Page 9 of 11
Posted: 29 Apr 2009, 13:05
by motobiker
mindaugasa vol.2 wrote:tai ble bus profu komentaras del vaziavimo trasoje su stabdymo zonomis, ar rashydui reikes paprashyti?

snekejau siandien su Saru ,tai sake kad galutinai nuspresta ,jog bus tik viena stabdymo zona - pries sakiu posuki.
Posted: 29 Apr 2009, 13:19
by mindaugasa vol.2
ot tai tau!
kas nepatiko?
nesigauna?
tankiai kugelius statyti atgal reikia, kas gonkiu metu nervina marshalus?
susigrudimai ir pavojai kyla ateinant i stabdymo zona?
w, tau patiko su S'ais varyti?
kaip patiko?
Posted: 02 May 2009, 18:13
by sai
ar bus pirmad/antrad/treciad, kuriom nors valandom, laikas mocu treniruotem?
aciu
edit: gal jau nebeaktualu, bet ryt nuo 17val valandai uzrezervavau kacerga motociklams

gal bus norinciu? mindaugai? username?
Posted: 05 May 2009, 16:48
by mindaugasa vol.2
ryt nuo 16 iki 18val. kaip ir laisva trasa.
tik kacergyne mergyna gasdino, kad buktai lietaus bus.
?
Posted: 05 May 2009, 17:37
by ezhiukas
o tai ne px lietus? Notomorow ar ne notomorow?

Posted: 05 May 2009, 20:32
by mindaugasa vol.2
ezhiukas wrote:o tai ne px lietus? Notomorow ar ne notomorow?

tai zinoma, kad px. tiesiog padanges gal kitas ir lietaus apranga galima numatyti.
Posted: 05 May 2009, 20:53
by Username
ezhiukas wrote:o tai ne px lietus? Notomorow ar ne notomorow?

ezhiuk, pavarau offtopika> kaip del laisvos vietos dar vienam hardui?
Posted: 05 May 2009, 22:21
by didzhej
sai, w - kaip trev?
Posted: 05 May 2009, 23:00
by sai
didzhej wrote:sai, w - kaip trev?
olrait!

Posted: 05 May 2009, 23:09
by w919
didzhej wrote:sai, w - kaip trev?
labagerai!
sorry, kad nebuvo kada pabendraut..

Posted: 05 May 2009, 23:22
by didzhej
viskas ok. ten gi ir taip skubejot kaip velniai.
Posted: 06 May 2009, 23:33
by mindaugasa vol.2
sian kacergoj pacukas (skoda nr49, sadauskai kazkokie ant lango surasyti) dare juokinga: atvare, prisipute padangas ir soko tiesiai i trasa. ne savo laiku, nesidomejo ar trasoj nieks nematalina, nesirase cerskui jokiu popieriu, eme ir nupute. gerai dar kad ne pries judejimo krytpti
cerskus bego i trasa kaip begikas
achtung!
Posted: 06 May 2009, 23:38
by gintaras13
Nu va o sako uzdara trasa saugiau matalint greitai, niekas nesimaiso, neissoka i trasa.....
Posted: 07 May 2009, 08:34
by tckd
o tai lietus per trasa ejo? ar kacergine turi debesu vaikymo nanoaparatura?
Posted: 07 May 2009, 08:34
by mindaugasa vol.2
ejo