Page 9 of 26

Posted: 13 Nov 2008, 17:34
by Arvis
Na kagi. Idant kaip visi zino HD nestabdo, tai perskaiciau visa interneta ieskodamas pigios iseities. Ir ka jus galvojat. Pasirodo tokia iseitis yra.

Forumai pataria jamt Brembo caliperius (tik kairi) nuo 08 touringo arba vrodo. Tvirtinimai tinka.

Tada reik papildomai jamt 300mm floating stabdziu diskus ir vualia.

Browsinu ebay. Laukite tesinio.

Posted: 13 Nov 2008, 17:40
by ezhiukas
pas mane tai buvo mintis pabandyti uzsideti roadkingo rata su dviem diskais, paimt stakanus roadkinginius, bei stabdziu cilindriuka roadkingini. Teoriskai viskas turetu tikti. Kaina keiciant nechromintas dalis i chromintas praktiskai ta pati ar softailinius imt ar roadkinginius. Rata ismainyt manau irgi imanoma pinigu neprarandant. Realiai reiktu dasipirkt tik papildoma supporta. Tik va su 07 metu fatbojum tai turbut beda butu - kazkaip smarkiai jis skiriasi nuo kitu softailu.

Posted: 13 Nov 2008, 17:43
by Arvis
ezhiukas wrote:pas mane tai buvo mintis pabandyti uzsideti roadkingo rata su dviem diskais, paimt stakanus roadkinginius, bei stabdziu cilindriuka roadkingini. Teoriskai viskas turetu tikti. Kaina keiciant nechromintas dalis i chromintas praktiskai ta pati ar softailinius imt ar roadkinginius. Rata ismainyt manau irgi imanoma pinigu neprarandant. Realiai reiktu dasipirkt tik papildoma supporta. Tik va su 07 metu fatbojum tai turbut beda butu - kazkaip smarkiai jis skiriasi nuo kitu softailu.
Tavo variantas imanomas ir praktiskai. Forumai raso.

Sau nesvarsciau nes:
1. Kaip ir sakei - stakanai man netiks nuo nieko
2. Reiktu keist abu ratus
3. Nebutu pigu.

Posted: 13 Nov 2008, 17:46
by ezhiukas
bet mano varianto efektyvumas manau butu geresnis net ir be brembo ir plaukiojanciu disku. O jei dar paimt brembo ir plaukiojancius diskus, isvis gerai butu :)

Posted: 13 Nov 2008, 17:47
by Arvis
taip, bet man jis netinka.

Posted: 13 Nov 2008, 17:50
by ezhiukas
siaip tai butu idomu pasimatuot ar tikrai netinka. Roadkingu frakcijoj daug :) Ir dar idomu ar ant fatbojaus rato nera tvirtinimu antram stabdziu diskui. Senesniu metu man kazkas sake kad lyg ir yra.

Posted: 14 Nov 2008, 11:19
by Teo
ezhiukas wrote:siaip tai butu idomu pasimatuot ar tikrai netinka. Roadkingu frakcijoj daug :) Ir dar idomu ar ant fatbojaus rato nera tvirtinimu antram stabdziu diskui. Senesniu metu man kazkas sake kad lyg ir yra.
turiu du nechromuotus roudkinginius stakanus. kairys visiškai sveikas, dešinio nulūžus viena suporto ausis (Kryžius papasakotų, kaip šitas reikalas sutvarkomas:), bei biškį pabrozdintas

Posted: 14 Nov 2008, 14:32
by ezhiukas
beje, gal fatofojui tiktui naujos dynos fat bobo priekinis ratas. Jis su dviem diskais gi eina. Ir isvaizda grynai kaip fatbojaus rato :)

Posted: 28 Nov 2008, 09:54
by Arvis
Prikeliu skyreli.

HD kromelis zadejo kad siandien bus ta diena!

Laukite tesinio.

Posted: 28 Nov 2008, 09:56
by ezhiukas
ooo. Kur prelegt? :)

Posted: 28 Nov 2008, 09:57
by mindaugasa vol.2
kreives?
kur staigiai daug kreivesnes kreives??

Posted: 28 Nov 2008, 09:59
by Arvis
ezhiukas wrote:beje, gal fatofojui tiktui naujos dynos fat bobo priekinis ratas. Jis su dviem diskais gi eina. Ir isvaizda grynai kaip fatbojaus rato :)
Fatbob ratas 16" fatboy- 17"

Posted: 01 Dec 2008, 14:23
by ezhiukas
na kaip ten tas pristatymas? Savaitgali orai geri buvo, tai gal ir patestdraivint spejai? :)

Posted: 01 Dec 2008, 14:34
by Yvl
pareina gandu, kad nepristate...

Posted: 01 Dec 2008, 14:42
by Arvis
Nebuvo pristatymo. Sian ir telefonuot nepavyko.