Page 9 of 20

Posted: 14 Oct 2009, 19:35
by drzet'as
Skaitau reiktu praduri galine padanga ir liepti testi savo varzybas ](*,)

Posted: 14 Oct 2009, 20:01
by Ziune
Emiaw pas shita va - http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=7&t=1597
Gal Egis atvaziuos su savo autolavacke ir iki Pabrades, Briedi, gal pasiulyk..?
shiaip manau ju galima rasti sporto prekiu, slidinejimo smutkeliu, netgi kaikuriose moto prekiu parduotuvese.
tts wrote:
Ziune wrote:termo rubai gerai.
Ale tie ish armijai ir civiliams uz 30 liotu yra 20% veiksmingumo.
Cia lyginu su tais rimtu gamintoju kur kampliektiesi kainuoja nuo 250 Lt.
kur jemei tuos uz dupem?

Posted: 14 Oct 2009, 20:50
by larson
buvo ir taip?
rizikuoju but jumoro nesuprantantis, bet nu/
Rashyd wrote:kaip kovosit su tais kurie taikys moto9 technika ir susitare kals ant moco 2 trasponderisu paskui pailseje varys?

Posted: 15 Oct 2009, 09:39
by storms
:throwup:
beje panasu suda darant maciau ir net neviena SPORTINYKA
brytku

Posted: 15 Oct 2009, 10:17
by Dzuku_Briedzis
o Ziune aciu uz ideja, paskambinsim spekuliantui nuo Zarazu

Rashyd, idomi mintis. Nezinojau, kad tokiu pUderu buvo per M9. Na o bet taciau visi mopedai papildomai gaus ir lipdukus-numerius. Nemanau, kad iseis juo perklijuot. O jei jau pamatysi mopeda lekianti trasoj be numerelio (ir issiaiskinsim, kad fake mocas arba uzsidejes kito transponderi) - miklej salinsim is trasos, pasakysim aciu ir paprasysim apleist varzybas. AMEN

Posted: 15 Oct 2009, 10:41
by Rashyd
ne, nebuvau per moto9 nei galvoju kad kas taip ddaro, tiesiog norejau pateasint dalyvius ir organizatoriau. skaitau...

Posted: 15 Oct 2009, 11:10
by tckd
Rashyd wrote:ne, nebuvau per moto9 nei galvoju kad kas taip ddaro, tiesiog norejau pateasint dalyvius ir organizatoriau. skaitau...
tep ir sakik kad planuojat su gedu an vieno moco braukt po 1,5h.. net gal salma ta pati naudosit kad in akis nekrist..

Posted: 15 Oct 2009, 11:11
by Dzuku_Briedzis
vakar Rashyd per kalbancia deze rode :) Net keleta sakiniu islemeno

Posted: 15 Oct 2009, 11:14
by Renaz
Dzuku_Briedzis wrote:vakar Rashyd per kalbancia deze rode :) Net keleta sakiniu islemeno
Tai Pabradej dalyvaus ir TV ekrano zvaigzdes! Prestizas garantotas!

Posted: 15 Oct 2009, 11:24
by storms
jau matau kaip rashydas dabar prie manitaro hantelius kilnoja.... :aikju:

Posted: 15 Oct 2009, 11:27
by Yvl
storms wrote:jau matau kaip rashydas dabar prie manitaro hantelius kilnoja.... :aikju:
Image

Posted: 15 Oct 2009, 11:45
by Arvis
va tie patys biciukai kitam amplua

Posted: 15 Oct 2009, 11:56
by Dzuku_Briedzis
Arvis wrote:va tie patys biciukai kitam amplua
Subtilus grozis

Posted: 15 Oct 2009, 11:59
by Rashyd
ko cia visi sikat i kelnes, skaitau gerai pasivazinesim... :albino:

Posted: 15 Oct 2009, 12:01
by storms
Rashyd wrote:ko cia visi sikat i kelnes, skaitau gerai pasivazinesim... :albino:
nuopagalvojimo pulsas iki 90 soktelejio...