Page 9 of 12
Re: Tepalai
Posted: 11 Dec 2013, 13:54
by Username
Laukiame 2014m manolio produkcijos pristatymo - pagal pageidavima, pieno pakeliu pakuotese.
Re: Tepalai
Posted: 11 Dec 2013, 13:55
by Arvis
impresif. Atrabotke uz atrabotkes kaina. Subalancuota garaziuku sildymui ?
Re: Tepalai
Posted: 11 Dec 2013, 15:37
by mindaugasa
muahahaha
o kodel bambaliu rankenos net nevienodos?
tara is antriniu zaliavu eme?
bet tai kaina leidzia keisti alyva ne tai, kad koznam trakdejui, o 2x per trakdeju
smugis castroiliui zemiau kepenu
Re: Tepalai
Posted: 12 Dec 2013, 09:44
by wundis
tai apsukai rata - keiti tepalus.
Re: Tepalai
Posted: 12 Dec 2013, 09:53
by storms
o tai gal galima kokią cirkuliaciją padaryt pvz ant harlio.
Manolį pompa ima iš naujo bambalio, o išpila į tuščią, kurį vėl priduodi Manoliui?
Re: Tepalai
Posted: 12 Dec 2013, 09:55
by ezhiukas
liogkai, tepalo zarnokus perkomutuoji ir vualia
Re: Tepalai
Posted: 12 Dec 2013, 10:29
by wundis
tai kaip suprantu, manolio gamykla - stambus marles vartotojas? kuo dabar reikes pieno bidonus uzdenginet?
Re: Tepalai
Posted: 30 Mar 2015, 15:19
by mindaugasa
negincityna yra tik viena - geriausia alyva yra bardahl.
klauskite
Re: Tepalai
Posted: 30 Mar 2015, 15:23
by tckd
bbz, visgi skaitau kad geriausia alyva ta kuria duoda remejai (cia kaip ir masina imones)
Re: Tepalai
Posted: 30 Mar 2015, 15:55
by mindaugasa
nu. tai jeigu remia ne bardahlu, tai iskart eina nx!
edit: su kitom alyvom tegu remia elektros transformatorines!
Re: Tepalai
Posted: 30 Mar 2015, 17:02
by tckd
tai kaip neezpertas egzperto galiu paklaust? aciu.
tai jei sito "ne rukyk" uzpilsiu i dyzeli tai juodo dumo nebemes ir technikine praeis?

Re: Tepalai
Posted: 30 Mar 2015, 17:07
by mindaugasa
jei sito ipilsi i belenkuri lavona 100 metu gulinti patvoryje, tai anas pakils, piуstu, uzvels ratus 3pavara ir nuleks kaip vejas, be dumu.
variklyje neliks ne zenklo isdilimo, kuro ekonomija pasieks 100proc o redlainas bus kazkur 15000rpm
stai, bardalio jega!
klauskite toliau
Re: Tepalai
Posted: 31 Mar 2015, 11:25
by zil130
Faktiškai perdalius prisikels iš mirusių, Velykos
Re: Tepalai
Posted: 31 Mar 2015, 14:20
by wundis
tai i delta pripilkit sito sh
Re: Tepalai
Posted: 29 Mar 2016, 14:16
by ezhiukas
ikologinis klausimas - kur siais laikais madinga deti atrabotke? Pilti i patvori? Atiduoti murziams garaziokuose kurenti? Ar yra koks nors civilizuotas ir normaliam vartotojui patogus budas? Gal jau kromeliai parduodantys tepalus juos ir surenka?