Page 9 of 22
Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:40
by ezhiukas
ieskok, gal dar pats ir nupirksi pavasari

Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 09:44
by tomasn
zil130 wrote:Galiu paieškot sandely aliuminio aušintuvo, didesnio, aušintuvesnio, su briaunomis gamyklinėmis. a ieškot?
pofig, kitai ziemai nukeliam, dabar jau anas gerai sutepliotas termopasta bei atitaikytas, kad netrukdytu soninio plastiko uzdet
Re: XRV kanpelis
Posted: 18 Jan 2012, 22:49
by tomasn
ajajajajajajjajai, kas per vakaras. su salyga, kad kioskelis parupini stabdziu kalades bei telikas nieko idomaus nerode, teko susiimti ir nusileisti i garaza. ir turbut ne be reikalo.
riapsoline africa jau stovi ant ratu! tiksliau kybo
einu ieskot paveksliuku, kaip te tiek sankabos ir gazo trosai turi buti isvedzioti
beje, pirmininko ziniai, uzdetas ilgas ir plonas aftermatketinis vairas

Re: XRV kanpelis
Posted: 19 Jan 2012, 00:12
by tckd
Skaitau sakes privalu pakeist

bo sitie gandonai primenna zilo 350dra

Re: XRV kanpelis
Posted: 19 Jan 2012, 06:54
by Rammst
o ratlankiu spalva - cia ktm itaka? Nu bet grazu. Kiek sakete rubliu?
Re: XRV kanpelis
Posted: 19 Jan 2012, 07:14
by tomasn
ratlankiu spalva - cia stalazu itaka

rubliu suma dar neisaugo iki tiek, kad ivardint viesai. kai sakiau, kaip vakaras, taip plius rubliai

Re: XRV kanpelis
Posted: 19 Jan 2012, 11:30
by wundis
skaitau, nusidazyt ratlankius kokia nors pizoniska spalva - paskutinis mados klyksmas. reiketu ir man ant dr'o

Re: XRV kanpelis
Posted: 19 Jan 2012, 13:21
by Dzuku_Briedzis
tai tavo jau nudazyti.. skirtingom spalvom
Re: XRV kanpelis
Posted: 19 Jan 2012, 16:19
by wundis
Re: XRV kanpelis
Posted: 19 Jan 2012, 21:35
by Rammst
oba, gimsta naujas stailas - dryžuoti arba languoti ratlankiai... gers!
Re: XRV kanpelis
Posted: 20 Jan 2012, 08:14
by mindaugasa vol.2
pala, jau 8val.12minuciu, o nera grazaus reportazo-ataskaitos, kas buvo nuveikta vakar?!
tai kaip pradeti darbo diena po viso to?
kas cia, anarchija?
tomasenai, susiimkime gal?
Re: XRV kanpelis
Posted: 20 Jan 2012, 08:21
by tomasn
tiesa pasakius, pamirsau pasiimti fataparata, bet po vakar vel eisiu pas direktoriu i kioskeli

Re: XRV kanpelis
Posted: 20 Jan 2012, 08:26
by mindaugasa vol.2
diena sugadinta. kaip dabar pasigrozeti grazejancios afrikos vaizdais? atsispaudimu 20? 50?
edit: bbs su tais atsispaudimais. sugalvojau: afrikos kaina krenta!
Re: XRV kanpelis
Posted: 20 Jan 2012, 08:47
by tomasn
afrikos su amziumi, kaip ir vynas - tik brangsta

Re: XRV kanpelis
Posted: 20 Jan 2012, 10:13
by Rammst
koks bebūt geras daiGtas, kaina priklauso nuo pirkėjo ir pardavėjo santykio,
šiuo atveju paklausos tai nėr...
yra tik daug draugų norinčių tau padėt aCikratyt rūpesčio