Page 83 of 295

Posted: 15 Oct 2009, 10:50
by storms
vakar uzmeciau aki i vaporiaus parodymus (aprasymas cia http://motofrakcija.lt/forum/husaberg-k ... t,600.html )
taigi
numynta 1000 km
sugaista 24 h

Posted: 15 Oct 2009, 11:14
by tckd
storms wrote:numynta 1000 km
sugaista 24 h
ochtyblia tai gaunas kad su bergu i berlina galima pasokt per para :rockwoot:

Posted: 15 Oct 2009, 12:06
by mindaugasa vol.2
bet tai nefigovas vidutinis greitis?
nuo ko anas ima atstumo matavima?
nuo galinio rato? tai anas prasisukineja puse laiko per purvyna!?

Posted: 15 Oct 2009, 12:11
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:bet tai nefigovas vidutinis greitis?
nuo ko anas ima atstumo matavima?
nuo galinio rato? tai anas prasisukineja puse laiko per purvyna!?
ima nuo priekinio rato
nepamirskim, kad kazkiek baikas buvo prajodytas SM versijoje

Posted: 29 Oct 2009, 14:12
by Rashyd
Ruosiamas groupbutt Husabutt daliu pirkimas is þuvëdo. Norinèiuosius praðau siøsti requestus...

Posted: 01 Nov 2009, 23:14
by tomasn
http://www.trailbikemag.com/forum/viewt ... highlight=

biski nuotrauku ir ritvirvaru aprasymu ir svetur

Posted: 02 Nov 2009, 00:14
by drzet'as
tomasn wrote:http://www.trailbikemag.com/forum/viewt ... highlight=

biski nuotrauku ir ritvirvaru aprasymu ir svetur
kokios vietos geros tie kalnai :rock: =D>

Posted: 06 Nov 2009, 16:42
by storms
tymgreen, tfu blue WEC2009 highlightai
http://www.youtube.com/watch?v=mM-LKfzKbJs

Posted: 09 Nov 2009, 14:26
by Rashyd
Nu ka þuvëdas. antradieni zakazas isejo. ketvirtadieni idejo i voka, shiandien darbe ant stalo bergo gabalai. Tik svdijos irgi krize, atsiunte invoca su x3 numazintom kainom nei faktas. nezinau ka jis ten taupo bet matyt taupo

Posted: 12 Nov 2009, 11:44
by tts
zodziu taip, husaro padangose sudeta elast. uzpildas (mousse),kazink kaip susimontuos ir ar nenumaus sudygliuotos (pagal http://www.motofrakcija.lt/forum/ice-ag ... t2696.html) padangos?

Posted: 18 Nov 2009, 14:58
by tckd
stai jums ir prasom, sverige kvalitat!

Image

Posted: 18 Nov 2009, 15:07
by El Traxo
hehe Husaberg's previous slogan, "Ready to Race" was adopted by KTM as its own. Husaberg's current slogan is now "4 Stroke Force."

Lauksim pasirodant

Posted: 09 Dec 2009, 09:58
by tckd

Posted: 18 Dec 2009, 14:44
by tckd
kuokakkuola ne tik afrikoj bet ir po bergu kuokakuola :hippy:
skaitau raceoriented daigtas
tik i lengtynes vaziuojant vietoj kuokolos imsiu kokio gubernijos kvietinio dezele.

Image

Posted: 18 Dec 2009, 18:09
by wundis
bet tai kai ka? jei sedyne taip nutrinta, isivaizduoju koki monki assas pas Rashyda!

ka ten ardai? vardan sportinio intereso?