Page 9 of 47
Posted: 12 Apr 2010, 22:52
by jara-drakonas
ir as ten buvau, kava geriau... sasliko paest Lenkas (tas kuris nori pirkt lietuviska zeme) neleido... ;)
p.s. zeuriai patiko, labai geras reginys, labai geras vaizdinys, trasa nereali...
p.p.s. sveikinimai dzuku briedziui uzemus garbina 4-ta vieta!

Posted: 14 Apr 2010, 09:51
by tckd
ogoho drzetas kai sudus kelia

Posted: 14 Apr 2010, 09:52
by tomasn
turiu itarima, kad kazkas priekyje drzeto sudus kelia too. gal kuosmuosas?

Posted: 14 Apr 2010, 09:53
by Dzuku_Briedzis
drzec, uz kiek kaklo apsauga pajamai? Ar is amerikes siunteisi?
Posted: 14 Apr 2010, 09:58
by tckd
tomasn wrote:turiu itarima, kad kazkas priekyje drzeto sudus kelia too. gal kuosmuosas?

kuosmosui negeda butu buti cia

Posted: 14 Apr 2010, 10:29
by tts
Jonas

Posted: 14 Apr 2010, 11:01
by tomasn
o nuotraukoj tai einars, o ne janis. triusikais broliai matyt irgi dalinasi?
Posted: 14 Apr 2010, 11:05
by tts
tomasn wrote:o nuotraukoj tai einars, o ne janis. triusikais broliai matyt irgi dalinasi?
tomasn tikras enduroxros guru,desiu +
Posted: 14 Apr 2010, 11:09
by Arvis
Akylesnis pamatys varda ant salmo.
Posted: 14 Apr 2010, 11:09
by tts
tts wrote:tomasn wrote:o nuotraukoj tai einars, o ne janis. triusikais broliai matyt irgi dalinasi?
tomasn tikras enduroxros guru,desiu +
ps:slema veliau pamaciau
Posted: 14 Apr 2010, 11:17
by tomasn
slemo nepastebejau, ale ta xitra sypsenele teko stebeti kaune per bikeshowmillenium enrurokrosa
Posted: 14 Apr 2010, 11:43
by cliff
Dzuku_Briedzis wrote:drzec, uz kiek kaklo apsauga pajamai? Ar is amerikes siunteisi?
UK sitos apsaugos ir salmai ta pati kaina gaunasi, pas juso pvm lengvata jiems/. tik kur paismatuot

Posted: 14 Apr 2010, 18:04
by Renaz
kay ka vyrs vaziot nemoka! alkunes!

Posted: 14 Apr 2010, 19:45
by didzhej
skaitau poxui tos alkunes, jis cia atokvepio minuteje - peregonas tarp zajezdu. paneig.
Posted: 14 Apr 2010, 23:14
by cosmoz
tckd wrote:tomasn wrote:turiu itarima, kad kazkas priekyje drzeto sudus kelia too. gal kuosmuosas?

kuosmosui negeda butu buti cia

nu ką, metu Tučkai iššūkį
Siulau susitikt kokioj trasoj ir pamatalint, kokią 1h ir pasimatuot kas kiek batonų pagaus ir kiek kas ratų apvažiuos?
Grigiškės? 2010-04-16 tinka?
jaučiasi nevalyvas spaudimas iš tavo pusės, skaitau reikia drasiai išsiaiškint kas ir kaip
p.s. kas pralošia, apmoka trasos nuomos išlaidas.