toliau priekis. į priekį užsisakiau kietesnes spyruokles ir taip vadinamus emuliatorius.
spyruoklės maždaug tokios:

- spiruoklės.jpg (8.38 KiB) Viewed 2296 times
o emuliatoriai atrodo va taip:
šitas daiktas labai primityviai padaro hi-speed ir low-speed suspaudimo slopinimo kontūrus.
3 iš kairės detalė turi mažą skylę šone, kuri tampa atsakinga už low-speed comp., o
pisant per duobę, visa ta detalė atseit pasikelia, nugalėjusi spyruoklės jėgas, ir praleidžia
daugiau tepalo. reboundas ir toliau lieka kaip buvęs - ant garbės žodžio. originalūs emuliatoriai
iš race-tech.com kainuoja brangius pinigus, o bet tačiau galima įsigyti
taivanietiškų padjobkių,
skirtų ne kam kitam, o harli-deivicon. skaitau, taip net dvasingiau.
kaip pisausi, ir ką prigadinau beardydamas šakes, skaitau, nerašysiu - internetas ir taip pilnas
negatyvo. smagu tik, kad suskis ne bergas ir kažko prireikus galima susirankioti iš vietinių kromelių.
toliau truputį pažaidžiau su plunksnų įbrėžimų šalinimu naudojant nagų laką. rezultatai įvairūs -
vieni įbrėžimai pranyko, kiti ne, bet tepalo kol kas neleidžia, su kuo save ir sveikinu. kad nebūtų
liūdna šlifuoti lako perteklių nuo plunksnos, uosčiau iš to didelio butelio.

- fotelis.jpg (55.77 KiB) Viewed 2296 times
dar ryšium su tais emuliatoriais reikia sugręžioti esamas skyles damper-roduose, kad jos nebeturėtų
poveikio ir užtaisyti kitas mažas skyles, kas atseit duoda daugiau reboundo.

- trubkės.jpg (62.44 KiB) Viewed 2296 times
šakės surinktos ir paruoštos užpildymui. check out mano tepalo lygio nustatymo devaisą. snazzy.

- beveik.JPG (77.17 KiB) Viewed 2296 times
toliau ėjo surinkimas visko ant moco, ratas ir visi kiti šūdai, pirmas išvažiavimas ir siaubas. pakaba buvo kieta
kaip velnias + liguistai barškėjo ir drebėjo stabdant. pastarasis dalykas nurašytas ant atsilaisvinusių (tikiuosi, kad
atsilaisvinusių, o ne parėjusių nx) vairo guolių, o kietumą teko išreguliuoti. reguliavimas vyksta ne su kokiu ten
atsuktuvėliu ar rakteliu ant 12, o taip:

- reguliavimas.jpg (62.73 KiB) Viewed 2296 times
paskaičiuoji, kiek kokio tepalo reikia įmaišyti, esamą išsiurbi, pripili naujo.
ir viskas, atrodo. kačiargoj, nors ir neramu buvo su priburtu važiuot, bet išsilaikė kažkaip ant ratų ir net
nebuvo didelio diskomforto. tai gal pavyko?