Page 9 of 17
Posted: 11 Jun 2009, 18:39
by mindaugasa vol.2
kam tie vairo slaiderai
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 11 Jun 2009, 18:44
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote:kam tie vairo slaiderai
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Pygej buvo, reikėjo jamt!
Posted: 11 Jun 2009, 19:11
by _heyy
jei be kaukoliu ,tai pagavo!
Posted: 11 Jun 2009, 19:24
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote:plastini tepala su lp priedais (taip ir uzrasyta ant kaniukes) galima naudoti ypac dideles apkrovas patiriantiems mazgams mozoti. pvz ratu guoliams. turima omeny, kad tepalo plevele isliks net po taskiniu kruviu.
Kas gamina? Kur pirkt?
Posted: 11 Jun 2009, 19:33
by mindaugasa vol.2
visi gamina, ziurek ant kaniukes LP ir tiek
EDIT: persiprasau kuom labiausiai! ne LP o EP2!
EP2
Posted: 11 Jun 2009, 19:58
by efk0nas
_heyy wrote:jei be kaukoliu ,tai pagavo!
Su kaukolėm paskui bus gaila į sieną atremt

Posted: 11 Jun 2009, 20:03
by _heyy
efk0nas wrote:_heyy wrote:jei be kaukoliu ,tai pagavo!
Su kaukolėm paskui bus gaila į sieną atremt

tai krosinis pas tave, jei ner kojeles. tu cia tik save bandai apgaut!
Posted: 11 Jun 2009, 20:09
by efk0nas
_heyy wrote:efk0nas wrote:_heyy wrote:jei be kaukoliu ,tai pagavo!
Su kaukolėm paskui bus gaila į sieną atremt

tai krosinis pas tave, jei ner kojeles. tu cia tik save bandai apgaut!
Tai kojelė jau yr! Bet dar iš įpročio galiu bandyt atremt!

Posted: 12 Jun 2009, 18:52
by efk0nas
Šiandien pusę dienos jaučiau, kad pirminykas iš manęs žiauriai pasityčiojo, nes aplankytose 3jose tepalu prekiaujančiose parduotuvėse į mano prašymą parduoti tepalo su LP priedais buvo reaguojama siūlančiu pasigydyti žvilgsniu

Posted: 12 Jun 2009, 19:14
by mindaugasa vol.2
efk0nas wrote:Šiandien pusę dienos jaučiau, kad pirminykas iš manęs žiauriai pasityčiojo, nes aplankytose 3jose tepalu prekiaujančiose parduotuvėse į mano prašymą parduoti tepalo su LP priedais buvo reaguojama siūlančiu pasigydyti žvilgsniu

tai kaip dabar jaustis, toki liapsusa paleidus?
ainu, avizu kisieliaus paimsiu..
Posted: 13 Jun 2009, 12:59
by efk0nas
Nežinau, kaip kituose motocikluose, bet Ninzės galinį ratą vienam įdėt tai

Posted: 13 Jun 2009, 23:12
by efk0nas
Visai netikėtai tenka papildyti gumų po žvaigžde temą pastaba, kad gumos turi dėtis "pypukais" į žvaigždės pusę. Sudėjus atvirkščiai, žvaigždė lieka per daug išsikišusi, todėl su visais supportais ir spacer'iais ratas ch..i telpa į šakę. Sudėjus tinkamai, susirinko žaibiškai

Posted: 17 Jun 2009, 12:05
by efk0nas
Buvau pas Arūną, gavau kreives
Prieš:
Po:

Posted: 17 Jun 2009, 12:07
by ezhiukas
anuka staigiai paresizini paveikslelius kol minuso negavai
Posted: 17 Jun 2009, 12:08
by Username
mazai.