Page 9 of 10

Posted: 02 Sep 2009, 16:16
by Username
xkuza wrote:cituotojaible. 1sakinukas ir 10 lapu citatu.
komentatoriau ble, as piramide statau, nemaisyk :evil:

Posted: 02 Sep 2009, 16:17
by speeder
gerai o tai kodel lopas su 600 turetu greiciau vaziuoti posukyje, jeigu jam is principo yra baisu greit vaziuot, skaitau jis taip pat letai vaziuos ar su litru ar su 600

Posted: 02 Sep 2009, 16:20
by jara
speeder wrote:gerai o tai kodel lopas su 600 turetu greiciau vaziuoti posukyje, jeigu jam is principo yra baisu greit vaziuot, skaitau jis taip pat letai vaziuos ar su litru ar su 600
na, zinok, litras yra realiai sunkesnis. ir posukiuose tai tikrai jauciasi. bent kaip is storms buvau pasiemes pasibandymui karve tai net nustebau, akd ant tiek didesnis/sunkesnis

Posted: 02 Sep 2009, 16:25
by atmaskis
jara wrote:
speeder wrote:gerai o tai kodel lopas su 600 turetu greiciau vaziuoti posukyje, jeigu jam is principo yra baisu greit vaziuot, skaitau jis taip pat letai vaziuos ar su litru ar su 600
na, zinok, litras yra realiai sunkesnis. ir posukiuose tai tikrai jauciasi. bent kaip is storms buvau pasiemes pasibandymui karve tai net nustebau, akd ant tiek didesnis/sunkesnis
Nes tu lygini karve su savo 600 "vankia vstankia". Po taviskio man net ir sava 636 kawa kaip karve atrodo.

Posted: 02 Sep 2009, 16:27
by sai
ar visi jau pasisaket? kas dar turit, jusu manymu, kitokiu variantu, issipasakot? :D w kokia baika cia uzmanei is zemisku reikalu juoktis ir totalizatoriu daryt?!

Posted: 02 Sep 2009, 16:28
by speeder
po bratkio cbr600rr 2003 metu, man ir K5 600 gikseris kaip karve atrodo, skaitau kacergoj vien vaziavimas su rr atimtu pora sekundziu :D

Posted: 02 Sep 2009, 16:32
by inter
RR atim, gixers duod !!! Suskis - opiumas laudziai!

Posted: 02 Sep 2009, 16:33
by w919
sai wrote:ar visi jau pasisaket? kas dar turit, jusu manymu, kitokiu variantu, issipasakot? :D w kokia baika cia uzmanei is zemisku reikalu juoktis ir totalizatoriu daryt?!
a ko tu griauni tokia smagia tema. man realiai idomu kaip yra, shootoutas butu jega. :)
davai jamam data kada neuzilgo ir varom. privalomas dalyvavimas visu pasisakiusiu temoj.

Posted: 02 Sep 2009, 16:35
by jara
jei sutvarkys mano stabdziu diskus, as butinai vaziuosiu!!!
ir siaip dar su mielu noru prasilekciau kacergoj, nes kazkodel turiu jausma, akd galiu greiciau vaziuot kacergoj nei 1.24 :)

Posted: 02 Sep 2009, 16:38
by inter
Jei jau rimtai, shootautui galesiu paskolinti savaji laptaimeri - skaiciai nemeluoja.

Posted: 02 Sep 2009, 16:42
by storms
next week?

Posted: 02 Sep 2009, 16:49
by Vito
Imkime atskaitos taðkà Kaèerginëje: 1000cc best 1:10, 600 cc best 1:14.
Klausimas:
kodël 1000cc link geriausio laiko artëja kur kas lëèiau nei 600cc prie savo?

Posted: 02 Sep 2009, 16:55
by mindaugasa vol.2
bet kas yra tos 4sec/lap, kai visi zino, tik garsiai nekalba apie padidejusia pasaulio vandenynu temperatura!?
nepaslaptis, tik niekas nekalba, kad laukiame su tuomi susijusiu galingu oro masiu susidurimu, liaudyje vadinamu viesulais ir tornadais.

Posted: 02 Sep 2009, 17:10
by speeder
zole aisku gerai :rock:

Posted: 02 Sep 2009, 17:40
by sai
Vito wrote:Imkime atskaitos taðkà Kaèerginëje: 1000cc best 1:10
Skaitau atvirksciai. imkit atskaitos taska 1.45 ir sodinkit pradedantiji- mr.l, captain slow ir panasius. jara nesiskaito, norit sodint zmogu, kuris gonkej smaugia su savo baiku, ir pamatuot. :) labai ariginalu. tai imkit tada visus i testa: w, mindaugasa, mane, plada, kebaba, nepykita, stormsa, etc :D:D:D
edit: kas isskirs baikus? :D