Priekaba motociklams

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

How does you do?
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Priekaba motociklams

Post by El Traxo »

Varliokai siūlo išbaigtą kompakt-sprendimą

Image

http://www.sawiko.fr/index_fichiers/Rem ... France.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
How does you do?
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Priekaba motociklams

Post by tomasn »

kainuos ne maziau, nei du tuckaus shudu kombinatai :ruko:
±
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Priekaba motociklams

Post by El Traxo »

tomasn wrote:kainuos ne maziau, nei du tuckaus shudu kombinatai :ruko:
Kaip tik ir du bakeliai šūdams į komplektą :)
How does you do?
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Priekaba motociklams

Post by El Traxo »

Mindaugasai, jamat šitą darbą?

http://vimeo.com/65312959" onclick="window.open(this.href);return false;
How does you do?
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Re: Priekaba motociklams

Post by mindaugasa »

El Traxo wrote:Mindaugasai, jamat šitą darbą?

http://vimeo.com/65312959" onclick="window.open(this.href);return false;
elegantiskas sprendimas
siulau toki itaisyti i tkdc scudo
:rock:
notomorrow
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Priekaba motociklams

Post by tckd »

elegancija ir hidraulika paraolimpam, scudo yra klasikinis automobilis naudojantis klasikines technologijas, be abejo ekofriendly (lenta nuo konteinerio)

Image
less teeth, more tits.
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Priekaba motociklams

Post by tomasn »

ka traxas kontempliuoja apie tuos treilerius? kada zinute gandu skyrelyje? kuo neitiko pereinamas brenderup'as?
±
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Priekaba motociklams

Post by tckd »

tomasn wrote:ka traxas kontempliuoja apie tuos treilerius? kada zinute gandu skyrelyje? kuo neitiko pereinamas brenderup'as?
ne kiekvienas gali laikyti priekaba uz duru kaip tamstele :blackeye: :niekasnetelpa: :ruko:
less teeth, more tits.
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Priekaba motociklams

Post by zil130 »

Jei jau priekaba, tai gal tada normali, nes tokia, kaip morkos tai nach, gal geriau priekinį ratą nuimi ir pritvirtini prie kablio kaip sovietmečiu darydavo.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Priekaba motociklams

Post by Username »

Cia buvo postas apie mano svajoniu priekaba. Del autoriui zinomu priezasciu, posto turinys pasikeite.
Image
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Priekaba motociklams

Post by ezhiukas »

tai kad pas kiekviena modeli tie remo taskai skirtingose vietose. Net ir pas ta pati modeli, pakaba biski pasireguliuoji ir jau ziurek padetis pasikeite.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Priekaba motociklams

Post by Username »

ezhiukas wrote:tai kad pas kiekviena modeli tie remo taskai skirtingose vietose. Net ir pas ta pati modeli, pakaba biski pasireguliuoji ir jau ziurek padetis pasikeite.
Tai aisku. Todel ir butu uzfiksavimas konkreciam modeliui. Custom made. Na fiksatoriai galetu reguliuotis irgi, kazkokia eiga X ir Y asyse.

Quick fix - Quick Release.
Image
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Priekaba motociklams

Post by tckd »

zil130 wrote:Jei jau priekaba, tai gal tada normali, nes tokia, kaip morkos tai nach, gal geriau priekinį ratą nuimi ir pritvirtini prie kablio kaip sovietmečiu darydavo.
nu jau pistis nuimant/dedant prieki rata ir xujarint galine padanga ir grandines asfalto tai dede da poshli vy.

usefo svajoniu priekaba beveik ispildyta fiate.
lentute an zemes pist, moca i buda svyst.. vienu dirziuku pritrauki prie sedynes, bet budavo, kad kartais ir parvaziuoju uzmirses.
papildomi pliusai budoj:
persirengt malonu, nuejus i kabaka nereikia ziuret ar jau kas priekabos neatkabino, is po masinos ratu purvu nepasidengia ir tt.

kombinato foreva!
less teeth, more tits.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Priekaba motociklams

Post by El Traxo »

tckd wrote:
tomasn wrote:ka traxas kontempliuoja apie tuos treilerius? kada zinute gandu skyrelyje? kuo neitiko pereinamas brenderup'as?
ne kiekvienas gali laikyti priekaba uz duru kaip tamstele :blackeye: :niekasnetelpa: :ruko:
:kąsakei?: :ruko:
brude.jpg
brude.jpg (196.86 KiB) Viewed 2354 times
How does you do?
Post Reply