Page 9 of 21
Posted: 08 Dec 2008, 13:23
by zil130
Papasokočiau kaip mes su tckd pradejom važinėtis ir kokia ekipiruotę turėjom

vieni akiniai ant dvieju, ir tai viskas. Tai ir buvo visa erkipiruotė.

Posted: 08 Dec 2008, 13:28
by ezhiukas
nu tai jus rimti virai, kur man cia unitazininkui su jumi lygintis

Posted: 09 Dec 2008, 02:38
by gonzas
jeigu ka rasit tinkamo ish motoshopo repertuaro, tai sakykit!
Posted: 09 Dec 2008, 09:00
by mindaugasa vol.2
zil130 wrote:Papasokočiau kaip mes su tckd pradejom važinėtis ir kokia ekipiruotę turėjom

vieni akiniai ant dvieju, ir tai viskas. Tai ir buvo visa erkipiruotė.

tai kaip pradejot dabar zinome. o kaip baiget?
Posted: 09 Dec 2008, 09:27
by zil130
Dievas mums buvo gailestingas. Likom tokios pačios fizinės būklės. O va kai jau įsigijom aprangą, nu tai ir prasidėjo batonai.

Posted: 10 Aug 2009, 22:18
by El Traxo
nagi štaigi kagi.
Šian buvo nusiaubta sąskaita ir motoshop.lt (Mindazzui riebus pliusas ir alaus prie pirmos progos)
Šliomas - Lazer MX7
http://www.lazerhelmets.com/en/catalog/ ... /solid-475 (jei neklystu)
Šarvai - Acerbis Koerta
http://www.acerbis.it/moto/index.php?mo ... 1096&cat=7
Kelių apsaugos - Acerbis Impact Evo
http://www.acerbis.it/moto/index.php?mo ... 1104&cat=9
Batukai - Forma Dominator TX
http://www.formaboots.com/prodotti/imag ... CKzoom.jpg
Akiniai - Smith Fuel Clear
http://www.smithoptics.com/Fuel-LST_16_ ... l?fl=flase
Maikė - Acerbis Profile
Pirštinės - Acerbis Profile
Kelnės -
5.11 naudosiu savo

Tinka karui kariaut, vaikščiot į darbą, važinėt motociklu ir t.t. (Nr. 1 neuniforminis US armijos ir kt. pajėgų drabužis)
...ir supratau, kodėl enduristai visad tokie šlapi - aš kol viską apsirengiau, jau buvo karšta, o jei dar smaugt....
Karoč, kol neapšiktos drapanos, atrodau kaip manekenas

Posted: 10 Aug 2009, 22:21
by wundis
skaitau, laukiu binaro kai visa tai bus iss*dinta iki begalybes.
Posted: 10 Aug 2009, 22:38
by tckd
respekt dude
gal butu galima totalcount nugirst, kad butu visiem aisku uzkiek snulia "sedi ir vaziuoji" setas isein ir be rankiojimo is visokiu pakanpiu..
Posted: 10 Aug 2009, 22:48
by El Traxo
tckd wrote:gal butu galima totalcount nugirst, kad butu visiem aisku uzkiek snulia "sedi ir vaziuoji" setas isein ir be rankiojimo is visokiu pakanpiu..
pagal džentelmenišką susitarimą su Mindazu, totalcountas

. Galiu pasakyt tik tiek, kad kainomis motoshopas/Mindaz ajoj kaip rūlina!

Posted: 10 Aug 2009, 22:49
by Dzuku_Briedzis
El'ui + uz Acerbi

Posted: 10 Aug 2009, 22:54
by cliff
Dzuku_Briedzis wrote:El'ui + uz Acerbi

keliu apsaugu dirzeliai "chiulpia" .. reik tiuninguot nes kitaip atsilaisvina ir t.t.
Posted: 10 Aug 2009, 23:01
by tomasn
cliff wrote:Dzuku_Briedzis wrote:El'ui + uz Acerbi

keliu apsaugu dirzeliai "chiulpia" .. reik tiuninguot nes kitaip atsilaisvina ir t.t.
ir galu gale sriubai acisukioja. loktaitint arba suvirint reik

Posted: 10 Aug 2009, 23:03
by Dzuku_Briedzis
Blogam kiausejui....
O jei rimtai - tai... turiu acerbio viska, isskyrus sarvus... Kiek turiu pazystamu, kurie pirko kaip El'o sarvus - raktikaulio apsaugu varztai islakste mygom! Teko panaudot sena gera isradima, uz kuri galima nobelio premija skirt - strapikus! Veikia neuzmusamai
Posted: 10 Aug 2009, 23:11
by El Traxo
paantrinsiu ir patretinsiu: raktikaulių apsaugų tvirtinimas plastmasiniais šriūbais sukėlė įtarimą jau jas sukant. Strapai ar metaliniai varžtai - easy fix.
kelių apsaugų gumos - irgi nesifiksuoja idealiai, bet suradus reikiamą ilgį užfiksuot "na smert" nesudėtinga.
skaitau idealios aprangos/apsaugų nėra. Arba yra už gerokai daugiau/dxja babkių, kas šiuo atveju nebuvo tikslas
Posted: 11 Aug 2009, 08:39
by Renaz
El Traxo, kur tamsta uzsipirkinejate panasia i 5.11 amunicija? T.y. domina neuniforminii daiktai skirti armijai, tojest patvarus, ergonomiski ir visokiu kitu gerybiu pilni apdareliai.