Page 9 of 14
Posted: 01 Nov 2009, 10:16
by El Traxo
Re: Priekaba motociklams
Posted: 04 Dec 2013, 23:27
by El Traxo
Varliokai siūlo išbaigtą kompakt-sprendimą
http://www.sawiko.fr/index_fichiers/Rem ... France.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Priekaba motociklams
Posted: 05 Dec 2013, 07:35
by tomasn
kainuos ne maziau, nei du tuckaus shudu kombinatai

Re: Priekaba motociklams
Posted: 05 Dec 2013, 10:30
by El Traxo
tomasn wrote:kainuos ne maziau, nei du tuckaus shudu kombinatai

Kaip tik ir du bakeliai šūdams į komplektą

Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 06:20
by El Traxo
Mindaugasai, jamat šitą darbą?
http://vimeo.com/65312959" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 08:19
by mindaugasa
elegantiskas sprendimas
siulau toki itaisyti i tkdc scudo

Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 08:57
by tckd
elegancija ir hidraulika paraolimpam, scudo yra klasikinis automobilis naudojantis klasikines technologijas, be abejo ekofriendly (lenta nuo konteinerio)

Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 09:02
by tomasn
ka traxas kontempliuoja apie tuos treilerius? kada zinute gandu skyrelyje? kuo neitiko pereinamas brenderup'as?
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 09:05
by tckd
tomasn wrote:ka traxas kontempliuoja apie tuos treilerius? kada zinute gandu skyrelyje? kuo neitiko pereinamas brenderup'as?
ne kiekvienas gali laikyti priekaba uz duru kaip tamstele

:niekasnetelpa:

Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 12:58
by zil130
Jei jau priekaba, tai gal tada normali, nes tokia, kaip morkos tai nach, gal geriau priekinį ratą nuimi ir pritvirtini prie kablio kaip sovietmečiu darydavo.
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 13:20
by Username
Cia buvo postas apie mano svajoniu priekaba. Del autoriui zinomu priezasciu, posto turinys pasikeite.
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 13:35
by ezhiukas
tai kad pas kiekviena modeli tie remo taskai skirtingose vietose. Net ir pas ta pati modeli, pakaba biski pasireguliuoji ir jau ziurek padetis pasikeite.
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 13:39
by Username
ezhiukas wrote:tai kad pas kiekviena modeli tie remo taskai skirtingose vietose. Net ir pas ta pati modeli, pakaba biski pasireguliuoji ir jau ziurek padetis pasikeite.
Tai aisku. Todel ir butu uzfiksavimas konkreciam modeliui. Custom made. Na fiksatoriai galetu reguliuotis irgi, kazkokia eiga X ir Y asyse.
Quick fix - Quick Release.
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 13:49
by tckd
zil130 wrote:Jei jau priekaba, tai gal tada normali, nes tokia, kaip morkos tai nach, gal geriau priekinį ratą nuimi ir pritvirtini prie kablio kaip sovietmečiu darydavo.
nu jau pistis nuimant/dedant prieki rata ir xujarint galine padanga ir grandines asfalto tai dede da poshli vy.
usefo svajoniu priekaba beveik ispildyta fiate.
lentute an zemes pist, moca i buda svyst.. vienu dirziuku pritrauki prie sedynes, bet budavo, kad kartais ir parvaziuoju uzmirses.
papildomi pliusai budoj:
persirengt malonu, nuejus i kabaka nereikia ziuret ar jau kas priekabos neatkabino, is po masinos ratu purvu nepasidengia ir tt.
kombinato foreva!
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 Dec 2013, 14:57
by El Traxo
tckd wrote:tomasn wrote:ka traxas kontempliuoja apie tuos treilerius? kada zinute gandu skyrelyje? kuo neitiko pereinamas brenderup'as?
ne kiekvienas gali laikyti priekaba uz duru kaip tamstele

:niekasnetelpa:

:kąsakei?:


- brude.jpg (196.86 KiB) Viewed 2367 times