Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 06 Aug 2010, 09:50
Patarimai ish pernai metu, gal pravers ir shiemet -
Kiek imanoma stengtis nenaudoti nauju rubu ar apsaugos priemoniu. Garantija pritrins. Ypac pirshtines, apsaugos, batai. jei kazka shvieziai isigyjote, butinai ishmeginkite, praneshiokite, lai "prigula".
Maistas. Maisto praktishkai nenaudojama. Patariu isigyti ivairiu sportininkam (maratonininkam, dviratininkam, etc...) skirtu zele "dantu pastos" tiubeleje, amino rugshchiu, specialiu gerimuku, geriamo jogurto, shokolado.
Varzybu metu labai labai daug gerti.
Tureti shildanciu geliu, ar kazko kas padeda nuo raumenu spazmu (i pabaiga buna, kad pradeda traukt raumenis (bent jau tiems kam virsh trampenkiu)) ;)
Pasiimti pavesine nuo lietaus/saules. Sulankstomu (ar sodo) kedziu. Rankshluostuka.
Kas be ko irankiu komplekta, uztraukiamu dirzeliu, dvikomponenciu kliju aushinimo sistemoms, varztu ivairiausiu, verzliu, poverzliu (atsikrato ir pabega), jei imanoma atsargines sankabos ir stabdzio rankeneles, atsarginiu kameru, pakloteli po motociklu kuro pilimo zonoje (bet cia jau nuostatu dalis - apie tai veliau).
tom kart tiek naktiniu minciu.......
DEMESIO! brangi iformacija
manau labai svarbu tinkamai atlikti "namu darbus", t.y. motociklo ir aprangos stovis, irankiu ir atsarginiu daliu komplektacija turi buti apgalvota. As pvz del atsilaisvinusio akumo praradau labai daug laiko trasoje, o ir gryzes i technine zona, vietoj to kad ilsejesis, turejau galvoti ir ieskoti su kuom ji pritvirtinti. Panasiu "pasiremontavimu" turejau ne as vienas, bet dabar zinom kad varzybu metu ju galim isvengti.
Strategija atsiranda tik is patirties ir labai is anksto cia nepasiruosi, bet po bandomojo etapo siokiu tokiu gudrybiu jau suzinojom, (svarbu tureti info kaip sekasi kitoms komandoms).
Maistas paciu varzybu metu, bent jau man nebuvo aktualu, labai svarbu skysciai (suvartojom kibirais)
Manau gana svarbu komfortiskai isikurti poilsio zonoj (kedes, skeciai, pavesines ir t.t.)
Svarbu ir moralinis nusiteikimas. Kazko nepakeliamai sunkaus tose 9 valandose nera. Pradzioje aisku viskas idomu ir pora pirmu valandu pralekia ore. Po pirmo trecdalio sakyciau laikas sustoja ir jei vis dar neturi kazkokiu tech problemu gali pradeti ziovauti. Po kokiu 5-6 valandu pradedi jausti savo kuno pokycius, atsiranda nuovargis, bet kazkodel labai pakyla nuotaika. Po to belieka laukti antro kvepavimo ir sekmingai baigti gonkes.
Musu atveju gavosi kad kiekvienas prasukom po 100km ir po 3h. Seip gal ir nieko ipatingo, bet visa laika turi sukti rankena ir jausti atsakomybe uz komanda.
Visus kvieciu tai isbandyti ir pazadu, kad tikrai turesite kuom diziuotis, bei papasakoti anukams.
Kiek imanoma stengtis nenaudoti nauju rubu ar apsaugos priemoniu. Garantija pritrins. Ypac pirshtines, apsaugos, batai. jei kazka shvieziai isigyjote, butinai ishmeginkite, praneshiokite, lai "prigula".
Maistas. Maisto praktishkai nenaudojama. Patariu isigyti ivairiu sportininkam (maratonininkam, dviratininkam, etc...) skirtu zele "dantu pastos" tiubeleje, amino rugshchiu, specialiu gerimuku, geriamo jogurto, shokolado.
Varzybu metu labai labai daug gerti.
Tureti shildanciu geliu, ar kazko kas padeda nuo raumenu spazmu (i pabaiga buna, kad pradeda traukt raumenis (bent jau tiems kam virsh trampenkiu)) ;)
Pasiimti pavesine nuo lietaus/saules. Sulankstomu (ar sodo) kedziu. Rankshluostuka.
Kas be ko irankiu komplekta, uztraukiamu dirzeliu, dvikomponenciu kliju aushinimo sistemoms, varztu ivairiausiu, verzliu, poverzliu (atsikrato ir pabega), jei imanoma atsargines sankabos ir stabdzio rankeneles, atsarginiu kameru, pakloteli po motociklu kuro pilimo zonoje (bet cia jau nuostatu dalis - apie tai veliau).
tom kart tiek naktiniu minciu.......
DEMESIO! brangi iformacija
manau labai svarbu tinkamai atlikti "namu darbus", t.y. motociklo ir aprangos stovis, irankiu ir atsarginiu daliu komplektacija turi buti apgalvota. As pvz del atsilaisvinusio akumo praradau labai daug laiko trasoje, o ir gryzes i technine zona, vietoj to kad ilsejesis, turejau galvoti ir ieskoti su kuom ji pritvirtinti. Panasiu "pasiremontavimu" turejau ne as vienas, bet dabar zinom kad varzybu metu ju galim isvengti.
Strategija atsiranda tik is patirties ir labai is anksto cia nepasiruosi, bet po bandomojo etapo siokiu tokiu gudrybiu jau suzinojom, (svarbu tureti info kaip sekasi kitoms komandoms).
Maistas paciu varzybu metu, bent jau man nebuvo aktualu, labai svarbu skysciai (suvartojom kibirais)
Manau gana svarbu komfortiskai isikurti poilsio zonoj (kedes, skeciai, pavesines ir t.t.)
Svarbu ir moralinis nusiteikimas. Kazko nepakeliamai sunkaus tose 9 valandose nera. Pradzioje aisku viskas idomu ir pora pirmu valandu pralekia ore. Po pirmo trecdalio sakyciau laikas sustoja ir jei vis dar neturi kazkokiu tech problemu gali pradeti ziovauti. Po kokiu 5-6 valandu pradedi jausti savo kuno pokycius, atsiranda nuovargis, bet kazkodel labai pakyla nuotaika. Po to belieka laukti antro kvepavimo ir sekmingai baigti gonkes.
Musu atveju gavosi kad kiekvienas prasukom po 100km ir po 3h. Seip gal ir nieko ipatingo, bet visa laika turi sukti rankena ir jausti atsakomybe uz komanda.
Visus kvieciu tai isbandyti ir pazadu, kad tikrai turesite kuom diziuotis, bei papasakoti anukams.


