Page 9 of 22

Re: XRV kanpelis

Posted: 18 Jan 2012, 09:40
by ezhiukas
ieskok, gal dar pats ir nupirksi pavasari :)

Re: XRV kanpelis

Posted: 18 Jan 2012, 09:44
by tomasn
zil130 wrote:Galiu paieškot sandely aliuminio aušintuvo, didesnio, aušintuvesnio, su briaunomis gamyklinėmis. a ieškot?
pofig, kitai ziemai nukeliam, dabar jau anas gerai sutepliotas termopasta bei atitaikytas, kad netrukdytu soninio plastiko uzdet

Re: XRV kanpelis

Posted: 18 Jan 2012, 22:49
by tomasn
ajajajajajajjajai, kas per vakaras. su salyga, kad kioskelis parupini stabdziu kalades bei telikas nieko idomaus nerode, teko susiimti ir nusileisti i garaza. ir turbut ne be reikalo.
riapsoline africa jau stovi ant ratu! tiksliau kybo :greblys:
einu ieskot paveksliuku, kaip te tiek sankabos ir gazo trosai turi buti isvedzioti ](*,)
beje, pirmininko ziniai, uzdetas ilgas ir plonas aftermatketinis vairas :pagausiu:
Image

Re: XRV kanpelis

Posted: 19 Jan 2012, 00:12
by tckd
Skaitau sakes privalu pakeist :grauziu: bo sitie gandonai primenna zilo 350dra =;

Re: XRV kanpelis

Posted: 19 Jan 2012, 06:54
by Rammst
o ratlankiu spalva - cia ktm itaka? Nu bet grazu. Kiek sakete rubliu?

Re: XRV kanpelis

Posted: 19 Jan 2012, 07:14
by tomasn
ratlankiu spalva - cia stalazu itaka :la: rubliu suma dar neisaugo iki tiek, kad ivardint viesai. kai sakiau, kaip vakaras, taip plius rubliai :albino:

Re: XRV kanpelis

Posted: 19 Jan 2012, 11:30
by wundis
skaitau, nusidazyt ratlankius kokia nors pizoniska spalva - paskutinis mados klyksmas. reiketu ir man ant dr'o :jerk:

Re: XRV kanpelis

Posted: 19 Jan 2012, 13:21
by Dzuku_Briedzis
tai tavo jau nudazyti.. skirtingom spalvom

Re: XRV kanpelis

Posted: 19 Jan 2012, 16:19
by wundis
:kasakei:

Re: XRV kanpelis

Posted: 19 Jan 2012, 21:35
by Rammst
oba, gimsta naujas stailas - dryžuoti arba languoti ratlankiai... gers!

Re: XRV kanpelis

Posted: 20 Jan 2012, 08:14
by mindaugasa vol.2
pala, jau 8val.12minuciu, o nera grazaus reportazo-ataskaitos, kas buvo nuveikta vakar?!
tai kaip pradeti darbo diena po viso to?
kas cia, anarchija?
tomasenai, susiimkime gal?

Re: XRV kanpelis

Posted: 20 Jan 2012, 08:21
by tomasn
tiesa pasakius, pamirsau pasiimti fataparata, bet po vakar vel eisiu pas direktoriu i kioskeli :confused5:

Re: XRV kanpelis

Posted: 20 Jan 2012, 08:26
by mindaugasa vol.2
diena sugadinta. kaip dabar pasigrozeti grazejancios afrikos vaizdais? atsispaudimu 20? 50?

edit: bbs su tais atsispaudimais. sugalvojau: afrikos kaina krenta!

Re: XRV kanpelis

Posted: 20 Jan 2012, 08:47
by tomasn
afrikos su amziumi, kaip ir vynas - tik brangsta :briedis:

Re: XRV kanpelis

Posted: 20 Jan 2012, 10:13
by Rammst
koks bebūt geras daiGtas, kaina priklauso nuo pirkėjo ir pardavėjo santykio,
šiuo atveju paklausos tai nėr...
yra tik daug draugų norinčių tau padėt aCikratyt rūpesčio