Page 9 of 11
Posted: 13 Nov 2008, 11:42
by zil130
Dabar matosi kas motofrakcijoje storiausias

Posted: 13 Nov 2008, 13:05
by wundis
arba pas kuri (kurio) papai didziausi !

Posted: 13 Nov 2008, 13:17
by ezhiukas
skaitau kad turint plana maike detis ant sarvu, tai ji turi buti kokia 1 ismiera didesne, kitaip neuzsidesi. Aisku plastmasiniams tai neaktualu
Posted: 13 Nov 2008, 13:35
by _heyy
zodziu. kadangi ner laiko laukti savaites kol ateis kawasaki green, tai marskineliai bus green ir deep red bus red.
geros dienos!
Posted: 13 Nov 2008, 13:37
by wundis
skaitau, kad turint XXXL dydzio maike is minetos medziagos detis ant sarvu yra sadomazohizmas (gal rustiesiems ir nieko), ibo issitampo, nepatogu uzsimaut/nusimaut. Tam reiktu va sitokios futbolines arba hokejines maikutes (geriausia su uzrasu Lithuania) katra laisvai tamposi ir laisvai atgauna senesne forma. binara pridedu:

Posted: 13 Nov 2008, 13:50
by danas
kas čia bandita gadina? čia gi rimtas matasylka
Posted: 13 Nov 2008, 13:56
by zil130
pilkas koks tai

Posted: 13 Nov 2008, 14:10
by _heyy
tokiu su spalvom irgi galima padaryt, bet anos kokIbiskai biski brangios - ~150 lt vnt ir reik daryt daug.
te jau padaro viska kaip norit. gali ir shiknos nuotrauka kokybiska uzdet, ir galesit paskui tampyt vaizdeli ir jis vel grysh i vietas (tokius turi EK sportininkai, kur yra zieminis variantas)
Posted: 13 Nov 2008, 14:27
by wundis
enduriniam banditui patinka degint medinukus!
Posted: 13 Nov 2008, 15:02
by _heyy
danui minusas, kad nemoka skaityti gauto meiles laisko
Posted: 13 Nov 2008, 15:02
by danas
jo tokis banditas kazkada mane iš balno išmetė

, meile cia nekvepia
Posted: 13 Nov 2008, 16:12
by danas
_heyy wrote:danui minusas, kad nemoka skaityti gauto meiles laisko
a, šitą prisipžinimą meilėje, jau iššifravau

, kaltę jau išpirkau

Posted: 14 Nov 2008, 11:39
by didzhej
Maikes. OHTUBLET kokios geros!
Posted: 14 Nov 2008, 12:29
by Rashyd
o bet taciau, man XL yra per didelis - bus dedamas ant shorvu...
Posted: 14 Nov 2008, 13:16
by gintaras13
o ple o kur atsiimti?