Page 9 of 18
Posted: 04 Nov 2008, 18:38
by storms
o kur 6 begis
?
Posted: 04 Nov 2008, 19:02
by tckd
storms wrote:o kur 6 begis
?
japonai iki 6 skaiciot nemoka.
viens du trys - viskas zajabys!
kam te an wupsu tas sestas, nors ketvirta injunk pradziai.
Posted: 04 Nov 2008, 19:08
by storms
tckd wrote:storms wrote:o kur 6 begis
?
japonai iki 6 skaiciot nemoka.
viens du trys - viskas zajabys!
kam te an wupsu tas sestas, nors ketvirta injunk pradziai.
junk skaipa
video su tavim radau
Posted: 10 Nov 2008, 22:25
by tckd
pamastymai apie grandiniu gyvenimo prasme:
lenciuga sukalta
bet eksprimentai parvaziot an vielos jiji apkramte,
skaitau oringui bus greit batai?!
dar beje pastebeta,
kad vieta kuri buvo praeita kart sukalta
liuftina kur kas rimciau nei gamykliniai nareliai
lokal_klx_pūlas:
a) taip turi but
b) fsio prapalo, vaziosim vel an vielos
c) rankos is siknos, an gedos stulpelia
d) valinskas nevalit nieko nepadarysi
Posted: 10 Nov 2008, 22:28
by _heyy
nematau nieko blogo nupjaut viena nareli ir pripresuot is naujo kita. ta pimpuka kur nupjovem, turiu pas save, rusy, garbingai padejes.
Posted: 10 Nov 2008, 23:01
by Rashyd
Varei ant vielos? parasyk kaip patiko....
Posted: 11 Nov 2008, 00:59
by storms
garaziuky turiu naujos 520 grandines smotely
skaitau sudursi kaip beris
Posted: 11 Nov 2008, 08:20
by Vito
Pas many kioskely sujungëjø yr jei kà.
Posted: 11 Nov 2008, 19:05
by tckd
su salyga kad sukalta jau smaugsiu kol patruksiu nu!
lenciugo bent 6 narus beje turiu ir as...
ir pakeisti galejau bet ???
-reikejo dar vieno sujungejo
-jei rankos kreivos nereiskia kad sukalsiu geriau nei yr
-bus-nebus pizda oringsui
pagarbiai,
experimentalno naucnoje baza.
Posted: 26 Nov 2008, 22:47
by zil130
kaina, kokia kaina, visas nenudrožtas iš kartonines dežes.
http://kawasaki.motorcyclesdirect.co.uk ... 380&View=1
Posted: 27 Nov 2008, 08:40
by mindaugasa vol.2
nukrypdamas i shona pasisakysiu apie mashinerijos kainu trenda: kai dabar prakutusiem klientam siulome kokia nors technika uz savikaina, anie juokiasi i akis, kad brangu. sako, palauksime ateinanciu metu, atbegsite siulyti pigiaus savikainos. ir tiesa sakant, tokiu zenklu yra.
Posted: 27 Nov 2008, 09:35
by tckd
kaime pas karves vaziot. IDEJALUs.
Posted: 27 Nov 2008, 09:51
by Vito
Su tiekimu dar gali bûti problema, bet pas mane jo kaina bûtø 4300 EUR su PVM.
Posted: 28 Nov 2008, 21:44
by tckd
Posted: 30 Nov 2008, 00:28
by tckd
valgykit ledu, sokalajdiniu
