Page 9 of 33

Posted: 27 Jun 2009, 03:03
by didzhej
zilas ne zy, nors is "Z" prasideda, bet aky anas turi! +1

Posted: 27 Jun 2009, 22:29
by mindaugasa vol.2
bet visiems is eiles po dupenkiasdesimt!
kai renginys taps tradiciniu, ir 'rashydo konkolu' taure taps geidziamiausiu ofroudo prizu LT, kai bus lygis pirmojo uzvaziavimo dalyviams!

Posted: 28 Jun 2009, 14:59
by drzet'as
Klausymas del strategijos :D :-k
Per kiek rata padarydavote ? :chain:

Posted: 28 Jun 2009, 19:28
by Ziune
rekordas 1.38 minutes.
o vidutinishkai 1.45 - 2.00
drzet'as wrote:Klausymas del strategijos :D :-k
Per kiek rata padarydavote ? :chain:

Posted: 28 Jun 2009, 21:16
by drzet'as
Ziune wrote:rekordas 1.38 minutes.
o vidutinishkai 1.45 - 2.00
Ka gali patarti kur pasitreniruoti ?
Maciau foto nemazai palaido smelio?
Bus kalvu ](*,) ?

Posted: 28 Jun 2009, 22:24
by Ziune
pasitreniruoti geriausia butu stadijone rytais, dar geriau po darbo.
dar neblogai dviratukas, prisitraukimai ir atsispaudimai. taip pat pritupimai, pratimai presui ir nugarai.. rieshui....
Cia Rashidas gal daugiau patars. :)

kacergoj smelio beveik nera, zvyras, pievos, aksfaltas, ishdauzytas aksfaltas, bishki molio....
reljefas labai lygus, net per daug lygus. bet pora tram-plinuku ir kalveliu visvien ishspausim

;)
drzet'as wrote:
Ziune wrote:rekordas 1.38 minutes.
o vidutinishkai 1.45 - 2.00
Ka gali patarti kur pasitreniruoti ?
Maciau foto nemazai palaido smelio?
Bus kalvu ](*,) ?

Posted: 01 Jul 2009, 11:22
by drzet'as
Po ilgo galvos skausmo
Po ilgos atrankos ir 100 norinciu vaziuoti kartu
po ilgu dienu praleistu miskuose
Po simto isvazinetu kibiru benzo
Buvo rastas 3komandos draugas

"Birzai" - jau pilnaverciai dalyviai

Posted: 01 Jul 2009, 11:29
by aida
sveikinimai! prasome siusti uzpildyta registracijos anketa!

Posted: 13 Jul 2009, 22:24
by Ziune
haja riabjiatishki,
trumpai.
ateinanti savaitgali, sestadieni, pajuri, Moto devynios bandomasis "seshion II"
Bus daug afriku ir kitokiu "minkshtuju"
Butu qul ir hardu/mx'u bent kelias komandas suburti, a?
vakarine programa pasiorganizuotumem, vasara gi jo pa pa...... :supz:

Posted: 13 Jul 2009, 22:32
by zil130
drzet'as wrote:Po ilgo galvos skausmo
Po ilgos atrankos ir 100 norinciu vaziuoti kartu
po ilgu dienu praleistu miskuose
Po simto isvazinetu kibiru benzo
Buvo rastas 3komandos draugas

"Birzai" - jau pilnaverciai dalyviai
Tai gal pasivadinkit kaip nors dvasingiau, pvz. Biržų žebenkštys, I-asis Biržų antikristų ordinas, arba Biržų motorizuota SS divizija...
Dabar "Biržai" , atvažiavau su "Biržais", cha...

Posted: 15 Jul 2009, 11:19
by aida
DĖMESIO !!!
Liko 30 dienų iki moto 9 komandinio enduro starto, ta proga:


MOTO 9 skelbia akciją - sujudinkim LIETUVĄ !

startinis mokestis vienam nariui tik 50 Lt *

*pasiūlymas galioja PIRMOMS 9 komandoms užsiregistravusioms ir sumokėjusioms startinį mokestį.

Smulkesne informacija http://www.r18.lt

Posted: 15 Jul 2009, 11:19
by Ziune

Posted: 15 Jul 2009, 13:39
by zil130
Geriausia imti paskutinės minutės devynias.

Posted: 15 Jul 2009, 13:46
by tckd
zil130 wrote:Geriausia imti paskutinės minutės devynias.
imsim ane? last minuta uz dvampenkis! :makeout:

Posted: 15 Jul 2009, 17:56
by Ziune
:thebirdman:
tckd wrote:
zil130 wrote:Geriausia imti paskutinės minutės devynias.
imsim ane? last minuta uz dvampenkis! :makeout: