Page 9 of 9
Posted: 29 Apr 2008, 08:58
by motobiker
Vito wrote:
Mat ji galas, ikisiu ir as savo trigrasi.
Nu sita... taigi... C-600 klase rato laikais ir bendru lenktyniu laiku atpiso C-1000 klase

ale graziai gaunasi - c600 padare c1000, c1000 padare b1200, vadinai visus is c600 reikia is kart mesti i STK600

- prisivazinejot berniukai

Posted: 29 Apr 2008, 09:10
by Nauris
Vito wrote:Nauris wrote:o bet bajaris buvo su klasem. Kaip zinia, planavau startuot B1200, bet i sita klase uzsiregistrino tik 4 (2 latviai, 2 estai), ir blin jie vazevo net 6 sekundem prasciau uz NSMF C1000 klase, tad nusprendem komandoje kad turiu vaziuot C1000 su stipresniais varzovais

, B1200 buciau vazeves is viso be konkurencijos, o C1000 nugalet nebuvo lengva
starta vel pramiegojau

, bet siaip uzvazevimas buvo gana sklandus
Mat ji galas, ikisiu ir as savo trigrasi.
Nu sita... taigi... C-600 klase rato laikais ir bendru lenktyniu laiku atpiso C-1000 klase

pagiru puodas visada juodas

Posted: 29 Apr 2008, 09:34
by Vito
Nauris wrote:
pagiru puodas visada juodas

Nu kas pakels uodega, jei ne pats

Posted: 29 Apr 2008, 14:40
by motobiker
ai dar pamirsau pasakyti - is C1000 visi bus perkelti i SBK
