Page 9 of 47

Posted: 12 Apr 2010, 22:52
by jara-drakonas
ir as ten buvau, kava geriau... sasliko paest Lenkas (tas kuris nori pirkt lietuviska zeme) neleido... ;)
p.s. zeuriai patiko, labai geras reginys, labai geras vaizdinys, trasa nereali...
p.p.s. sveikinimai dzuku briedziui uzemus garbina 4-ta vieta! =D>

Posted: 14 Apr 2010, 09:51
by tckd
ogoho drzetas kai sudus kelia

Image

Posted: 14 Apr 2010, 09:52
by tomasn
turiu itarima, kad kazkas priekyje drzeto sudus kelia too. gal kuosmuosas? :albino:

Posted: 14 Apr 2010, 09:53
by Dzuku_Briedzis
drzec, uz kiek kaklo apsauga pajamai? Ar is amerikes siunteisi?

Posted: 14 Apr 2010, 09:58
by tckd
tomasn wrote:turiu itarima, kad kazkas priekyje drzeto sudus kelia too. gal kuosmuosas? :albino:
kuosmosui negeda butu buti cia :occasion2:

Image

Posted: 14 Apr 2010, 10:29
by tts
Jonas :kneel:

Image

Posted: 14 Apr 2010, 11:01
by tomasn
o nuotraukoj tai einars, o ne janis. triusikais broliai matyt irgi dalinasi?

Posted: 14 Apr 2010, 11:05
by tts
tomasn wrote:o nuotraukoj tai einars, o ne janis. triusikais broliai matyt irgi dalinasi?
tomasn tikras enduroxros guru,desiu +

Posted: 14 Apr 2010, 11:09
by Arvis
Akylesnis pamatys varda ant salmo.

Posted: 14 Apr 2010, 11:09
by tts
tts wrote:
tomasn wrote:o nuotraukoj tai einars, o ne janis. triusikais broliai matyt irgi dalinasi?
tomasn tikras enduroxros guru,desiu +
ps:slema veliau pamaciau

Posted: 14 Apr 2010, 11:17
by tomasn
slemo nepastebejau, ale ta xitra sypsenele teko stebeti kaune per bikeshowmillenium enrurokrosa

Posted: 14 Apr 2010, 11:43
by cliff
Dzuku_Briedzis wrote:drzec, uz kiek kaklo apsauga pajamai? Ar is amerikes siunteisi?
UK sitos apsaugos ir salmai ta pati kaina gaunasi, pas juso pvm lengvata jiems/. tik kur paismatuot :D

Posted: 14 Apr 2010, 18:04
by Renaz
kay ka vyrs vaziot nemoka! alkunes!

Image

Posted: 14 Apr 2010, 19:45
by didzhej
skaitau poxui tos alkunes, jis cia atokvepio minuteje - peregonas tarp zajezdu. paneig.

Posted: 14 Apr 2010, 23:14
by cosmoz
tckd wrote:
tomasn wrote:turiu itarima, kad kazkas priekyje drzeto sudus kelia too. gal kuosmuosas? :albino:
kuosmosui negeda butu buti cia :occasion2:

Image
nu ką, metu Tučkai iššūkį
Siulau susitikt kokioj trasoj ir pamatalint, kokią 1h ir pasimatuot kas kiek batonų pagaus ir kiek kas ratų apvažiuos?
Grigiškės? 2010-04-16 tinka?

jaučiasi nevalyvas spaudimas iš tavo pusės, skaitau reikia drasiai išsiaiškint kas ir kaip
p.s. kas pralošia, apmoka trasos nuomos išlaidas.