Page 9 of 15

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 18 Jul 2013, 16:35
by storms
Na tai ką tę pasakot
Reik daugiau guldyt ir daugiau gazo duot :)

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 18 Jul 2013, 16:38
by mindaugasa vol.2
tik tiek?
hehe
rroberrtai?

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 18 Jul 2013, 16:48
by Shtrych
Pasalinu. Be tolimesniu komentaru.
Tikesimes, kad ateityje pavyks isvengti tokiu situaciju

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 18 Jul 2013, 17:03
by wundis
kazkoki suletinta stipriai demoralizuojanti video paziurejau, nesupratau kodel visi ir is visur lenkia

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 18 Jul 2013, 17:09
by M`BaubZ
Shtrych wrote:dalinamės mm eksfalto
už tokius manevrus c grupėj organizatoriai galėtų įspirt į klyną truputį. ne lenktynės čia, galima ir labiau prisistabdyt.
o naujokas galėjo šiktelt ir nusivoliot.
-1

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 18 Jul 2013, 17:44
by Shtrych
M`BaubZ wrote:
Shtrych wrote:dalinamės mm eksfalto
už tokius manevrus c grupėj organizatoriai galėtų įspirt į klyną truputį. ne lenktynės čia, galima ir labiau prisistabdyt.
o naujokas galėjo šiktelt ir nusivoliot.
-1
labai nesiplečiant.
suplanuota trajaktorija, o priekyje važiuojantis nusprendžia važiuoti panašia. Sprendimai?
1. kirsti perstabdžius - tiesinasi motociklas ir nukerti kolegą ... netinka
2. duoti gazo, labiau guldyti ir bandyti ištempti ... manau tinka.

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 18 Jul 2013, 18:07
by mindaugasa vol.2
noriu uzloti, kad c grupe buvo biski per gausi ir labai jau diversifikuota (!)
atsiranda papildoma sancas susikirst
be to, c grupeje gali buti, kad net ir greitesni dar nera pakankamai pro isvengti netiketu pvz. trajektoriju kryziavimo
zinoma d grupes ikurimas - ne pati geriausia iseitis
beje, gonkese backmarkerius pavijo ar ne po dvieju ratu?

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 18 Jul 2013, 20:21
by devil_racer
M`BaubZ wrote:
Shtrych wrote:dalinamės mm eksfalto
už tokius manevrus c grupėj organizatoriai galėtų įspirt į klyną truputį. ne lenktynės čia, galima ir labiau prisistabdyt.
o naujokas galėjo šiktelt ir nusivoliot.
-1
taisyklių nesilaikymas ir jų laužymas pas mumis gi įprastas dalykas :) kol niekas nenusivoliojo po vienokio ar kitokio tokio tipo lenkimo, tol visiem visas ale gerai..

aš kažkaip taip kertant per trajektorijas prisibijau lenkt, pats spėsi, bet aplenktasis gali smarkiai išsigąst..

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 19 Jul 2013, 08:52
by M`BaubZ
Shtrych wrote:
M`BaubZ wrote:labai nesiplečiant.
suplanuota trajaktorija, o priekyje važiuojantis nusprendžia važiuoti panašia. Sprendimai?
1. kirsti perstabdžius - tiesinasi motociklas ir nukerti kolegą ... netinka
2. duoti gazo, labiau guldyti ir bandyti ištempti ... manau tinka.
sprendimas dar iš toliau pamatyt, kad kažkas 3x lėčiau važiuoja ir pasikoreguot savo tempą, kad lenktum išėjime/tiesiojoj. taip, suprantama, užpisa,
bet c grupė yra c ir jos taisyklės buvo aiškiai iškomunikuotos per bryfingą.

anyway, čia rašinėju ne tam kad post factum palohinti štrychą, o tiesiog kad atkreipčiau dėmesį ateičiai.

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 19 Jul 2013, 09:46
by storms
Sutinku.
Kogero reiks pagamint didelį trasos plakatą su galimom lenkimo zonom. Arba šį reikalą pridėti prie sutarties
Zonos gali būt pvz šitos:

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 19 Jul 2013, 10:03
by mindaugasa vol.2
ha
tiesiojoje visi gudrus atsukti rankena
tiesiojoje visokie litrai+ isnyksta is akiu, posukyje vel makaluojasi. lenkt gaunasi tik ant stabdymo
tokia tai lenktyniu druska ir razinos

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 19 Jul 2013, 10:05
by storms
Bled, čia C grupei.
O ką tu ten išvis veikei?
+ esi neteisu
Brno tiesiojoje 600 pro mane ėjo kaip pro stovintį

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 19 Jul 2013, 10:27
by mindaugasa vol.2
cha! yra 5dienis
c grupej viskas pokuj, cia kontingentas kaip disbate: nera ko prarast
alpeadria 600sotke gal turejo arkliu tiek pat, kiek lietuviska uzmusta karve?

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 19 Jul 2013, 12:50
by devil_racer
kai visoj trasoj lekia nekurie pvz 4 bėgiu, fik ten pasivysi 600 su 1-2 :D

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 21 Jul 2013, 09:06
by Vito
storms wrote:Sutinku.
Kogero reiks pagamint didelį trasos plakatą su galimom lenkimo zonom. Arba šį reikalą pridėti prie sutarties
Zonos gali būt pvz šitos:
Lenkimai tiesiojoj???? Originalno.