Page 9 of 17

Posted: 21 Aug 2009, 14:32
by ezhiukas
tai kad nekeliauja tas yvl, jis cia tik siaip svajone savo issake. Bet duodu 99% kad arba vaikas sutrukdys, arba atostogu negaus, arba siaip kokia kita atmazke susigalvos. Taip kad jam tas motociklas reikalingas po miesta smaugt ir kartais palekt koki 100-200 km LT ribose :albino:

Posted: 21 Aug 2009, 14:33
by mindaugasa vol.2
nuemiau gintarui pliusa, kur storms buvo uzdejes: gali nusipirkti kuryakin+skryminyglz+s&s stabdzius ant chioperio jei tau reikia. cia opcija.

Posted: 21 Aug 2009, 14:33
by Yvl
Kryžius wrote:Vuo kazkokia Dina su kazkokiu draiveriu.
Image
kas do balvonas Shventosios pakrantes Anyksciu Dainu sleny vandalina? :chain:

Posted: 21 Aug 2009, 14:34
by Abbath
:dontknow:

Posted: 21 Aug 2009, 14:34
by Yvl
xarosh pizdet - matau kad y lankas nuejot.
vfr ir kiti sport toureriai yra LABAI ir LABAI negrazhus.

:gayfight:

Posted: 21 Aug 2009, 14:35
by Abbath
:mp1:

Posted: 21 Aug 2009, 14:36
by gintaras13
mindaugasa vol.2 wrote:nuemiau gintarui pliusa, kur storms buvo uzdejes: gali nusipirkti kuryakin+skryminyglz+s&s stabdzius ant chioperio jei tau reikia. cia opcija.
:chain: Gi kalba apie tai kad mocas stocke butu tinkamas kelionems :chain:

O tai visokiu papimpinimu galima pridaryt ir is kokio HD FDXXSSR padaryti KTM Adventure...

Ai beje kazkam jau gavosi:

http://www.buell.com/en_us/bikes/adventure/XB12XT/

Posted: 21 Aug 2009, 14:39
by Abbath
Gintaras, modeliai kurie gamykliskai ain su 2 diskais tikrai niablogai stabdo. :jerkit:

Posted: 21 Aug 2009, 14:40
by Qu'est ce que c'est
skaitau sian vakare rajks yvl'o drakonui pakusdet i ausi koki motocikla rejkia jamt.
Image
ir varys Yvlas su haute couture'iniu Voxan'u kay beris :)

Posted: 21 Aug 2009, 14:43
by Yvl
ezhiukas wrote:tai kad nekeliauja tas yvl, jis cia tik siaip svajone savo issake. Bet duodu 99% kad arba vaikas sutrukdys, arba atostogu negaus, arba siaip kokia kita atmazke susigalvos. Taip kad jam tas motociklas reikalingas po miesta smaugt ir kartais palekt koki 100-200 km LT ribose :albino:
nereik man atmazkiu. vaziuoju taip ir ten, kur iseina. a jeigu neiseina -iseis kita kart.
kas link atostogu negavimo - manau nereikia destyt, kaip man ejosi su darbais paskutinius 3 metus? :^o
p.s. miestui uz keule geresnio padargo dar niekas neisrado.
o ir tuos 100-200 km nuvaziuot su didesne vidine satisfakcija tai jau pyzdec kokia nuodeme? (zr. arvio posta apie laikrodi uz melejona ir uz 5 lt is kioskelio)

(hug)

Posted: 21 Aug 2009, 14:44
by gintaras13
Nu ka as galiu pasakyt....
2 diskai ant 290 ir svoris kokie 350 kg???? Tai cia gerai stabdo???
Ir kodel tadu Yvela norit nuzudyt siulydami visokias dynas su 1 disku prieky???
Vat VTX tai stabdo tirai normaliai, bo pas ji yra tokis fycersas kad kai kazkuri (tik nepamenu kuri) stabdi spaudi - stabdziu jega pasiskirsto tolygiai prieskis/galas :rock:

Posted: 21 Aug 2009, 14:46
by ezhiukas
ne nuodeme, tiesiog 100 km vaziuojant tau bus patogu su belekuo, tam nereikia kokio ahujeno goldwingo ar kokio kito autobuso :)

Posted: 21 Aug 2009, 14:48
by ezhiukas
gintaras13 wrote:Nu ka as galiu pasakyt....
2 diskai ant 290 ir svoris kokie 350 kg???? Tai cia gerai stabdo???
Ir kodel tadu Yvela norit nuzudyt siulydami visokias dynas su 1 disku prieky???
Vat VTX tai stabdo tirai normaliai, bo pas ji yra tokis fycersas kad kai kazkuri (tik nepamenu kuri) stabdi spaudi - stabdziu jega pasiskirsto tolygiai prieskis/galas :rock:
cia pas vtx 1.8 sitas fycersas ir du diskai priekyje. O yvl taiko i 1.3, pas kuri nera tokiu navarotu ir diskas tik vienas. O pas dynas priklauso nuo modelio, pvz kryziaus fxdx turi du diskus priekyje

Posted: 21 Aug 2009, 14:51
by Yvl
ezhiukas wrote:ne nuodeme, tiesiog 100 km vaziuojant tau bus patogu su belekuo, tam nereikia kokio ahujeno goldwingo ar kokio kito autobuso :)
nu buvo ir su shedowu patogu. bet NE(BE)DZHIUGINO. kapish? :)

Posted: 21 Aug 2009, 14:52
by wundis
skaitau jei YVL'as vietoj vieno nivalito jems kita - :suicide:

1.8 kap minimum.