

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Undertak ... ccessories

Kaip tik ir du bakeliai šūdams į komplektątomasn wrote:kainuos ne maziau, nei du tuckaus shudu kombinatai
elegantiskas sprendimasEl Traxo wrote:Mindaugasai, jamat šitą darbą?
http://vimeo.com/65312959" onclick="window.open(this.href);return false;

ne kiekvienas gali laikyti priekaba uz duru kaip tamsteletomasn wrote:ka traxas kontempliuoja apie tuos treilerius? kada zinute gandu skyrelyje? kuo neitiko pereinamas brenderup'as?
Tai aisku. Todel ir butu uzfiksavimas konkreciam modeliui. Custom made. Na fiksatoriai galetu reguliuotis irgi, kazkokia eiga X ir Y asyse.ezhiukas wrote:tai kad pas kiekviena modeli tie remo taskai skirtingose vietose. Net ir pas ta pati modeli, pakaba biski pasireguliuoji ir jau ziurek padetis pasikeite.
nu jau pistis nuimant/dedant prieki rata ir xujarint galine padanga ir grandines asfalto tai dede da poshli vy.zil130 wrote:Jei jau priekaba, tai gal tada normali, nes tokia, kaip morkos tai nach, gal geriau priekinį ratą nuimi ir pritvirtini prie kablio kaip sovietmečiu darydavo.
:kąsakei?:tckd wrote:ne kiekvienas gali laikyti priekaba uz duru kaip tamsteletomasn wrote:ka traxas kontempliuoja apie tuos treilerius? kada zinute gandu skyrelyje? kuo neitiko pereinamas brenderup'as?:niekasnetelpa: