Stabdziai tik bailiams?
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
-
RobertasRR
- 125cc tarp koju
- Posts: 234
- Joined: 18 Jul 2013, 10:07
- Location: suvalkija
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
manau nereikalingų nebūna 
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
jei teisingai nugirdau, tai vilniuj uz setuka ima ~300lt
tai iki 200lt skaitytusi nereikalingi?
tai iki 200lt skaitytusi nereikalingi?
notomorrow
-
RobertasRR
- 125cc tarp koju
- Posts: 234
- Joined: 18 Jul 2013, 10:07
- Location: suvalkija
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
būtent už tuos diskus 400Lt
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
nu, kazkaip silpnai tikisi, kad blatnas ispjaustymas vertas pinigu?
skaitau jei pasididinti +2cm, tai efektas bus ir oem disku.
?
skaitau jei pasididinti +2cm, tai efektas bus ir oem disku.
?
notomorrow
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
Ka cia vIrai myzciojat del staPdziu. Va jum konceptas (skaitau pirminykui naujas ziemos issukis)


Dzūkų tankai nerūdija!
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
ziemos issukis sutvarkyti deltos bugninius-tekstolitinius. briedzis - test rider.
notomorrow
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
tai liosej. Bet pageidautina dviseda su wundziu. Wundis sedes atbulas ir laikys lembda zonda. Gi reik ane?
2 suviai vienu zuikiu (kaip sako patarle)
2 suviai vienu zuikiu (kaip sako patarle)
Dzūkų tankai nerūdija!
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
lembda zonda wundis gales isideti in patogia vieta. bykoz, 2takciai reguliuojami sukiojant gaza ir palaikant ranka prie ismetimo. to pakanka megejiskame lygyje.
na, jei taikoma i pro lygi, tai ranka dar galima retkarciais pauostyti ir paciupineti (ar dregna?)
na, jei taikoma i pro lygi, tai ranka dar galima retkarciais pauostyti ir paciupineti (ar dregna?)
notomorrow
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Stabdziai tik bailiams?
o tai kur deltai gauti detaliu ponas? kalvariju turguj yra prie kontrabandiniu cigareciu? ar reikia vaziuoti i aleksota?
+2/-14
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
nzn, kol kas nieko nepirkau. ko cia nervuojies? briedis geras vairuotojas ir rupestingas vyras.
notomorrow
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
Geras survėjus. Kaip supratau, apklausė trakdėjininkus ir kitus žiedo mėgėjus:

Pasitvirtina paskolos/šeimos teorija

Pasitvirtina paskolos/šeimos teorija
How does you do?
-
RobertasRR
- 125cc tarp koju
- Posts: 234
- Joined: 18 Jul 2013, 10:07
- Location: suvalkija
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
laba vakarą, pavasaris neužkalnų...
Galvoju apie Armuotas priekiui galui savo RR. Gal galit ką patart renkantis? kaip kainos?
o gal reikia pasirinkti geriau?

Galvoju apie Armuotas priekiui galui savo RR. Gal galit ką patart renkantis? kaip kainos?
o gal reikia pasirinkti geriau?

- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: Stabdziai tik bailiams?
Dvi slangos pilno ilgio, jokiu ten suzukisku bajeriu per sperna permetant. Kitaip technikines nepraeisi. Gale bbz ar armuota reikalinga. Bbz ar ji ten aplamai reikalinga? Storms pyks, kad taip parasiau, hehe
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
notomorrow
Re: Stabdziai tik bailiams?
2 zarnos, nekitaip. Gale irgi armuota.
Darysiu lygiai tokį patį modą. Tik prie jo dadėsiu reisinginius diskus ir reisingines kalades + pilną suportų rebuildą
Darysiu lygiai tokį patį modą. Tik prie jo dadėsiu reisinginius diskus ir reisingines kalades + pilną suportų rebuildą