Page 9 of 13
Posted: 29 Sep 2008, 13:36
by Username
Wundis gauna minusa uz kankas.
Posted: 29 Sep 2008, 13:40
by gintaras13
HA HA HA HA nu ce tai geras
P.S. Pliusai dalyviams
P.P.S. renginukas ziurovo akimis visai geras buvo.
Posted: 29 Sep 2008, 13:45
by danas
gintaras13 wrote:HA HA HA HA nu ce tai geras
P.S. Pliusai dalyviams
P.P.S. renginukas ziurovo akimis visai geras buvo.
gal norėtum pasigirti apie kelionę namo?

Posted: 29 Sep 2008, 13:55
by ezhiukas
danas wrote:
gal norėtum pasigirti apie kelionę namo?

man irgi taip

buvo keliaujant namo, tik tiek kad mes keliavom purvynais

Posted: 29 Sep 2008, 13:59
by danas
ezhiukas wrote:
man irgi taip

buvo keliaujant namo, tik tiek kad mes keliavom purvynais

o su kokiu matasyklu? (negi traktorių į purvyną kišai):-k
Posted: 29 Sep 2008, 13:59
by ezhiukas
su tamara

Posted: 29 Sep 2008, 14:32
by gintaras13
danas wrote:gintaras13 wrote:HA HA HA HA nu ce tai geras
P.S. Pliusai dalyviams
P.P.S. renginukas ziurovo akimis visai geras buvo.
gal norėtum pasigirti apie kelionę namo?

Nu ikveptas rimtu vIru kelio dangos patikrinimu (tokiu ne vienas buvo ir aerodromo trasoj) nusprendziau ir as neatsilikti ir nuodugniai patikrinau senojo moletu plento remonto kokybe.....
Acakau remontas tak sebe, bet prizai buvo - ranka ir koja bulkute, neskaitant to jog atrodo lyg visa frakcija butu draugiskai davus i kaili
Riding kit hard test rewiewsas bus rytoj
Posted: 29 Sep 2008, 14:36
by storms
Vee Crunchy wrote:
Storms, kaip moksliskai vadinasi tas sujungims kur asfaltas su zvyru suauga?
kurmis artai eziukas tai vadina"labas vakaras mergaites!"
Posted: 29 Sep 2008, 21:52
by vytenismak
Vee Crunchy wrote: kaip moksliskai vadinasi tas sujungims kur asfaltas su zvyru suauga?
raskila?
Posted: 30 Sep 2008, 17:37
by storms
pastebetas tckd pjaunantis konkurentam stabdziu zarneles

Posted: 30 Sep 2008, 20:38
by tckd
storms wrote:pastebetas tckd pjaunantis konkurentam stabdziu zarneles
su salyga kad startavom vosnepaskutiniai
sakom pazesim kaip virai jama duobes
sitas jeme visai nekaip
nesiau ir galvojau jei dar cia panesiosiu kiaulius niekur vaziuot nereiks
kai strigo palaima su afrika galvoju nu jau nx
o tas qurva "tai ka padet uzdraude"

Posted: 01 Oct 2008, 22:09
by zil130
Posted: 01 Oct 2008, 23:07
by storms
e, tai dumus uostet?
kaip sugebejiot 6 nesurinkt?
Posted: 02 Oct 2008, 08:05
by zil130
Nesurinkom 5 ir vieno X, tai gaunasi kad 8.
Bet negi tai ką nors pakeis. Stormso neaplenksi

Posted: 02 Oct 2008, 08:28
by storms
zil130 wrote:Nesurinkom 5 ir vieno X, tai gaunasi kad 8.
Bet negi tai ką nors pakeis. Stormso neaplenksi

igzektli!
o kada nesurinkot?
po to kai issiskyrem?