Page 83 of 295
Posted: 15 Oct 2009, 10:50
by storms
vakar uzmeciau aki i vaporiaus parodymus (aprasymas cia
http://motofrakcija.lt/forum/husaberg-k ... t,600.html )
taigi
numynta 1000 km
sugaista 24 h
Posted: 15 Oct 2009, 11:14
by tckd
storms wrote:numynta 1000 km
sugaista 24 h
ochtyblia tai gaunas kad su bergu i berlina galima pasokt per para

Posted: 15 Oct 2009, 12:06
by mindaugasa vol.2
bet tai nefigovas vidutinis greitis?
nuo ko anas ima atstumo matavima?
nuo galinio rato? tai anas prasisukineja puse laiko per purvyna!?
Posted: 15 Oct 2009, 12:11
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:bet tai nefigovas vidutinis greitis?
nuo ko anas ima atstumo matavima?
nuo galinio rato? tai anas prasisukineja puse laiko per purvyna!?
ima nuo priekinio rato
nepamirskim, kad kazkiek baikas buvo prajodytas SM versijoje
Posted: 29 Oct 2009, 14:12
by Rashyd
Ruosiamas groupbutt Husabutt daliu pirkimas is þuvëdo. Norinèiuosius praðau siøsti requestus...
Posted: 01 Nov 2009, 23:14
by tomasn
Posted: 02 Nov 2009, 00:14
by drzet'as
kokios vietos geros tie kalnai

Posted: 06 Nov 2009, 16:42
by storms
Posted: 09 Nov 2009, 14:26
by Rashyd
Nu ka þuvëdas. antradieni zakazas isejo. ketvirtadieni idejo i voka, shiandien darbe ant stalo bergo gabalai. Tik svdijos irgi krize, atsiunte invoca su x3 numazintom kainom nei faktas. nezinau ka jis ten taupo bet matyt taupo
Posted: 12 Nov 2009, 11:44
by tts
zodziu taip, husaro padangose sudeta elast. uzpildas (mousse),kazink kaip susimontuos ir ar nenumaus sudygliuotos (pagal
http://www.motofrakcija.lt/forum/ice-ag ... t2696.html) padangos?
Posted: 18 Nov 2009, 14:58
by tckd
stai jums ir prasom, sverige kvalitat!

Posted: 18 Nov 2009, 15:07
by El Traxo
hehe
Husaberg's previous slogan, "Ready to Race" was adopted by KTM as its own. Husaberg's current slogan is now "4 Stroke Force."
Lauksim
pasirodant
Posted: 09 Dec 2009, 09:58
by tckd
Posted: 18 Dec 2009, 14:44
by tckd
kuokakkuola ne tik afrikoj bet ir po bergu kuokakuola

skaitau raceoriented daigtas
tik i lengtynes vaziuojant vietoj kuokolos imsiu kokio gubernijos kvietinio dezele.

Posted: 18 Dec 2009, 18:09
by wundis
bet tai kai ka? jei sedyne taip nutrinta, isivaizduoju koki monki assas pas Rashyda!
ka ten ardai? vardan sportinio intereso?