Page 9 of 63

Posted: 04 Jan 2010, 18:04
by Yvl
zhaltas wrote:tai vapse tas pac kas hantelius kilnociau vidury karjero ir garsiai burgzciau..? :albino:
sukelk precedenta! paburgzk prie lampedziu!

Posted: 04 Jan 2010, 18:05
by zhaltas
Yvl wrote:
zhaltas wrote:tai vapse tas pac kas hantelius kilnociau vidury karjero ir garsiai burgzciau..? :albino:
sukelk precedenta! paburgzk prie lampedziu!
sestadieni taip ir padarysiu :P

Posted: 04 Jan 2010, 18:09
by Yvl
zhaltas wrote:sestadieni taip ir padarysiu :P
tik bijau, kad blogiausiu atveju atvaziuos masinele su reudonu kryzeliu ir padovanos marskinius su laaaabai ilgom rankovem...
geriausiu - visiems bus px. nebent dar ir leda kanopom draskysi ir myzciosi tepalais

Posted: 04 Jan 2010, 18:14
by zhaltas
Yvl wrote:
Renaz wrote:Graziuoju, nes uz dvieju metu iseis koks KET pakeitimas ir kentesim visi kaip po piliakalniu kvadraciklais draskymo.
ir dekosit beigi plosit katuchiu zhaltui ir jo sebrams. nes panasu, kad zmones "nesigaudo" nixuja, kol negauna buomu per maumeneli...
ka cia yvelai reikia "gaudytis" ir kokiu budu?
klausiu ar pazeidimas ar ne ir tiek, jei nepazeidimas kodel tureciau veztis kazkur i mishko gluduma ir nuo kazhko sleptis?
ar tikrai tiki tuom kad jei per 5galimus savaitgalius per metus, 3 is ju pasivazines keli mocai ant 10uzhsalusiu tvenkiniu lietuvoje bus keiciami teises aktai, bei yra tam pagrindo?
kazkoks labai jautrus pasidares, cia po svenciu taip, ar kas?

as tik noriu zinot teisybe, kad reikalui pribrendus nesiklausyt neisprususiu pareigunu sapalioniu, bei savivaliavimo.

Posted: 04 Jan 2010, 18:37
by Yvl
su kvadais ne panasiai buvo?

Posted: 04 Jan 2010, 18:58
by zhaltas
Yvl wrote:su kvadais ne panasiai buvo?
a. kvadu buvo dx daugiau
b. vazinejama visus metus istisai o ne 3x per metus savaitgali, niekam netrugdant
c. realiai STIPRIAI zalojama gamta
d. cirkai mieste
e. ant saugomu piliakalniu nelegalias varzybos rengiamos
f. nei as pats nei mano kokia 15min pazystamu su atv nei kart neturejom problemu ir dabar neturi (nuo 2005-6metu)
g. realiai net ir dabar nieks nepakito apart to kad reikalinga atitinkama kategorija t.y SM su spec. prierasu keturaciams. Teises ishsilaikyt kainuoja lygiai 200lt i kasa ir sugaishti 2h, asmeniskai neysivaizduojiu tokio dalbako kuris sugebetu neishlaikyt.
h. visiskai ne y tema ir visiskai nesulyginami dalykai cia yra.

Posted: 04 Jan 2010, 19:13
by cosmoz
nu čia visai nusiendurinot nuo temos =;

Posted: 04 Jan 2010, 19:21
by Yvl
karoc, zhaltai. kada KET skaitei paskutini karta? kas ten rasoma apie transporto priemones ir atstumus iki vandens telkinio? :-$

Posted: 04 Jan 2010, 19:28
by zhaltas
Yvl wrote:karoc, zhaltai. kada KET skaitei paskutini karta? kas ten rasoma apie transporto priemones ir atstumus iki vandens telkinio? :-$
tai cia ir yr kabliukas kad ketas cia nepodelu. (?)
Prie ko cia tr. priemone ? cia sport inventorius, daznai net neregistruojamas. Kur vanduo? ner cia jokio vandens, apsnigta lygi grazi sniego aisktele :P
Zala gamtai? Nu nera absoliuciai jokios zalos gamtai, jei motoro grupes stipriai uzsmaugtam hardui nekeisi tepalo baloj :D
Ir dar galiu prigalvot :albino:

Posted: 04 Jan 2010, 19:33
by Yvl
a tai kaip ciadaba gaunas? gatvej smaugt negalima, nes KET galioja, o prie vandens telkinio KET nebegalioja? painiojates kolega...
vandens telkiniu dauguma pazymeta. zenklais. kelio.
test?

reziumuojant - issipisnesi, patures ir tave. nebent paniatkes neleidzia ausis suglaust, kai tai tik i nauda... o tada pakvies gamtosauga, laivybos inspekcija, interpola. palaikys tavo drapoka aikstelej kol "nustatys" jo kilmes kelius ir t.t. ir pan.
abo koznai gudriai shiknai yra savas sriegis.

Posted: 04 Jan 2010, 19:40
by zhaltas
tai kad ponas shoki ant ragu iskart.
Nei as xujelinu aneika, as tik domiuosi kaip yr po teisybei. Kad zinociau gerai darau ar blogai. Diskutuoju.
Siaip tai manau ner reikalo nei vaziuot ten i kranta ir bartis su jais nei ka. Nesaudys gi?
:albino:
Alia jei pazeidziamos taisykles ir niokojama gamta - negrazu, reik tadum paslept tas temas ir nuotraukas , o tai uzkreciama blogu pavyzdzhiu :roll:

Posted: 04 Jan 2010, 19:42
by Yvl
niekas nesoka ant ragu. tik kad tas tonas "bbdejau, mentaigaidzei" labai ryskus.... :)

Posted: 04 Jan 2010, 19:44
by zhaltas
edit: ar tikrai isitikines kad ket galioja ant uzhshalusio vandens telkinio sportiniam inventoriui? gal visdelto ne ket?
Cia va esminis klausimas ir yra.

Posted: 04 Jan 2010, 19:45
by El Traxo
tomasn wrote:milicija pasitaike humaniska, matyt vaikysteje jawas jodziusi.
gavo iskvietima del triuksmo, tai palauke, kol susirinkom skudurus, pranese i racija, kad niekas nevazineja ant ezero, palinkejo susirast ramesni ezereli ir isvaziavo
skaitau, kalbant šachmatiniais terminais, situacija patinė buvo. Nei jiems kviest evakuatorių jūsų žaislams surinkt ir tarčialint jo belaukiant bei tasytis su popieriais ant 50 lt baudos, nei jus praignoruot ir leist toliau birbint (paskūstų tie patys, kurie 112 dėl jūsų skambino).
Gavosi džentelmeniškas susitarimas: mes nematėm jūsų - jūs mūsų. :D

Posted: 04 Jan 2010, 19:46
by Yvl
zhaltas wrote:edit: ar tikrai isitikines kad ket galioja ant uzhshalusio vandens telkinio sportiniam inventoriui? gal visdelto ne ket?
Cia va esminis klausimas ir yra.
nu dar nemaciau ket pataisos, kad ziema negalioja :)
o su inventorium irgi raminkis. priesingu atveju su kroselkom ir gatvej lakstyt galima. ar vis tik ne? juk inventorius!