buvai?
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 10 Dec 2012, 16:09
by tomasn
nepraejau atrankos, teko pardot