Page 9 of 17

Re: MotoGP 2013

Posted: 18 Aug 2013, 23:52
by storms
tckd wrote:Pala tai jau tokio lygio raideris Lysnai ne pirsto nepajudina? Kiekviena posuki pirstas te kur ir turi but? :-k
Manau gal tajp?

Re: MotoGP 2013

Posted: 19 Aug 2013, 11:16
by Username
storms wrote:tokiam posviry?
Stoneris uzguldes mota posukye, spausdavo priekini stabdi, kad labiau apkrauti priekine padanga ir ja labiau susildyti.

O cia tik sankabeles lengvas palietimas....

Re: MotoGP 2013

Posted: 26 Aug 2013, 14:35
by RobertasRR
laba diena,

Šį savaitgalį vyko Brno. taip gaunasi eilinė M. Marquez pergalė :-k, prieš sezoną skaičiau šie metai yra D. Pedrosai šansas jamti čempionatą su Honda, kitaip naujas talentas užims jo vietą :roll: ... bet juk dar yra J. Lorenzo, o gal bet tačiau vis dėl to V. Rossi padarys stebuklą juk viskas įmanoma

ssssslow motion, taip slow motion
koks pamąstymas be girls būtų.

Image

Re: MotoGP 2013

Posted: 26 Aug 2013, 15:26
by Username
Manau kad su siais metais viskas aisku. Pedrosa taip ir liks 'visada labai arti, bet taip ir netapes chempionu'

Re: MotoGP 2013

Posted: 26 Aug 2013, 19:30
by Username
Beje, vakar gonke buvo gera siaip. Trys ispanai kapojosi iki pat galo. Lorenzas is paskutiniuju laikesi, do or die banzai maniovrai. Paziurekite.

Re: MotoGP 2013

Posted: 01 Sep 2013, 16:00
by Username
Nu ka, panasu jog sio sezono antroji puse nusimato labai idomi. Markezo ir Lorenzo kovos labai jau aktyvios ir nenuobodzios. Sakyciau netgi kazkiek agresyvios. Iki paskutiniu ratu iki paskutiniu posukiu. Naijs =D>

Re: MotoGP 2013

Posted: 03 Sep 2013, 15:37
by mindaugasa vol.2
kanka?

Re: MotoGP 2013

Posted: 03 Sep 2013, 18:39
by Username
+1

Re: MotoGP 2013

Posted: 03 Sep 2013, 21:00
by wundis
pavadinu nuotrauka

"Vilčių vaivorykštė"

Re: MotoGP 2013

Posted: 14 Sep 2013, 17:23
by Username
Si savaitgali Misanas.

Markezas kvaloje vel pavare taip kad kitiems rankos nusviro :)

Re: MotoGP 2013

Posted: 14 Sep 2013, 21:04
by RobertasRR
nu M. Marquezas pavarė, net +0.513 prieš antroje vietoje likusi J. Lorenzo.
jeigu ir per gonkes toks laikų skirtumas bus, kova vyks dėl 2 vietos

Image

Re: MotoGP 2013

Posted: 14 Sep 2013, 21:22
by Wobbler
markezas :eek:

Re: MotoGP 2013

Posted: 14 Sep 2013, 21:35
by Username
Biski ziurejau praktikas, nu bicas taip idomiai varo. Eina visiskai ant ribos, bet matosi kad jam pofig - relaksas. Motas atrodo jau tuoj tuoj nuslys, bet jis islaviruoja ir viskas normaliai. Per rata priekine padanga su asfaltu sukibima praranda gal 30 kartu. O tie momentai kai jau viskas, motas griuna, raideris krenta ant asfalto, ir poto vel viskas atsistato - atrodo no big deal. "Nu biski cia paslydau, pasitaiko...." Apie alkuniu slaiderius ir atejima i posuki skersam - kalbeti net nebeverta.

Aisku pora rimtu avariju ir stabdziai sustipres, bet kolkas eina ant ribos.

Re: MotoGP 2013

Posted: 15 Sep 2013, 08:32
by Zuzas
Rosis jau turetu braugt ašarą. Visi ano rekordai "pod xvastom", tik laiko klausimas

Re: MotoGP 2013

Posted: 15 Sep 2013, 10:16
by Username
Rossis nera visu laiku rekordu savininkas, ir ka jis pasieke to neatimsi. Niekas asareles nebrauks.

Taciau apie rekordus dar neskubekim, nes jam dar pirma titula reikia paimti, ka jau kalbeti apie likusias 100 pergaliu. Kas bus po pirmu rimtesniu crashu - tik laikas parodys.