Page 9 of 13

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 16 Jan 2013, 13:45
by wundis
Visuomet patiko hegzametras. +1

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 16 Jan 2013, 16:34
by Motowowere
:mp1:

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 16 Jan 2013, 20:28
by tomasn
:evil3: :prayer:

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 22 Jan 2013, 23:18
by mindaugasa vol.2
Noreciau pasiguosti: arba agrotiekimas pardalioja reto sudinumo sudmetali arba man kiausiniai maiso. Virinant skarda iskyla tiek slako, kad rodosi su vario elektrodais traukta. Wtf? Ramanuckai?

mobile mindaugasa

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 22 Jan 2013, 23:22
by zil130
eina sau kaip suprantu... :ruko:

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 23 Jan 2013, 11:53
by mindaugasa vol.2
zil130 wrote:eina sau kaip suprantu... :ruko:
grieztai pasakyta, bet teisybe.
bykoz, siule gauasi juoda, kazkokiais juodais sudais aprtaukta. jei pataisyti reikia, tai tas slakas taip paprastai nesilydo, reikia amperu duoti. kazkoks bibis.
o gali buti suvirintojo klaidos? bet kokios? amperu daug neduodam, gi nesudega metalas, gi anas plonas?

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 23 Jan 2013, 11:55
by wundis
ar tik ne bmw virinat? juk ten ne metalas o plastmase.

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 23 Jan 2013, 11:59
by mindaugasa vol.2
wundziui +1.
bet ne, ne bmw.
skarda is agrotiekimo
turbut ta skarda jau yra buvusi ziguliais, skalbimo masinomis riga-13 ir sprotu skardinemis. vtorsirjo, ble. nepirkite

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 23 Jan 2013, 12:09
by wundis
Tai gal problema ne skardoje o technikoje? Su kuo virinat?

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 23 Jan 2013, 12:12
by mindaugasa vol.2
kinietisku tig'u

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 23 Jan 2013, 13:03
by wundis
klausimu daugiau neturiu

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 23 Jan 2013, 14:00
by Motowowere
Teks lituoti.Tada sieule grazi bus :hippy:

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 24 Jan 2013, 13:41
by MSI
aliumini virinant fliusa naudojat ar nebutina?

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 24 Jan 2013, 19:36
by mindaugasa vol.2
normaliu atveju nereikia jokio fliuso. pramoniniu atveju gali buti taikomas apdirbimas chemija, kad nuimti oksido sluoksni. bet ten sudetingai miro ir po mirkymo reikia suvirinti per 4val ar smth., nes vel oksidacijos procesas prasideda
cia jei su tuom magiskom lazdelem lituoja-alavuoja, tai tuomet naudoja chemijas.

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 24 Jan 2013, 20:27
by MSI
o su fliusu bandei?