Page 9 of 27

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 09:50
by Ziune
Patarimai ish pernai metu, gal pravers ir shiemet -

Kiek imanoma stengtis nenaudoti nauju rubu ar apsaugos priemoniu. Garantija pritrins. Ypac pirshtines, apsaugos, batai. jei kazka shvieziai isigyjote, butinai ishmeginkite, praneshiokite, lai "prigula".

Maistas. Maisto praktishkai nenaudojama. Patariu isigyti ivairiu sportininkam (maratonininkam, dviratininkam, etc...) skirtu zele "dantu pastos" tiubeleje, amino rugshchiu, specialiu gerimuku, geriamo jogurto, shokolado.

Varzybu metu labai labai daug gerti.

Tureti shildanciu geliu, ar kazko kas padeda nuo raumenu spazmu (i pabaiga buna, kad pradeda traukt raumenis (bent jau tiems kam virsh trampenkiu)) ;)

Pasiimti pavesine nuo lietaus/saules. Sulankstomu (ar sodo) kedziu. Rankshluostuka.

Kas be ko irankiu komplekta, uztraukiamu dirzeliu, dvikomponenciu kliju aushinimo sistemoms, varztu ivairiausiu, verzliu, poverzliu (atsikrato ir pabega), jei imanoma atsargines sankabos ir stabdzio rankeneles, atsarginiu kameru, pakloteli po motociklu kuro pilimo zonoje (bet cia jau nuostatu dalis - apie tai veliau).

tom kart tiek naktiniu minciu.......

DEMESIO! brangi iformacija
manau labai svarbu tinkamai atlikti "namu darbus", t.y. motociklo ir aprangos stovis, irankiu ir atsarginiu daliu komplektacija turi buti apgalvota. As pvz del atsilaisvinusio akumo praradau labai daug laiko trasoje, o ir gryzes i technine zona, vietoj to kad ilsejesis, turejau galvoti ir ieskoti su kuom ji pritvirtinti. Panasiu "pasiremontavimu" turejau ne as vienas, bet dabar zinom kad varzybu metu ju galim isvengti.
Strategija atsiranda tik is patirties ir labai is anksto cia nepasiruosi, bet po bandomojo etapo siokiu tokiu gudrybiu jau suzinojom, (svarbu tureti info kaip sekasi kitoms komandoms).
Maistas paciu varzybu metu, bent jau man nebuvo aktualu, labai svarbu skysciai (suvartojom kibirais)
Manau gana svarbu komfortiskai isikurti poilsio zonoj (kedes, skeciai, pavesines ir t.t.)
Svarbu ir moralinis nusiteikimas. Kazko nepakeliamai sunkaus tose 9 valandose nera. Pradzioje aisku viskas idomu ir pora pirmu valandu pralekia ore. Po pirmo trecdalio sakyciau laikas sustoja ir jei vis dar neturi kazkokiu tech problemu gali pradeti ziovauti. Po kokiu 5-6 valandu pradedi jausti savo kuno pokycius, atsiranda nuovargis, bet kazkodel labai pakyla nuotaika. Po to belieka laukti antro kvepavimo ir sekmingai baigti gonkes.
Musu atveju gavosi kad kiekvienas prasukom po 100km ir po 3h. Seip gal ir nieko ipatingo, bet visa laika turi sukti rankena ir jausti atsakomybe uz komanda.
Visus kvieciu tai isbandyti ir pazadu, kad tikrai turesite kuom diziuotis, bei papasakoti anukams.

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 09:59
by storms
tomasn wrote:ble...
haha
bet bent jau morka padariau... :)

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 11:38
by Rashyd
is vakaro reikia prisiesti dxuja angliavandeniu, pvz visokiu makaru ir t.t.
tada kita diena bus smarves...

Ziune wrote:Patarimai ish pernai metu, gal pravers ir shiemet -

Kiek imanoma stengtis nenaudoti nauju rubu ar apsaugos priemoniu. Garantija pritrins. Ypac pirshtines, apsaugos, batai. jei kazka shvieziai isigyjote, butinai ishmeginkite, praneshiokite, lai "prigula".

