Page 9 of 11
Posted: 04 Jun 2009, 13:06
by didzhej
atlekiau i darba su motu, per lietu.. pizdets.
Posted: 04 Jun 2009, 13:07
by gintaras13
didzhej wrote:atlekiau i darba su motu, per lietu.. pizdets.
Tai gal dar neissiblaivei?
Ar kietumo testas?
Saviplaka?
Posted: 04 Jun 2009, 13:08
by didzhej
Neatspesiu kodel!
Posted: 04 Jun 2009, 13:09
by gintaras13
Varysi pas tckd i vidini kiema?
Posted: 04 Jun 2009, 13:22
by didzhej
Posted: 04 Jun 2009, 13:47
by Ziune
O bled, netikejau!!
tiesa, netikiu ir dabar.....
didzhej wrote:atlekiau i darba su motu, per lietu.. pizdets.
Posted: 04 Jun 2009, 19:44
by didzhej
kizdu tavo tikejima
as atlekiau i darba
paskiau lekiau rinktis kilima
paskiau lekiau pas suma - gavau dovanu ir prekiu
tada lekiau i alta, gavau serviso nuresetinima
tada dar kazka dariau ir puciau namo.
in total.. pshyk tau i rura!!!!

Posted: 15 Jul 2009, 13:19
by El Traxo
Posted: 15 Jul 2009, 13:23
by ezhiukas
nipatynka man tokios akcyjos, oj kaip nipatynka. Bet manau ta akcija bus vienkartine, nes reikes ekspertu su decibelu matuokliais, o tokiu kiekvienoj gatvej nepristatysi
Posted: 15 Jul 2009, 13:26
by xkuza
Jardine nepraeis garso kontroles nei pro kur:}}}
bet akcyje skaitau teisinga. Aisku milicija eitu geriau pavogtu mobeleku ieskot, ar girtu gaudyt.
Posted: 15 Jul 2009, 13:27
by mindaugasa vol.2
na ko jau toks nepakantumas nepakantumo akcijoms? viskas ok.
Posted: 15 Jul 2009, 13:28
by El Traxo
Siūliau MF išstatyt atpirkimo ožy.
Yvlas skaitau tiktų - ne tik kad blerbia, bet dar ir pašaudo (paskui vaikai naktį iš lovų šokinėja ....nu tikriausiai

)
Posted: 15 Jul 2009, 13:33
by ezhiukas
nu siaip darbo dienom tai px, tamara visai tyliai dirba. Bet va savaitgali kai ant harlio uzsoki kur nors pasivazinet, tai nepatiktu tokia akcija susitikt. Nors pas maniski koriai sudeti, tai dar gana tyliai dirba palyginus

Beje, idomu kiek mf sportininku irgi tokios akcijos nepraeitu. Acakykit!
Posted: 15 Jul 2009, 13:35
by mindaugasa vol.2
ezhiukas wrote:nu siaip darbo dienom tai px, tamara visai tyliai dirba. Bet va savaitgali kai ant harlio uzsoki kur nors pasivazinet, tai nepatiktu tokia akcija susitikt. Nors pas maniski koriai sudeti, tai dar gana tyliai dirba palyginus

Beje, idomu kiek mf sportininku irgi tokios akcijos nepraeitu. Acakykit!
tai jei tylus, tai ramios bites.
o jei netylus, tai prasau ant priekabos, pasivezti uz miesto ir triuksmauti

Posted: 15 Jul 2009, 13:53
by Arvis
Kaip tulas TP priemones valdytojas gali zinoti ar jo TP atitinka dB reikalavimus ar ne ?
A?