Page 9 of 21

Posted: 30 Oct 2007, 10:51
by El Traxo
to whom it may concern, skant
vakar nieko gero nebuvo..
11881317 išėjo už 4750
nuodegulys 08982637 už 1500. Ką su tokia investicija daryti papasakos kas nors iš rusčiųjų.
Beje, Kažkoks melynas gikseris (loto nr. neįsidėmėjau) keliauja į Lietuvą už 4300

Posted: 30 Oct 2007, 11:03
by ezhiukas
niekam ne paslaptis kas daroma su nuodeguliais - pizdinamas mocas vakaru europoje o dukumentai ir remas imami nuo nuodegulio...

Posted: 23 Nov 2007, 12:06
by Teo
lotas 14086227

kaži, ką simbolizuoja paskutinėse nuotraukose šakė ir rėmas? nes baikas atrodo kaip ir sveikas...

Posted: 23 Nov 2007, 12:15
by ezhiukas
sunku pasakyt. Gal buvo dauztas i prieki ir remontuotas keiciant sakes ir rema. Savininkas kol remontavo paeme kita. O senos dalys pridedamos. Bet cia tik spejimas, kaip is tikro neaisku. Reiktu carfaxe pabandyt patikrint

O ka, hd nebereikia? Victorijos uzsimanei? :)

Posted: 23 Nov 2007, 12:31
by Teo
ezhiukas wrote:
O ka, hd nebereikia? Victorijos uzsimanei? :)
tiesiog vėl prisėdau rimčiau pabrausint. su salyga kad $ neprūdai, tai ieškau ko pigiau

Posted: 23 Nov 2007, 12:34
by ezhiukas
na, Pashkai hammeri isvis pigiai pajemem. Bet ir hd buna pigiu variantu jei nesivaikai naujausiu metu ir visiskai sveiko. Imi kosmetiskai pabaladota, bet toki kad atrodytu nelabai estetiskai ir poto remontuoji kai gris.

Posted: 23 Nov 2007, 12:36
by Teo
ezhiukas wrote: Bet ir hd buna pigiu variantu jei nesivaikai naujausiu metu ir visiskai sveiko.
kas yra pigus variantas? orientaciniai?

Posted: 23 Nov 2007, 12:41
by ezhiukas
nu koki roadkinga ar troleibusa senesni ir pabaladota galima kazkur uz 4 k $ paieskojus paimt. Cia kazkuria diena levai perdarytas gana sveikas 2000 metu troleibusas uz 2550$ isejo. Amerikonas kazkoki tiuninga bande daryt, bet gavosi negraziai :) Dynos irgi nebrangios. Tik softailai gana brangus, be 5 k$ tikrai nieko nerasti, orientuotis reikia i kokius 6 k$ uz padoresni varianta.

Posted: 23 Nov 2007, 12:51
by Teo
o beja, autosfromusa tebeveikia? nes jų saitas baltas :)

Posted: 23 Nov 2007, 12:57
by ezhiukas
veikia. Matyt kazkas puslapi nulauze. Motociklus tai tebeveza. Du musu pirkti motociklai dabar keliauja :)

Posted: 23 Nov 2007, 12:58
by Teo
kaip skaitote, kaliegos, jeigu šitą paimčiau, ar jau pakankamai kietas būčiau ar nelabai? :)

http://images.copart.com/website/data/p ... G?02:56:41

Posted: 23 Nov 2007, 13:40
by storms
reikes didesniu konchiu

Posted: 23 Nov 2007, 13:44
by tckd
Teo wrote:kaip skaitote, kaliegos, jeigu šitą paimčiau, ar jau pakankamai kietas būčiau ar nelabai? :)

http://images.copart.com/website/data/p ... G?02:56:41
pliusa iskart uzdeciau.

Posted: 23 Nov 2007, 13:59
by efk0nas
ezhiukas wrote:na, Pashkai hammeri isvis pigiai pajemem. Bet ir hd buna pigiu variantu jei nesivaikai naujausiu metu ir visiskai sveiko. Imi kosmetiskai pabaladota, bet toki kad atrodytu nelabai estetiskai ir poto remontuoji kai gris.
Nu kodėl visi perekūpai vartoja žodį "grįš"? Grįžti = atkeliauti ten, kur jau buvo ir iš kur iškeliavo, kas šiuo atveju yra visiškai ne į temą.

Posted: 23 Nov 2007, 14:03
by storms
+1 uz pastaba