Page 9 of 15
Posted: 14 May 2008, 10:11
by Teo
Paskutinėmis žiniomis, pitstopo sertifikatų regitra nepriima išviso - nesvarbu kokia data išrašyti. dar visai nesenai tiki iki ten sausio kažkelintos dienos išrašyti...
Posted: 15 May 2008, 09:22
by ezhiukas
Juzefas aisku nepasirys, bet kiti gal ir pritars -
http://www.peticija.lt/visos/1270
Posted: 15 May 2008, 09:29
by Yvl
o kokia nors realia itaka daro tos elektronines peticijos?
Posted: 15 May 2008, 09:31
by Username
Imho kova su vejo malunais.
Cia ir durnam aisku kad tikslas ne "padaryti saugesni vaziavima" arba "kad geriau shviestu" o tiesiog kad nebutu vezamos prekes is kitu rinku.
Imho tokia pat peticija galetu sukurti pvz "PVM sumazinimo iki 5% peticija". Gautusi tas pats.
Posted: 15 May 2008, 09:32
by ezhiukas
xz, itariu jokios nedaro. Bet blogiau irgi nebus, vdrug netycia padarys

Posted: 15 May 2008, 09:33
by Username
Yvl wrote:o kokia nors realia itaka daro tos elektronines peticijos?
Buvo cia gi renkami parasai (ir nemazai ju, eiles 30k?) del Leo maksimos ir pan.....ir ka, niekas nepasikeite.
Posted: 15 May 2008, 10:05
by Teo
aš pasirašiau ir draugams paspaminau. dar pasirašyčiau už peticiją sudeginti nx. motobaltiką

Posted: 15 May 2008, 10:08
by ezhiukas
tai tam pasirasinet nereikia, reikia degint

O siaip manau uztektu juos ignoruot ir nieko nepirkt. Greit uzsilenktu. Bet va ziuriu visi kazkaip po biski pradeda bendraut, i biker.lt jau isisuko, renginius irgi remia. Jei jau jie tokie blogi tai galetu klubai sutart ir uzbanint visur.
Posted: 15 May 2008, 10:09
by El Traxo
Teo wrote:dar pasirašyčiau už peticiją sudeginti nx. motobaltiką

Ką vėl anie pridirbo?

Posted: 15 May 2008, 10:24
by Teo
ezhiukas wrote:tai tam pasirasinet nereikia, reikia degint

O siaip manau uztektu juos ignoruot ir nieko nepirkt. Greit uzsilenktu. Bet va ziuriu visi kazkaip po biski pradeda bendraut, i biker.lt jau isisuko, renginius irgi remia. Jei jau jie tokie blogi tai galetu klubai sutart ir uzbanint visur.
niekas nieko nebanins... čia gi verslas - kažką duodi - kažką gauni

p.s. kai jie turės visko daug, ir už normalias kainas, tada galim bus eiti tenais kažką pirkti, dabargi, tai daugiau dėl vaizdo... o ir sertifikatai po 1000 kažkaip šeipsau atrodo...
Posted: 15 May 2008, 10:26
by ezhiukas
tai nieks nieko neperka, o gyvent kazkaip reikia. Turbut pajamos pas juos tik is sertifikatu siuo metu. Nu gal dar kazkiek is motoroleriu uzdirba

Posted: 15 May 2008, 10:27
by El Traxo
nu akurat
Paslaugos kaina 1000 litų su PVM

Posted: 15 May 2008, 10:30
by tckd
El Traxo wrote:nu akurat
Paslaugos kaina 1000 litų su PVM

taigi gal deretis galima?

Posted: 15 May 2008, 10:46
by Teo
tckd wrote:El Traxo wrote:nu akurat
Paslaugos kaina 1000 litų su PVM

taigi gal deretis galima?

ne
Posted: 15 May 2008, 18:28
by Teo
ar teko, kam girdėti tokią nesamonę, kad tipo rusiškos lempos, turinčios E20 žymėjimą draudžiamos pas mus eksploatuoti?