sukelk precedenta! paburgzk prie lampedziu!zhaltas wrote:tai vapse tas pac kas hantelius kilnociau vidury karjero ir garsiai burgzciau..?
Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
ka cia yvelai reikia "gaudytis" ir kokiu budu?Yvl wrote:ir dekosit beigi plosit katuchiu zhaltui ir jo sebrams. nes panasu, kad zmones "nesigaudo" nixuja, kol negauna buomu per maumeneli...Renaz wrote:Graziuoju, nes uz dvieju metu iseis koks KET pakeitimas ir kentesim visi kaip po piliakalniu kvadraciklais draskymo.
klausiu ar pazeidimas ar ne ir tiek, jei nepazeidimas kodel tureciau veztis kazkur i mishko gluduma ir nuo kazhko sleptis?
ar tikrai tiki tuom kad jei per 5galimus savaitgalius per metus, 3 is ju pasivazines keli mocai ant 10uzhsalusiu tvenkiniu lietuvoje bus keiciami teises aktai, bei yra tam pagrindo?
kazkoks labai jautrus pasidares, cia po svenciu taip, ar kas?
as tik noriu zinot teisybe, kad reikalui pribrendus nesiklausyt neisprususiu pareigunu sapalioniu, bei savivaliavimo.
a. kvadu buvo dx daugiauYvl wrote:su kvadais ne panasiai buvo?
b. vazinejama visus metus istisai o ne 3x per metus savaitgali, niekam netrugdant
c. realiai STIPRIAI zalojama gamta
d. cirkai mieste
e. ant saugomu piliakalniu nelegalias varzybos rengiamos
f. nei as pats nei mano kokia 15min pazystamu su atv nei kart neturejom problemu ir dabar neturi (nuo 2005-6metu)
g. realiai net ir dabar nieks nepakito apart to kad reikalinga atitinkama kategorija t.y SM su spec. prierasu keturaciams. Teises ishsilaikyt kainuoja lygiai 200lt i kasa ir sugaishti 2h, asmeniskai neysivaizduojiu tokio dalbako kuris sugebetu neishlaikyt.
h. visiskai ne y tema ir visiskai nesulyginami dalykai cia yra.
tai cia ir yr kabliukas kad ketas cia nepodelu. (?)Yvl wrote:karoc, zhaltai. kada KET skaitei paskutini karta? kas ten rasoma apie transporto priemones ir atstumus iki vandens telkinio?
Prie ko cia tr. priemone ? cia sport inventorius, daznai net neregistruojamas. Kur vanduo? ner cia jokio vandens, apsnigta lygi grazi sniego aisktele
Zala gamtai? Nu nera absoliuciai jokios zalos gamtai, jei motoro grupes stipriai uzsmaugtam hardui nekeisi tepalo baloj
Ir dar galiu prigalvot
a tai kaip ciadaba gaunas? gatvej smaugt negalima, nes KET galioja, o prie vandens telkinio KET nebegalioja? painiojates kolega...
vandens telkiniu dauguma pazymeta. zenklais. kelio.
test?
reziumuojant - issipisnesi, patures ir tave. nebent paniatkes neleidzia ausis suglaust, kai tai tik i nauda... o tada pakvies gamtosauga, laivybos inspekcija, interpola. palaikys tavo drapoka aikstelej kol "nustatys" jo kilmes kelius ir t.t. ir pan.
abo koznai gudriai shiknai yra savas sriegis.
vandens telkiniu dauguma pazymeta. zenklais. kelio.
test?
reziumuojant - issipisnesi, patures ir tave. nebent paniatkes neleidzia ausis suglaust, kai tai tik i nauda... o tada pakvies gamtosauga, laivybos inspekcija, interpola. palaikys tavo drapoka aikstelej kol "nustatys" jo kilmes kelius ir t.t. ir pan.
abo koznai gudriai shiknai yra savas sriegis.
Peace ДА!
tai kad ponas shoki ant ragu iskart.
Nei as xujelinu aneika, as tik domiuosi kaip yr po teisybei. Kad zinociau gerai darau ar blogai. Diskutuoju.
Siaip tai manau ner reikalo nei vaziuot ten i kranta ir bartis su jais nei ka. Nesaudys gi?
Alia jei pazeidziamos taisykles ir niokojama gamta - negrazu, reik tadum paslept tas temas ir nuotraukas , o tai uzkreciama blogu pavyzdzhiu
Nei as xujelinu aneika, as tik domiuosi kaip yr po teisybei. Kad zinociau gerai darau ar blogai. Diskutuoju.
Siaip tai manau ner reikalo nei vaziuot ten i kranta ir bartis su jais nei ka. Nesaudys gi?
Alia jei pazeidziamos taisykles ir niokojama gamta - negrazu, reik tadum paslept tas temas ir nuotraukas , o tai uzkreciama blogu pavyzdzhiu
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
skaitau, kalbant šachmatiniais terminais, situacija patinė buvo. Nei jiems kviest evakuatorių jūsų žaislams surinkt ir tarčialint jo belaukiant bei tasytis su popieriais ant 50 lt baudos, nei jus praignoruot ir leist toliau birbint (paskūstų tie patys, kurie 112 dėl jūsų skambino).tomasn wrote:milicija pasitaike humaniska, matyt vaikysteje jawas jodziusi.
gavo iskvietima del triuksmo, tai palauke, kol susirinkom skudurus, pranese i racija, kad niekas nevazineja ant ezero, palinkejo susirast ramesni ezereli ir isvaziavo
Gavosi džentelmeniškas susitarimas: mes nematėm jūsų - jūs mūsų.
How does you do?
nu dar nemaciau ket pataisos, kad ziema negaliojazhaltas wrote:edit: ar tikrai isitikines kad ket galioja ant uzhshalusio vandens telkinio sportiniam inventoriui? gal visdelto ne ket?
Cia va esminis klausimas ir yra.
o su inventorium irgi raminkis. priesingu atveju su kroselkom ir gatvej lakstyt galima. ar vis tik ne? juk inventorius!
Last edited by Yvl on 04 Jan 2010, 19:47, edited 1 time in total.
Peace ДА!