Page 9 of 13

Re: padangos

Posted: 10 Jul 2013, 11:56
by wundis
pirksi dar karta k73 ar evoliucionuosi i ka nors kito? piktesnio? asfaltiskesnio? prsaome pilna reviusa o ne sita bispridela.

Re: padangos

Posted: 10 Jul 2013, 13:28
by tckd
atsakant i izulaus jaunuolio pastaba papildomai pastebesiu, kad priekis dar plius minus gyvas. kas del revoliucijos tai
1) 160/60 diametras gan riboja spektro gausa
2) piktint prasmes neizvelgiu nes offroadint zadu minimaliai
3) heidenau kaina prided, durnlop/meshlyn/etc atim.
4) svarstytinas heidenau k80 testukas (bet gal full?)

Re: padangos

Posted: 10 Jul 2013, 13:43
by Proxas
tckd wrote:atsakant i izulaus jaunuolio pastaba papildomai pastebesiu, kad priekis dar plius minus gyvas. kas del revoliucijos tai
1) 160/60 diametras gan riboja spektro gausa
2) piktint prasmes neizvelgiu nes offroadint zadu minimaliai
3) heidenau kaina prided, durnlop/meshlyn/etc atim.
4) svarstytinas heidenau k80 testukas (bet gal full?)
Ant mano mopedo K80 uzhmontuots, ofraudint aishq nekazhka bet siaip neskundzhiuosiu - devisi neskubriai ir nuslydineja tik tada kai darau nesamones :ameba:

Re: padangos

Posted: 11 Jul 2013, 16:55
by mindaugasa vol.2
ale bet jei tkdc padovanociau be pinigu touranca, kurs voliojasi kieme, bo neprisiruosiu isvezt, tai iki heidenau lygio tikrai dar 10k pravaziuosi. nepamenu tik del matmenu.
as prasyciau vis tik pastebeti ka nors del heidenau laikymo (-si) ant asfalto ir per slapia?
aciu

Re: padangos

Posted: 04 Sep 2013, 12:25
by Wobbler
laba reiseriams,

turiu klausima:
ar slick'ai prided (lyginant su ne slick'ais)?
as skirtumo nepastebiu, bet gal but tai pasako daugiau apie kompetencijos (mano) nebuvima smaugiant, nei apie slick'u geruma :oops:
arba apie tai, kad siuolaikines sportines padangos turi beveik tiek pat performance'o kaip ir full-on race slickai.

dar buvo toks ivykis, kai greitesnis uz mane kolega (8 sec Snetterton trasoje) kvalai uzsidejo slickus ir nusicrashino. grizes i garaza paaiskino, kad nesugebejo isildyti priekio ir tas nuo jo pabego. tai per reisa vaziavo be slicku.
nuo to laiko i slickus ziuriu skeptiskai ir manau, kad su jais paskorina tik labaaai greiti vadeliotojai

prove me wrong

Re: padangos

Posted: 04 Sep 2013, 12:34
by storms
taip.

Re: padangos

Posted: 04 Sep 2013, 12:36
by mindaugasa vol.2
apie slikus gali parasyti tik jara ir storms, bo anie yr sliku megejai ir naudotojai.

jei manes klaustum, tai sakyciau, kad naudoju "pjaustytus slikus" a la DOT padanges ir man per akis. hm, tas "per akis" skamba idomiai.
bet sako, kad misinys ir karkasas pjaustytu ir nepjaustytu yra vienodi, nia?

Re: padangos

Posted: 04 Sep 2013, 14:11
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:apie slikus gali parasyti tik jara ir storms, bo anie yr sliku megejai ir naudotojai.

jei manes klaustum, tai sakyciau, kad naudoju "pjaustytus slikus" a la DOT padanges ir man per akis. hm, tas "per akis" skamba idomiai.
bet sako, kad misinys ir karkasas pjaustytu ir nepjaustytu yra vienodi, nia?
realaus skirtumo tarp slicku ir ne slicku nepastebejau.
Jamam slickus, nes anie pigesni uz pjaustyta guma.
Jei butu pigiau pjaustyti, nesukciau galvos ir lekciau su pjaustytu slicku :)

Re: padangos

Posted: 04 Sep 2013, 14:39
by mindaugasa vol.2
kur parasyta, kad slikai pigesni?

Re: padangos

Posted: 04 Sep 2013, 14:42
by storms
kainyne ;)

Re: padangos

Posted: 04 Sep 2013, 15:01
by mindaugasa vol.2
hmm, niekas to kainyno nemate? ar kodel tuomet as emiau ne slikus?
a! zinau kodel! su pjaustytom kazkaip ramiau (pys in maind), jei keli lietaus lasai nukrenta arba biski trasa nesvari, arba nori gatvej pavaziuoti. neatspejau?

Re: padangos

Posted: 04 Sep 2013, 15:06
by Wobbler
mindaugasa vol.2 wrote: su pjaustytom kazkaip ramiau
+1

Re: padangos

Posted: 04 Sep 2013, 16:07
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:su pjaustytom kazkaip ramiau (pys in maind), jei keli lietaus lasai nukrenta arba biski trasa nesvari, arba nori gatvej pavaziuoti. neatspejau?
Kažkaip man regis kakalas, o ne argumentas
Groovai reikalingi esant ne keliems lašams, o baloms. Per balas vis tiek nevažiuoji...

Re: padangos

Posted: 04 Sep 2013, 16:29
by mindaugasa vol.2
tai ce placebo. zinai, kad nepadeda, bet visvien ramiau, hahahahahahaha!

Re: padangos

Posted: 04 Sep 2013, 16:36
by jara
tai kitiems metams uz kainu skirtuma skaitau, kad placebo gali nusipirkt