Page 9 of 33
Posted: 27 Jun 2009, 03:03
by didzhej
zilas ne zy, nors is "Z" prasideda, bet aky anas turi! +1
Posted: 27 Jun 2009, 22:29
by mindaugasa vol.2
bet visiems is eiles po dupenkiasdesimt!
kai renginys taps tradiciniu, ir 'rashydo konkolu' taure taps geidziamiausiu ofroudo prizu LT, kai bus lygis pirmojo uzvaziavimo dalyviams!
Posted: 28 Jun 2009, 14:59
by drzet'as
Klausymas del strategijos
Per kiek rata padarydavote ?

Posted: 28 Jun 2009, 19:28
by Ziune
rekordas 1.38 minutes.
o vidutinishkai 1.45 - 2.00
drzet'as wrote:Klausymas del strategijos
Per kiek rata padarydavote ?

Posted: 28 Jun 2009, 21:16
by drzet'as
Ziune wrote:rekordas 1.38 minutes.
o vidutinishkai 1.45 - 2.00
Ka gali patarti kur pasitreniruoti ?
Maciau foto nemazai palaido smelio?
Bus kalvu
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
?
Posted: 28 Jun 2009, 22:24
by Ziune
pasitreniruoti geriausia butu stadijone rytais, dar geriau po darbo.
dar neblogai dviratukas, prisitraukimai ir atsispaudimai. taip pat pritupimai, pratimai presui ir nugarai.. rieshui....
Cia Rashidas gal daugiau patars.
kacergoj smelio beveik nera, zvyras, pievos, aksfaltas, ishdauzytas aksfaltas, bishki molio....
reljefas labai lygus, net per daug lygus. bet pora tram-plinuku ir kalveliu visvien ishspausim
;)
drzet'as wrote:Ziune wrote:rekordas 1.38 minutes.
o vidutinishkai 1.45 - 2.00
Ka gali patarti kur pasitreniruoti ?
Maciau foto nemazai palaido smelio?
Bus kalvu
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
?
Posted: 01 Jul 2009, 11:22
by drzet'as
Po ilgo galvos skausmo
Po ilgos atrankos ir 100 norinciu vaziuoti kartu
po ilgu dienu praleistu miskuose
Po simto isvazinetu kibiru benzo
Buvo rastas 3komandos draugas
"Birzai" - jau pilnaverciai dalyviai
Posted: 01 Jul 2009, 11:29
by aida
sveikinimai! prasome siusti uzpildyta registracijos
anketa!
Posted: 13 Jul 2009, 22:24
by Ziune
haja riabjiatishki,
trumpai.
ateinanti savaitgali, sestadieni, pajuri, Moto devynios bandomasis "seshion II"
Bus daug afriku ir kitokiu "minkshtuju"
Butu qul ir hardu/mx'u bent kelias komandas suburti, a?
vakarine programa pasiorganizuotumem, vasara gi jo pa pa......

Posted: 13 Jul 2009, 22:32
by zil130
drzet'as wrote:Po ilgo galvos skausmo
Po ilgos atrankos ir 100 norinciu vaziuoti kartu
po ilgu dienu praleistu miskuose
Po simto isvazinetu kibiru benzo
Buvo rastas 3komandos draugas
"Birzai" - jau pilnaverciai dalyviai
Tai gal pasivadinkit kaip nors dvasingiau, pvz. Biržų žebenkštys, I-asis Biržų antikristų ordinas, arba Biržų motorizuota SS divizija...
Dabar "Biržai" , atvažiavau su "Biržais", cha...
Posted: 15 Jul 2009, 11:19
by aida
DĖMESIO !!!
Liko 30 dienų iki moto 9 komandinio enduro starto, ta proga:
MOTO 9 skelbia akciją - sujudinkim LIETUVĄ !
startinis mokestis vienam nariui tik 50 Lt *
*pasiūlymas galioja PIRMOMS 9 komandoms užsiregistravusioms ir sumokėjusioms startinį mokestį.
Smulkesne informacija
http://www.r18.lt
Posted: 15 Jul 2009, 11:19
by Ziune
Posted: 15 Jul 2009, 13:39
by zil130
Geriausia imti paskutinės minutės devynias.
Posted: 15 Jul 2009, 13:46
by tckd
zil130 wrote:Geriausia imti paskutinės minutės devynias.
imsim ane? last minuta uz dvampenkis!

Posted: 15 Jul 2009, 17:56
by Ziune
tckd wrote:zil130 wrote:Geriausia imti paskutinės minutės devynias.
imsim ane? last minuta uz dvampenkis!