Maistas. Maisto praktishkai nenaudojama. Patariu isigyti ivairiu sportininkam (maratonininkam, dviratininkam, etc...) skirtu zele "dantu pastos" tiubeleje, amino rugshchiu, specialiu gerimuku, geriamo jogurto, shokolado.


Visus kvieciu tai isbandyti ir pazadu, kad tikrai turesite kuom diziuotis, bei papasakoti anukams.

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 11:40
by storms
o alaus is vakaro ar z999?

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 12:44
by tts
Rashyd wrote:is vakaro reikia prisiesti dxuja angliavandeniu, pvz visokiu makaru ir t.t.
tada kita diena bus smarves...
nevisai
klasikine angliu kaupimo dieta sako:
1 diena - sekinantis kruvis
2,3,4,5os puse dienos - baltymu - riebalu dieta (angliu tik 15% paros energ. vertes) ir trefkes vid kruviais
5os puse,6a dienos - angliu 70% paros energ. vertes (superkompensacija)
7 diena varzyba (valgymas angliu 3 val pries gonke siuo atveju)

fin

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 13:14
by Rashyd
cia teorine fuflo, as rasau kaip normaliems (heteroseksualiems) bichams reik daryt...

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 13:15
by storms
ajnu pirkt makaru

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 14:23
by tts
storms wrote:ajnu pirkt makaru
jimk ir grikiu/ryziu

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 14:47
by wundis
o tai varske/avizos ir fishnchips i meniu neineina? jau praziopsojau superkompensacijas visokias. atsiimsiu alumi. zilai?

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 14:58
by zil130
Tai taip taip, viskas ko reikia jau sudÄ—ta aluje, ir pasisavinimas momentinis.

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 14:59
by storms
jei zilas myns - is po stalo trauksim alkotesteri

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 15:06
by Dzuku_Briedzis
Image

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 06 Aug 2010, 20:09
by cosmoz
moto 9
Image

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 09 Aug 2010, 13:32
by Ziune
Haja,

info - vienas musu biciulis turintis pusiau hard'a vardu KTM ieshko komandos. Jei kam truksta megejishkai nusiteikusio kolegos, rashykit [email protected] arba [email protected], arba 8698 83307 Ziu.

Komandu siai dienai jau turim dvigubai daugiau nei tokiu pat metu pernai :)
Intrygeles mezgasi jau dabar...
Idomu ar sugebes kas pasiprieshinti pushradziu klaseje piktai nusiteikusiems klaipedieciams Pushkis/dede Kestas/Smelis...?
Ar Softuose bus stipresniu uz Dunses/Kuzavo/Pofkes komapanija, o gal prie sunkiasvoriu vel sugrizes Tata is Kauno prispardis "afrikieciams" subines, ne?
Hard, klase pati gausiausia. Pernai metu vice cempionai "Goulden Boys" neabejotinai pretenduos i pirmaja vieta shiais metais..? Jei taip, tai jiems bus nelengva, nes vien "Moto Frakcija" deleguoja dvi stipriu vIru komandas..! O gal Klaipedos jaunimas (komanda iki 18 metuku) visus nustebins...? O jei i starto tiesiaja stos "Ponoro" velniai...? Dargi shioje klaseje turime akibrokshta - "komanda" susidedancia ish vieno raiderio..... :chain:
temperatura kyla, aishku kaip visada paskutinemis dienomis, bet nuo to tik svaigulys didesnis..

Image

:kermit:

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010

Posted: 09 Aug 2010, 13:38
by tts
Ziune wrote:Haja,

... "komanda" susidedancia ish vieno raiderio..... :chain:
temperatura kyla, aishku kaip visada paskutinemis dienomis, bet nuo to tik svaigulys didesnis..

Image

:kermit:

THE STIG