padangos

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: padangos

Post by wundis »

pirksi dar karta k73 ar evoliucionuosi i ka nors kito? piktesnio? asfaltiskesnio? prsaome pilna reviusa o ne sita bispridela.
+2/-14
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: padangos

Post by tckd »

atsakant i izulaus jaunuolio pastaba papildomai pastebesiu, kad priekis dar plius minus gyvas. kas del revoliucijos tai
1) 160/60 diametras gan riboja spektro gausa
2) piktint prasmes neizvelgiu nes offroadint zadu minimaliai
3) heidenau kaina prided, durnlop/meshlyn/etc atim.
4) svarstytinas heidenau k80 testukas (bet gal full?)
less teeth, more tits.
Proxas
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 16 Jan 2013, 14:53
Location: Vilnius

Re: padangos

Post by Proxas »

tckd wrote:atsakant i izulaus jaunuolio pastaba papildomai pastebesiu, kad priekis dar plius minus gyvas. kas del revoliucijos tai
1) 160/60 diametras gan riboja spektro gausa
2) piktint prasmes neizvelgiu nes offroadint zadu minimaliai
3) heidenau kaina prided, durnlop/meshlyn/etc atim.
4) svarstytinas heidenau k80 testukas (bet gal full?)
Ant mano mopedo K80 uzhmontuots, ofraudint aishq nekazhka bet siaip neskundzhiuosiu - devisi neskubriai ir nuslydineja tik tada kai darau nesamones :ameba:
Come to the Dark Side.... we have cookies :]
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: padangos

Post by mindaugasa vol.2 »

ale bet jei tkdc padovanociau be pinigu touranca, kurs voliojasi kieme, bo neprisiruosiu isvezt, tai iki heidenau lygio tikrai dar 10k pravaziuosi. nepamenu tik del matmenu.
as prasyciau vis tik pastebeti ka nors del heidenau laikymo (-si) ant asfalto ir per slapia?
aciu
cross cojones PC
Wobbler
Kacergos extrymas
Posts: 1626
Joined: 08 Oct 2010, 19:16
Location: Don't kill my vibe, bitch

Re: padangos

Post by Wobbler »

laba reiseriams,

turiu klausima:
ar slick'ai prided (lyginant su ne slick'ais)?
as skirtumo nepastebiu, bet gal but tai pasako daugiau apie kompetencijos (mano) nebuvima smaugiant, nei apie slick'u geruma :oops:
arba apie tai, kad siuolaikines sportines padangos turi beveik tiek pat performance'o kaip ir full-on race slickai.

dar buvo toks ivykis, kai greitesnis uz mane kolega (8 sec Snetterton trasoje) kvalai uzsidejo slickus ir nusicrashino. grizes i garaza paaiskino, kad nesugebejo isildyti priekio ir tas nuo jo pabego. tai per reisa vaziavo be slicku.
nuo to laiko i slickus ziuriu skeptiskai ir manau, kad su jais paskorina tik labaaai greiti vadeliotojai

prove me wrong
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: padangos

Post by storms »

taip.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: padangos

Post by mindaugasa vol.2 »

apie slikus gali parasyti tik jara ir storms, bo anie yr sliku megejai ir naudotojai.

jei manes klaustum, tai sakyciau, kad naudoju "pjaustytus slikus" a la DOT padanges ir man per akis. hm, tas "per akis" skamba idomiai.
bet sako, kad misinys ir karkasas pjaustytu ir nepjaustytu yra vienodi, nia?
cross cojones PC
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Re: padangos

Post by jara »

mindaugasa vol.2 wrote:apie slikus gali parasyti tik jara ir storms, bo anie yr sliku megejai ir naudotojai.

jei manes klaustum, tai sakyciau, kad naudoju "pjaustytus slikus" a la DOT padanges ir man per akis. hm, tas "per akis" skamba idomiai.
bet sako, kad misinys ir karkasas pjaustytu ir nepjaustytu yra vienodi, nia?
realaus skirtumo tarp slicku ir ne slicku nepastebejau.
Jamam slickus, nes anie pigesni uz pjaustyta guma.
Jei butu pigiau pjaustyti, nesukciau galvos ir lekciau su pjaustytu slicku :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: padangos

Post by mindaugasa vol.2 »

kur parasyta, kad slikai pigesni?
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: padangos

Post by storms »

kainyne ;)
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: padangos

Post by mindaugasa vol.2 »

hmm, niekas to kainyno nemate? ar kodel tuomet as emiau ne slikus?
a! zinau kodel! su pjaustytom kazkaip ramiau (pys in maind), jei keli lietaus lasai nukrenta arba biski trasa nesvari, arba nori gatvej pavaziuoti. neatspejau?
cross cojones PC
Wobbler
Kacergos extrymas
Posts: 1626
Joined: 08 Oct 2010, 19:16
Location: Don't kill my vibe, bitch

Re: padangos

Post by Wobbler »

mindaugasa vol.2 wrote: su pjaustytom kazkaip ramiau
+1
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: padangos

Post by storms »

mindaugasa vol.2 wrote:su pjaustytom kazkaip ramiau (pys in maind), jei keli lietaus lasai nukrenta arba biski trasa nesvari, arba nori gatvej pavaziuoti. neatspejau?
Kažkaip man regis kakalas, o ne argumentas
Groovai reikalingi esant ne keliems lašams, o baloms. Per balas vis tiek nevažiuoji...
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: padangos

Post by mindaugasa vol.2 »

tai ce placebo. zinai, kad nepadeda, bet visvien ramiau, hahahahahahaha!
cross cojones PC
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Re: padangos

Post by jara »

tai kitiems metams uz kainu skirtuma skaitau, kad placebo gali nusipirkt
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Post Reply