Tepalai
Re: Tepalai
Laukiame 2014m manolio produkcijos pristatymo - pagal pageidavima, pieno pakeliu pakuotese.
Re: Tepalai
impresif. Atrabotke uz atrabotkes kaina. Subalancuota garaziuku sildymui ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Tepalai
muahahaha
o kodel bambaliu rankenos net nevienodos?
tara is antriniu zaliavu eme?
bet tai kaina leidzia keisti alyva ne tai, kad koznam trakdejui, o 2x per trakdeju
smugis castroiliui zemiau kepenu
o kodel bambaliu rankenos net nevienodos?
tara is antriniu zaliavu eme?
bet tai kaina leidzia keisti alyva ne tai, kad koznam trakdejui, o 2x per trakdeju
smugis castroiliui zemiau kepenu
notomorrow
Re: Tepalai
o tai gal galima kokią cirkuliaciją padaryt pvz ant harlio.
Manolį pompa ima iš naujo bambalio, o išpila į tuščią, kurį vėl priduodi Manoliui?
Manolį pompa ima iš naujo bambalio, o išpila į tuščią, kurį vėl priduodi Manoliui?
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Tepalai
liogkai, tepalo zarnokus perkomutuoji ir vualia
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Tepalai
tai kaip suprantu, manolio gamykla - stambus marles vartotojas? kuo dabar reikes pieno bidonus uzdenginet?
+2/-14
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Tepalai
bbz, visgi skaitau kad geriausia alyva ta kuria duoda remejai (cia kaip ir masina imones)
less teeth, more tits.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Tepalai
nu. tai jeigu remia ne bardahlu, tai iskart eina nx!
edit: su kitom alyvom tegu remia elektros transformatorines!
edit: su kitom alyvom tegu remia elektros transformatorines!
notomorrow
Re: Tepalai
tai kaip neezpertas egzperto galiu paklaust? aciu.
tai jei sito "ne rukyk" uzpilsiu i dyzeli tai juodo dumo nebemes ir technikine praeis?

tai jei sito "ne rukyk" uzpilsiu i dyzeli tai juodo dumo nebemes ir technikine praeis?

less teeth, more tits.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Tepalai
jei sito ipilsi i belenkuri lavona 100 metu gulinti patvoryje, tai anas pakils, piуstu, uzvels ratus 3pavara ir nuleks kaip vejas, be dumu.
variklyje neliks ne zenklo isdilimo, kuro ekonomija pasieks 100proc o redlainas bus kazkur 15000rpm
stai, bardalio jega!
klauskite toliau
variklyje neliks ne zenklo isdilimo, kuro ekonomija pasieks 100proc o redlainas bus kazkur 15000rpm
stai, bardalio jega!
klauskite toliau
notomorrow
Re: Tepalai
Faktiškai perdalius prisikels iš mirusių, Velykos
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Tepalai
ikologinis klausimas - kur siais laikais madinga deti atrabotke? Pilti i patvori? Atiduoti murziams garaziokuose kurenti? Ar yra koks nors civilizuotas ir normaliam vartotojui patogus budas? Gal jau kromeliai parduodantys tepalus juos ir surenka?