Page 9 of 49
Posted: 23 May 2009, 15:08
by didzhej
sakai redbulis su vodke buvo nea?
Posted: 23 May 2009, 15:23
by Yvl
didzhej wrote:sakai redbulis su vodke buvo nea?
ble.. tiksliai.. buvo gi ir tas repertuare...
Posted: 23 May 2009, 15:26
by didzhej
sito labiausiai nesitikejo drakonas, bet kaip suprato, kad tai buvo tiesa -tavimi tiesiog zavejosi (arba pyko - nzn tiksliai kaip issifruot)

Stoju i kampeli kartu su likusiais, geriu kefyra, nors nelabai ir reikia.
Posted: 23 May 2009, 22:38
by tckd
apie tai kaip grudinosi plienas arba alokoholine istverme nuo 5dienio ryto iki 6 dienio vakaro skaitykite kituose skyriuose..
Posted: 24 May 2009, 21:49
by _heyy
stoju i kluba. gerti negalima

Posted: 24 May 2009, 22:11
by mindaugasa vol.2
kaip malonu.
balivininku moto gretos greteja ne dienom, o valandom. ypac valandom po savaitgalio.
rysium su masine blaivybe reiks pradeti publikuoti avizinio kisieliaus receptus ir kita antialkoholini pavelda
Posted: 24 May 2009, 22:56
by didzhej
oi girdejau koks jis geras abiems galams, tik nebandziau - pirmininkas i rusciu baikeriu suvaziavima "r/outas balsiuose 2009" ver.2 - neatvyko!
Posted: 24 May 2009, 23:14
by mindaugasa vol.2
didzhej wrote:oi girdejau koks jis geras abiems galams, tik nebandziau - pirmininkas i rusciu baikeriu suvaziavima "r/outas balsiuose 2009" ver.2 - neatvyko!
nugi sakau, kad tuo metu buvau iveikes 2x0.33 nuodu. negalejau toks pasirodyti

Posted: 24 May 2009, 23:28
by didzhej
mums tu visoks geras!
p.s. gerai ka nebuvai, nes rustumas per krastus liejosi. ne kai kas, net mokesi rustu veida daryt! vairuojant.. zinok gaudavosi (matyt arvio su yvl itaka). iliustruonu, rustumas duotoje g-veje per krastus liejosi, net fotkinau pries saule- tycia!:

Posted: 25 May 2009, 08:42
by Arvis
Atnaujinu izadus. Alkogolis - nuodai!
Posted: 25 May 2009, 08:49
by mindaugasa vol.2
zinote, gerb?
sitie istojima-isstojimai man visus reitingus gadina.
vadinasi taip:
-istojimas i garbinga motoblaivininku sambruzdi 5lt
-ishstojimas 25lt.
panasu, kad uz surinktas lesas bus suburta motoblaivininku ziedo komanda, jai supirkta iranga ir garantuotas pilnas gonsciku islaikymas visa sezona.
aciu.

Posted: 25 May 2009, 08:52
by Abbath
O gal tiesiog parasyk paros kaina?

Man atrodo greit jiems atsoks noras negert
Nepamirskite....
V panedelnik nenapilsia....
Vsiu nedeliu kak durak!!!

Posted: 25 May 2009, 09:35
by didzhej
abonentinis: dienai, menesiui, metams ... whateverUwont! tokius siulau ivest! kaip suprantat, paskutinis yra neapsisprendusiems ir beje, jis pagal zodziu sandaros vientisuma kazkuom panasus i notommorowracing - gal ir konceptas tas pats islikti turetu!?
Posted: 25 May 2009, 09:44
by mindaugasa vol.2
kaimynai!
notomorrow galima daryti tik blaivia galva. cia pamatinis akmuo. nes pati koncepcija pasizymi skaidriu ir aiskiu poziuriu i rytoju.
o anas konceptas vadinasi nobrainer, ar kaip ten?
Posted: 25 May 2009, 09:46
by zil130
Taip teisingi-sveiki dalykai niekada nebūna pigiau nei žalingi, čia kaip saulės baterijos, brangu, neefektyvu bet žalos nedaro.