Page 9 of 9
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 22 Nov 2010, 14:33
by Arvis
Honda - citroen team.
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 22 Nov 2010, 15:21
by mindaugasa vol.2
cbr 954 rr powered by CITROEN!
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 22 Nov 2010, 15:40
by Qu'est ce que c'est
nototak. 954 Loeb edishn
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 23 Nov 2010, 13:25
by mindaugasa vol.2
yra informacija, jog c klaseje startuos usereaneimas su reisinginiais plastikais
voho!
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 23 Nov 2010, 13:42
by Username
tik kadangi userneimo niekas niekada nera mates tai niekas ir nezinos kuris ten is tu c klases dalyviu bus jis

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 23 Nov 2010, 15:09
by Arvis
Nu skaitau jei kazkas net vaziuodamas pizdelins, tai jau pakankamas pozymis.

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 24 Nov 2010, 20:14
by storms
minde, parasyk ganda nu
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 24 Nov 2010, 21:22
by mindaugasa vol.2
tai yra gandas, kad kitais metais c klaseje startuos ... Kamstis!!
taip, taip, prasome mylet ir gerbt!
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 28 Jan 2011, 20:31
by jara
na ka, kad nekurt naujos temos, prasome moderatoriu pakeist temos data i 2010/2011 metus

taigi, turime jau ir grafika ateinantiems metams.
http://coffeeracers.lt/lt/pages/lenktyniu-tvarkarastis" onclick="window.open(this.href);return false;
bei strategini plana pirmajam etapui!!!
http://coffeeracers.lt/lt/pages/renginiai/kiti" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 28 Jan 2011, 20:50
by mindaugasa vol.2
afygenai
ti, uzvesk nauja tema 2011
o tai bus tiek naujienu, kad ojojojojoy
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 29 Jan 2011, 10:21
by tckd
nu nax lietuvos cempiuonatas su viena neaisku kada paskutinis etapas gonke lietuvoje

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 08 Feb 2011, 09:34
by speedmonkey
Pusmeti reiks pachalint vien kurui iki tu trasu nusigaut,o dar licenzijos, startiniai ect. Teks apsiriboti trakdaysais nz ir bikerniekuose
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 08 Feb 2011, 09:40
by Kamstis
mindaugasa vol.2 wrote:tai yra gandas, kad kitais metais c klaseje startuos ... Kamstis!!
taip, taip, prasome mylet ir gerbt!
Bet tai kai paveluotai pamaciau. Buciau spejas pasiruost jei viska laiku butumet pranese.
Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 16 Feb 2011, 12:49
by Vito
Username wrote:tik kadangi userneimo niekas niekada nera mates tai niekas ir nezinos kuris ten is tu c klases dalyviu bus jis

Ašai mačiau, gal netgi atpažinčiau

Re: 2010-ųjų žiedo naujienos: gandai, nuomonės, faktai.
Posted: 16 Feb 2011, 15:48
by Username
Nesamone visiska....kaip galima matyti botus? ne, ne, ka jus, baikite.