Page 83 of 88
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 01 Apr 2013, 21:10
by zil130
Jei reikia tik paimt, tai ko nepaimt
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 10 Apr 2013, 12:11
by cosmoz
varianc ir į darbą ir į sodą
automac
viena ranka visad laisva, galį į klyną įsikišt ar alaus bonka laikyt
http://www.autogidas.lt/husqvarna-kitas ... 52589.html" onclick="window.open(this.href);return false;
čia turbut tie military edishinai
http://www.youtube.com/watch?v=mmaHdt2wKUs" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 11 Apr 2013, 14:21
by tckd
kol husaberg kanpelis golius operuoja, varna kanpelis atdyxajet

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 25 Apr 2013, 09:23
by tckd
nu tai pristatau oficialu kanpeliuo grafini apipavidalinima
ps. kodel te uz vairo tomasenas su araijum?
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 25 Apr 2013, 09:32
by mindaugasa vol.2
pamate mentus trasoje?
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 25 Apr 2013, 09:59
by wundis
tckd, idekite tokia pacia nuotrauka tik su stumokliu, aciu
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 25 Apr 2013, 10:27
by tomasn
Bet tai nuotrauka tiktu ir i kawasakio skyreli. Fak husqvarva welcome kawa. Tuckai, zenklas?
Tapatalk 2
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 25 Apr 2013, 10:28
by tckd
idedu,
pasirodo su stumokliu reikia kalbetis svelniai, husvarnai nepatinka kai lenda visoki su usais

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 25 Apr 2013, 10:55
by Yvl
stūmoklis stūmokliui nelygu...

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 25 Apr 2013, 11:48
by emaz
Iš kur jos lenda?
''Anybody else enjoying the Canadian snow like I am?

''

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 28 Apr 2013, 16:17
by dirtbiker
Husqvarnu LT pasivazinejimuose vis daugeja:

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 28 Apr 2013, 23:13
by emaz
Ai šitas.. Skambino konsultacijai. Pasirodo ir katalizatorius, ribotuvai ten yra (buvo).

Sąskaita išrašyta, gavėjas tckd - kaip vožtuvą sekasi keist?
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 29 Apr 2013, 06:21
by dirtbiker
O antra tolumoj matai?

Re: Husqvarna kampelis
Posted: 29 Apr 2013, 16:09
by tckd
berods ktmui neiskaiciavo lecenzejos sitiem bmw varinkliam tai skaitau anieji jau kaip ir bergu septymlaipsniai jau toi istorija.
anyway 250/310 atruod kur kas geriau

- varnateam.jpg (100.67 KiB) Viewed 3458 times
Re: Husqvarna kampelis
Posted: 03 May 2013, 00:04
by El Traxo
Eina gandas, kad šį mėnesį HQ fabrikėlis Italijoje užsidaro amžiams. Gamykla išsikrausto pas KTM į Austriją
