Page 9 of 11
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 04 Jul 2013, 22:35
by Zuzas
Gripu pakanka ant bako ?
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 04 Jul 2013, 22:47
by storms
Visiškai
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 05 Jul 2013, 08:47
by mindaugasa vol.2
o kuom tas neptunas nusikalto?
ar cia tikliam svorio balansavimui: ipilant vandens gali tiksliai isgaudyti cog?
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 05 Jul 2013, 08:54
by storms
kompensuoju kuro mažėjimą bake sukant ratus. Tam, kad laikai stabilesni būtu
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 05 Jul 2013, 09:03
by mindaugasa vol.2
visiskai teisingai!
cia tik viena inzinierine pastaba: geriau naudoti kefyra. jis tirstesnis ir posukiuose maziau teliuskuojasi.
o tai laikas stabilizavosi apie kiek?
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 05 Jul 2013, 09:18
by storms
taip
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 07 Jul 2013, 23:26
by devil_racer
Gera diena! Gal kas Vilniuj turi priekinį stovą , kur už tilto apačios kelia? ir galėtų kolegai paskolint vienam vakarui?
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 08 Jul 2013, 08:40
by M`BaubZ
pasimatuok, kokio skersmens "piršto", kuris eina į tiltelio apačią, reikia, ir PM.
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 12 Jul 2013, 16:10
by mindaugasa vol.2
ti, visi y traldeju
7dieni iki pietu oras puse cypciaus, nia?
tkdc, butu grazu, kad prisijungtum, patvirtindamas ollraunderio (motociklo) varda, o paskum parasytum prisiminimu knyga su iliustracijomis
aciu
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 12 Jul 2013, 18:54
by M`BaubZ
Taip! Visi y žėdą!!
Tuo pačiu paskelbiu, kad ieškau, kam į mašiną įkrauti savo dėžę pričindalų, nes varysiu savoxodu ir nenoriu apsikraut.
Storms? Devilreiser? Kas dar iš kaimynų?
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 12 Jul 2013, 19:35
by mindaugasa vol.2
ti, mazu galiu isimest
bet negarantuoju, kad isbusiu iki laimingos pabaigos, nes orai ir 7dienis
tai jei nebeda, kad deze sugrys namo anksciau, telefonuok
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 12 Jul 2013, 23:17
by El Traxo
Taip, visi į trackdėjus. Yra laisvų vietų!
http://www.dubaiautodrome.com/da-track-days-cars-bikes/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 13 Jul 2013, 11:43
by devil_racer
M`BaubZ wrote:Taip! Visi y žėdą!!
Tuo pačiu paskelbiu, kad ieškau, kam į mašiną įkrauti savo dėžę pričindalų, nes varysiu savoxodu ir nenoriu apsikraut.
Storms? Devilreiser? Kas dar iš kaimynų?
ainu salnykų keist, bet irgi judėsiu savoxodu
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 13 Jul 2013, 12:10
by storms
kazka prigreibt galiu. gal
Re: 2013 Trackdėjų Kampelis
Posted: 13 Jul 2013, 18:43
by tckd
tai jau biveik pasiroses, liko tik lenciugas sutept
mindaugasa vol.2 wrote:ti, visi y traldeju
7dieni iki pietu oras puse cypciaus, nia?
tkdc, butu grazu, kad prisijungtum, patvirtindamas ollraunderio (motociklo) varda, o paskum parasytum prisiminimu knyga su iliustracijomis
aciu